Arama sonuçlarınız

1. F

Survival Çiftlik

İndir zevkini göreceksin !
  2. F

MCTL hakkında yardım.

Tamam sağolun . Admin konu kilit
  3. F

Survival Çiftlik

Aynen öyle , survivalda gerçekten zevkli bir oyun yaşabilirsiniz .
  4. F

Yaptığım çiftlik beğenildi mi bilmiyorum ama bi' kale çok güzel olucak

Yaptığım çiftlik beğenildi mi bilmiyorum ama bi' kale çok güzel olucak
  5. F

MCTL hakkında yardım.

60000 mctl toplarsam premium alabilirmiyim adminlerden cevap bekliyorum
  6. F

Survival Çiftlik

Arkadaşlar yorumlarımızı eksik tutmayalım , yorumlarınız değerlidir . Yeni bir kale map yapımı için şu anda mod topluyorum , yakında onuda burada görebilirsiniz .
  7. F

Survival Çiftlik

-Ev yapıldı - At ahırı yapıldı - Koyun bölümü yapıldı - İnek ve mööntar bölümü yapıldı - Tavuk bölümü yapıldı - Bölüm çıkışlarına sandıklar eklendi - Ev döşendi - Hayvanlar eklendi - Köpek evcilleştirildi - Atlar evcilleştirildi - Ağaçlandırma yapıldı - Tarla eklendi ; tohumu civar köylerden...
  8. F

MayınCraft Patlayalım mı ?

9. F

MayınCraft Patlayalım mı ?

10. F

Spleef Oynamak

İzleyin öğrenin .
  11. F

whoviansın whovianım whovianız :D

whoviansın whovianım whovianız :D
  12. F

doctor who gardaşlığğğııııııııııı

doctor who gardaşlığğğııııııııııı
  13. F

Istek Map Yapımı

senden isteğim ; biri güzel bir ev yapsın 3 katlı yanına maden girişi havuzu falan flatmap olmasın dağın tepesinede yapmasın . İçini döşemesin ama tabelaler assın mutfak banyo diye ama içine dokunmasın . bi mod var ev yapılırsa atarım tuvalet lavabo falan getirio . bide araba modu kullanıcam...
  14. F

merhaba beni great britain'e ekler misin ?

merhaba beni great britain'e ekler misin ?
  15. F

Muhteşem ev

Evet arkadaşlar muhteşem ev yapıyoruz sizden isteğim ; biri güzel bir ev yapsın 3 katlı yanına maden girişi havuzu falan flatmap olmasın dağın tepesinede yapmasın . İçini döşemesin ama tabelaler assın mutfak banyo diye ama içine dokunmasın . bi mod var ev yapılırsa atarım tuvalet lavabo falan...
  16. F

Npc Village Seed

aynen giricem ama boşuna uğraşmyım
  17. F

atıcam

atıcam
  18. F

Görebileceğiniz En Güzel Çiftlik

şimdi ben bunu neyle doldurucam ?
  19. F

temeli attım evin şekli bu olucak
  20. F

Ben daha yeni başlıyorum bir ev yaptım idare eder şimdi diğer şeylere geçicem Edit:ilk denemem
  21. F

Evet arkadaşlar tam anlamıyla süper bir çiftlik yapıcam . Bunun için sizden yardım istiyorum şimdi yazın lütfen ; Ev kaç katlı olsun , nasıl olsun , içinde neler olsun , büyüklükleri nasıl olsun . Siz söyleyin ben yavaş yavaş bitireyim sonra upload edicem . İçinde harika bir survival...
  22. F

Tek kişilik oynarken oyuna bot ekleme

bot bozuk çıktı
  23. F

Tek kişilik oynarken oyuna bot ekleme

arkadaşlar merhaba tek kişilik oynarken odunlarını kesecek ev yapıcak maden kazıcak birine mi ihtiyacınız var ? o zaman bu konuyu takip edin . eğer bana 1.2.5 in minecraft.jar ının linkini verirseniz bu modu upload edip videolu anlatımını yapıcam . umarım kısa sürece şu "bin" klasörünü buluruz...
  24. F

Minecraft İndir!

önceden indirip silmiştim şimdi tekrar indiriyorum çok sağol korsan oynamak istemem ama öğrenciyik napıcan :D