Arama sonuçlarınız

1. Gorgun Bugra

Minecraft Premium Dağıtıyorum (2)

İstiyotum
  2. Gorgun Bugra

Teraria veya Minecraft Hamachiden

Terraria oynayabilirim ama terraria da tecrüben olması lazım ve versiyonunun en yenisi olması lazım
  3. Gorgun Bugra

Video Çekicek kişi arıyorum.!!

Ad :Buğra Soyad :Görgün Skype :bugra.gorgun-13 Yaş :14 Mic. Var
  4. Gorgun Bugra

Snapshot 13w36a

indirebiliyormuyuz ya süper
  5. Gorgun Bugra

Crysis 2 Maximum Edition Çekilişi

Merhaba arkadaşlar Oyuncuyuz Ezelden olarak Crysis 2 Maximum Edition çekilişi yapıyoruz çekilişimizin şartları; 1-Videoyu Beğenin.. 2-Yoruma '' Katılmak İstiyorum '' Yazın.. 3-Kanalımıza Abone Olun.. Ve artık çekilişe katılmaya hak kazandınız.23.08.2013'ü veya 100 Abone Olmamamızı...
  6. Gorgun Bugra

Bir Ses Duydum

Kedi ? Orman biyomunda mı !
  7. Gorgun Bugra

Terraria NPC Sorunu (Terraria Bilenler Gelirse)

Merhaba arkadaşlar biz arkadaşla skeltron adlı bosu öldürdük anca clothier denilen npc gelmedi(yeterli yer var ) bu neden olabilir arkadaşlar bilenler yorum bırakırsa çok iyi olur.
  8. Gorgun Bugra

Herobrine Modunu Nasıl Serverime Yükleyebilirim

Evet arkadaşlar herobrine modunu hamachili serverime nasıl yükleyebilirim içinden easymodınstaller.jar gibi bir şey çıkıyor ama ben anlamış değilim bunu nasıl servere yüklüyoruz yardımcı olursanız gerçekten çok iyi olur
  9. Gorgun Bugra

Hakkımda Bazı Bilgiler...

Merhaba arkadaşlar sizlerle tanışmayı ve arkadaş edinmeyi düşündüm bilgilerim... Adım:Buğra Soyadım:Görgün Yaşım:13 Sınıf:7/C Minecraft Başladığım Versiyon:1.2.5 Orjinal mi Değil mi:Orjinal Skype:gorgun.bugra-13 Arkadaşlar evet 13 yaşındayım bunla dalga geçmeyin herkesin yaşım...
  10. Gorgun Bugra

İsterseniz Konuyu Kapatın Ban Atın Ama Bu Herobrine Gerçek Resimli O Gördükleriniz Değil.

Merhaba arkadaşlar çoğunuz bana kızacaksınız biliyorum ama bu nedir buna itiraz edebilirmisiniz inanmıyorsanız indirin orjinal minecraft'ı bakın ''Removed Herobrine'' yazıyor.
  11. Gorgun Bugra

Herobrine The Forest (20.06.2013)

Ben Kuramıyorum Kardeşim
  12. Gorgun Bugra

Herobrine The Forest (20.06.2013)

Server Dosyasını İstiyorumm Acill
  13. Gorgun Bugra

Metro 2033 Minecraft'a Uyarlandı

Merhaba arkadaşlar bugün sizler ''Metro 2033''ün(bilenleriniz vardır umarım)minecraft'a uyarlanmış olan mapini atacağım öncelikle map benim değildir ama upload bana aittir Resimler: Resimlerden de görüldüğü gibi oldukça profesyonalce yapılmış bir map arkadaşlar ben çok fazla uzatmadan...
  14. Gorgun Bugra

Terraria Npclerin Salaklığı

Bu arada isterseniz hamachi ağıma beklerim isteyen mesaj ataiblir
  15. Gorgun Bugra

Terraria -oynarken Öğrenebileceğim Bir Arkadaş- 1.1.2 Versiyon

Merhaba arkadaşlar konu başlığında da gördüğünüz gibi benimle oynayabilecek biri varmı aynı zamanda bana öğretecek ana şeyleri biliyorum (zırh yapma vs...) ama npc leri bilmiyorum bunları bana öğretecek varmı(kendi hamahci ağımda) konuyu açmayı uygun olarak burayı gördüm eğer yanlış yere...
  16. Gorgun Bugra

Terraria -oynarken Öğrenebileceğim Bir Arkadaş-

Merhaba arkadaşlar konu başlığında da gördüğünüz gibi benimle oynayabilecek biri varmı aynı zamanda bana öğretecek ana şeyleri biliyorum (zırh yapma vs...) ama npc leri bilmiyorum bunları bana öğretecek varmı(kendi hamahci ağımda) konuyu açmayı uygun olarak burayı gördüm eğer yanlış yere...
  17. Gorgun Bugra

1.5 Yıllık Minecraft Profesyonalinden Ders

Ettiniz konun içine hepiniz report
  18. Gorgun Bugra

20 Tl'ye Premium Hesap Satan ?

DEĞİŞTİREMESSİN NOTCH'A BİR MESAJ ATMAN LAZIM O DA PARA SAYMAKTAN GÖZÜNÜ ALABİLİRSE BAKAR :gülmek:
  19. Gorgun Bugra

Kardeşim belamısınız bu konuya baktığınıza göre herhalde bilmiyorsunuz sizde ben bilmeyenlere söylüyorum çok istiyorsanız sizede öğretirim.
  20. Gorgun Bugra

Anlıyorum Seni Kardeşim
  21. Gorgun Bugra

Mobil Forum.minecraftturk.com

İnşallah en sevdiğim forumsunuz telefondan zor oluyor vallaha öyle bir şey olursa gerçekten çok iyi olur
  22. Gorgun Bugra

Gönüllü olarak kardeşim isteyen bilmeyen arkadaşlara benim sayemde kaç kişi öğrendi bi bilsen
  23. Gorgun Bugra

Mobil Forum.minecraftturk.com

Android veya ios a uygulama olarak da yapabilirsiniz bence ?
  24. Gorgun Bugra

Merhaba arkadaşlar ben buğra isteyen kişilere kendi özel hamachi serverimde minecraft'ın adımlarını oynamayı öğretebilirim isteyenler özel mesajla bana bildirsinler...