Arama sonuçlarınız

1. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

BU AKŞAM 22:00 'DA 15 KİŞİYE ULAŞTIĞIMIZ TAKDİRDE EVENTİMİZ OLACAKTIR. EVENTİMİZ EMEK SERVERA YAKIŞIR BİR ŞEKİLDE OLACAKTIR. GÖRÜŞMEK ÜZERE ! GÜNCEL
  2. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Nostalji seviyorsan burası sana uygun :)
  3. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

91.121.231.83 15 dakika bakım vardır 00:00 da serverımıza girebilirsiniz. server aktif
  4. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

jikecraft.batihost.com
  5. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Serverımız açıldı arkadaşlar !
  6. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Şu an için evet
  7. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Eğer düşman factionun powerını düşürüp onun yerini claimlerseniz sandıkları açabilir (admin yardımıyla kilidini kırdırıp) , spawnerları kırabilirsiniz.
  8. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Biz burda soruları cevaplamak için bulunuyoruz. Görevimizi yapmazsak bu işler yürümez o yüzden soru sormak için çekinmeyin. Biz Minecraft aleminde tutunup zirvelere çıkmak isteseydik elbette böyle bir sunucu türüne yönelmezdik. Bizim amacımız bellidir ve sapılmayacaktır. Oyuncu sayısı değil...
  9. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Değerli oyuncularımızın fikirleri bizim için önemlidir. Yönetim kurulu ile bu konu konuşulacak :)
  10. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

O soru gözümden kaçmış. Hostingimiz söz verdiği saatler içinde açarsa akşam 8-9 civarı serverımıza girebilirsiniz.
  11. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Merhaba dostum. Öncelikle serverımıza ilgin için teşekkür ederim. 4 yıl sonra geri döndüğümüz ve çoğu bilgiyi unuttuğumuz için daha serverın teknik yapısıyla ilgili her şeyi yeni yeni kavramaya başladık. Serverımızın temelini oturttuk plugin olarak. Elbette ilerde gelişmeler olacak. Yeni...
  12. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Bizim için oyuncularımızın yorumları değerlidir. Üzülerek belirtmeliyiz ki eskiden repair sadece VIPlere özeldi onun dışındaki normal oyuncular iteminin kırılmaması için çok çok dikkat ederdi. İlerleyen zamanlarda "Warp lapis yapın" harici diğer yorumlar dikkate alınacaktır. Yani lav konusu için...
  13. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Öncelikle konuya olan ilgin için teşekkürler. Biz oyuncularımızın sabahtan akşama kadar lapis kazıp tüm itemlerini 1 saat içinde dört dörtlük bir şekilde yapması taraftarı değiliz. Biz ciddi anlamda oyuncunun emek vererek bir yerlere gelmesini amaçlayan bir server oluşturmak istiyoruz. Tabi çoğu...
  14. Jikky

KONU SİLİNEBİLİR

Eski faction wars sunucusu özleyen var mı? Evet,sen! Biliyoruz Lapissiz-Rütbesiz-Bossuz-Editsiz bir server ise kesinlikle oynarım diyorsun değil mi? Çünkü biz biliyoruz ki çoğu Minecraft oyuncusu neredeyseher serverda, emek vermeden(gerçi lapis kazmak da zor iş(!)) her istediği iteme sahip...
  15. Jikky

Admin Olup Para Kazanmak İsteyen Arkadaşlar Başlığa

Merhaba gençler , eski tip bir faction wars açacağım. Mapimiz hazır. Sadece hazırda 1.7x1.8 için plugini olan birkaç arkadaş arıyorum. Bu arkadaşlar serverda admin olup elde edilen kazançtan pay alacaklardır. Server için tüm masraflar benden olacak. Ayrıca reklamcımız,moderatörümüz ve rehberimiz...
  16. Jikky

Eski Nesil Klan Sunucuları

Her şey eskisi gibi olacak emin ol :) Hiçkimseyi örnek almıyoruz çünkü biz yapacağımız işte en iyisi olacağımıza inanıyoruz :)
  17. Jikky

Eski Nesil Klan Sunucuları

Biz her şeyi göze alarak 4-5 yıl öncesi gibi bir sunucu açıyoruz arkadaşlar. Hepinizi misafirim etmek isterim. Çünkü o eski tadı en iyi bilenlerden biri de benimdir :) Eski bir faction wars geliyor çok yakında takipte kalın :))
  18. Jikky

Yeni bir oluşum (skype : enginsa)

Özel mesajla şu formu atarsanız ben sizle iletişimi sağlayacağım gençler. İsim : Soyisim : Yaş : Şehir : Telefon Numarası : Skype :
  19. Jikky

siz yazın skype adınızı gençler eklerim ben sizi
  20. Jikky

Merhaba arkadaşlar ben Engin yaşım 20. Yaklaşık 4 yıl öncesinde tanınan bir minecraft serverımız vardı. Serverı kapattıktan sonra oyunu bıraktım. Çok düşündükten sonra tekrardan Minecraft server açarak yatırım yapmak istiyorum. Yoluma, oyunu bilen,saygılı,+15 yaş arkadaşlarla devam etmek...
  21. Jikky

BigBanGaming

Merhabalar ; BigBanGaming ekibimiz kurulmuştur. Şu an 3 kişiyiz. Daha fazla kişi de almıyoruz. Ekibimiz üyeleri : Jikky [Engin - 17] Tengil [Tengiz - 15] Joymo [Levent - 15] Videolarımız Bandicam programı ile çekilip 1080 Pixel 'de izlenmektedir. Sizlere Multi Bölümler oynayarak onları...