Arama sonuçlarınız

1. S

Terkedilmiş Hastane (MC Korku Haritası)

Bu haritayla o haritanın bir farkını söyle! Yüzlerce minecraft korku haritası var ve ben kendime öz birtane yaptım !!!
  2. S

Teşekkürler devamını getiririm
  3. S

not enough item sorunu

code chicken core damı lazım? bendede crash veriyordu sağolasın 35mahmut35
  4. S

Arkadaşlar biraz kısa oldu ama fazla uzatıp hataları çoğaltmak istemedim :) Umarım eğlenirsiniz. Resimler: Link: http://www.mediafire.com/download/1yqs8y41kymnj4v/Terkedilmiş%20Hastane.rar
  5. S

Minecraft 1.7'de Gelecekler !

İyi olur ne diyim yenilikler insanı Minecrafta daha da bağlıyor. :)
  6. S

Bir Herobrine Olayi. ):

Arkadaşım forumdaki herkes kanıtladı, kaç kere söylendi, herobrine diye bir şey yok. Herobrine: sfdsda diye bir mesaj geldiğinin kanıtını göster de bir çözüm bulalım !
  7. S

Enderman Olmak İsteyen Var Mı?

Acaba dediğin şekilde ghast'ı koysan ne olur acaba ? :) Saçma bea
  8. S

Arkadaşlar Minecraft da en tırstığınız yaratık hangisidir

İlk başladığımda creeper'dı. Çok tırsıyordum. Ama oyuna başladıktan 1 hafta sonra ( :DDD ) endermanı keşfettim. O andan itibaren enderman en çok tıstığım yaratıktır. Creeper'ı da unutmadım ama artık ondan korkmuyorum sadece düşmanım. Biri evimi patlattığında çıkıp 10 tane creeper avlamışlığım...
  9. S

Wither Castle Adv/Surv. Map

Deniyorum seveceğim gibi... :)
  10. S

Raikard by Silent - Adventure Map

Arkadaşlar ben buna çok emek verdim beğenen yokmu aranızda? :cry:
  11. S

nasıl resim koyarım bakmadan geçme

Bırak PrtSccn yi minecraft ta iken f2 yap saved screenshot der. Sonra dosyaya gir screenshots da fotoğraf vardır. Bu arada link ver demişsin tinypic diyorum ya. gogglede arat çıkar...
  12. S

nasıl resim koyarım bakmadan geçme

Arkadaş nasıl resim koyarım diyor. TinyPic adresine gir upload et. Sonra çıkan linklerden img ile başlayanı kopyala buraya yapıştır
  13. S

Güncel.
  14. S

Ama normal harita daha orjinal ve eğlenceli bence :surprise: Hem sandıkları saklayacak yer buluyorsun. Bu arada map güzelmi ?
  15. S

Yorumlarınızı bekliyorum...
  16. S

Arkadaşlar yaptığım en iyi adventure map. Siz bir köydesiniz. Raikard köyü. Görev falan yapıyorsunuz. Gizli yerlere sandıklar koydum. İçinde yiyecekler, özel silah setleri ve puan topları falan var. Puan topları sizin puanınızdır ve oyunda 64 adet vardır. Hatta bir görev yaptım hazine bulma...
  17. S

Bir Askerin Hayatı - Adventure Map

Çok teşekkürler kardeşler :) Yeni bir map koyuyorum daha güzel oldu bakın...
  18. S

Hepinize teşekkürler.
  19. S

Gandalf'ın Vasiyeti Adv/Surv Map by Mr.ComiqSoon

Hani ben o gülen üyenin (adı karışık yazamam şimdi :D) gülme yorumunun bir üstünde bir yorum yazdım ya ona gülüyor...
  20. S

Hepinize teşekkürler bu daha 2. adventure mapim o yüzden iyi yapamıyorum daha iyileri gelecek... Bu arada nana181181 kardeş ben ikinci yorumumda açıklama yaptım ilk sayfaya bakarsan anlarsın...
  21. S

Tamam olur :) Hamachi ile birleşiriz ama benim skype ve mikrofon vb yok. Yazışsakta olurmu? Bu arada beklentiyi fazla tutma 2. yorumumda dediğim gibi resimler güzel hissettiriyo ama pek iyi değil :D Bu arada arkadaşlar karargahta generalin odasına girince fırlatıcılar çalışmıyo basınç p...
  22. S

Arkadaş olmuyor şu canavarlar çok zorladı biraz ilerleme kaydettim ama çok kalabalıklar. Meşale koyayım derken 5 ok yiyorum. Bana bi creeper geliyo ben daha ellemeden arkadan iskeletlerin oklarıyla ölüyo hatta müzik diski bile düşüyo oradaki karışıklığı düşün artık... Oynamayacağım.
  23. S

:D tam patlama anını çekmişsin bide :D Beğendiğin için çok teşekkürler ben ahım şahım bir şey sanmıştım çünkü çok uğraşmıştım kendim bi oynadım iğrenç geldi ama idare ediyo işte :D
  24. S

Birkaç yorum önceki kardeşin videosunu izledim. Tekrar oynayayım bakalım neler olacak? :D
  25. S

Kardeş çok güzel harita yapıyorsun, hele şu bizi yarı yarıya serbest bırakman (survival gibi) çok zevkli. Fakat şu bıçkının içine girince ardı ardına çok canavar geldi spawnerlardan... Bıktım. Sonra yanlışlıkla aralarına düşmemin sonucu ölmem, isyean etmem ve oyunu kapamam oldu...