Arama sonuçlarınız

1. C

Closery Pack v2.0 - Sürümümüz Guncellendi.. - Yunus Emre - Doku Paketi

Alakası bile yok! Tamamen photoshop tan yaptım! isterseniz Google'a "Minecraft soartex fanverden" Yazın ve bakın!
  2. C

Closery Pack v2.0 - Sürümümüz Guncellendi.. - Yunus Emre - Doku Paketi

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra sizlere Closery Pack v2.0 sunmaktan gurur duyarım... Şimdi Size bir kaç fotograf koyacağım.. Fotograf - 1 - Açılış.. Fotograf - 2 - Giriş Fotograf - 3 - Oyunda Bir ahsap ev yapımı.. :) Fotograf - 4 Fotograf - 5 Fotograf - 6 Iste gordugunuz...
  3. C

Mine Craft Doku Paketi - Texture Pack - İndir - Closery Farkıyla.. (Yunus Emre)

Arkadaşlar bunun şifreasini hatırladım şimdi :D şifre: closery :D 2dk Sonra Closery Pack v2.0 paylaşıyorum daha guzel!!
  4. C

Özür Konusu - Closery [Yunus Emre]

Merhaba arkadaşlar size bir doku paketi paylasmistim fakat sifresini vermeyi unutmustum bunun için sizden cok özür dilerim.. Sizin için en kısa zamanda onun daha iyisini paylaşıcağım.. Birde bana yorum atsanız bende hatalarımı düzeltirim..
  5. C

Bir Dizi Sorum var

Kardeşim bende bilmiyorum bilen varsa sölesin lütfen :/
  6. C

Mine Craft Doku Paketi - Texture Pack - İndir - Closery Farkıyla.. (Yunus Emre)

Merhaba Arkadaşlar ben bu foruma yeni üye oldum Minecraft'ada yeni başladım zaten Daha önce başka oyunlara kodlar yazıp editlemeler yapmıştım vb. Ve şimdi sisin için bir doku paketi oluşturdum buyrum öncelikle bir kaç resim.. Açılırken.. Giriş bölümü.. Oyundan Bir kaç fotoğraf.. Sizin...