Arama sonuçlarınız

1. bariscakim

Minecraft:1.5.2 Seed

Sanırım dungeon Tapınak 2 ve strongold un kodları yanlış lütfen tekrar atınız.
  2. bariscakim

Minecraft Premium -

Tamam almayacğım sen bir ara premium satmıştın benim arkadaşlarıma ve güvenilir bir şekilde çalışmıştı sana güveniyorum. Beyler eğer bu adam bi oyun satarsa inanın alın adam çok güvenilir birisi.
  3. bariscakim

Minecraft Premium -

Skype ekleyin ayrıntılar hakında konuşalım ; batuhanertan618
  4. bariscakim

Skin Oluşturmak İsteyenler Buyrun!

Bana Iron setli bi adam yap ama steve olmasın lütfen :D
  5. bariscakim

Kendi Skin Çalışmalarınız

Adı ne :D Bana şu linkteki gibi yaparmısın ? ;http://mcskinara.gamer.com.tr/user/xCaKaL
  6. bariscakim

Build Lazım

Tamam skype ekleyin ''bariscakim''
  7. bariscakim

Yardım Minecraft'ta renkli yazı yazma (soru)...

Beyler bende tabelaya renkli yazmaya çalışıyorum ama olmuyor :( &.... ların hepsini ddenedim Bir resimli anlatım filan yapsanız
  8. bariscakim

Server açmayı düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru var

Tekkit hayvan gibi modlu bir modpackdir :D Onla senin hiç alakan yok,öteki yandan hostinge gelirsen ben pek o işlerden anlamam :(
  9. bariscakim

Build Lazım

Beyler başlıktada belirtiğim gibi build aranıyor.Benim buildim berbat :solmak: O yüzden bana hamachi serverda yardımcı olacak buildliği öğretecek biri aranıyor.(Yaş 13)
  10. bariscakim

İlk Steve Heykelim :)

Güzel ama bence orange wool ile bir gölge havası katılabilir tene.
  11. bariscakim

Kim bana FTB'yi öğretir?

Konu çözüldü. Eğer moderatörler burayla ilgilenirse konuyu kilitleyebilirim ?
  12. bariscakim

bir şey sorcam bir bakın :D

Solar Survival olabilir dediğin şey ;):):)
  13. bariscakim

Kim bana FTB'yi öğretir?

Ekledim
  14. bariscakim

FTB server 25.94.192.75

GELİYORUM:cool: AMA KORSAN GELBİLİRMİYİM :)? edit:hamachi ağ adı ve şifresi nerede?
  15. bariscakim

Kim bana FTB'yi öğretir?

O zaman benle iletişime geç Skype:bariscakim
  16. bariscakim

Kim bana FTB'yi öğretir?

Eğer biliyorsan olur ama ftb yüklü mü
  17. bariscakim

Kim bana FTB'yi öğretir?

Elbette
  18. bariscakim

Kim bana FTB'yi öğretir?

Merhaba arkadaşlar birlikte ftb oynayacak birini arıyorum bana ftb'yi ve içindeki modları öğretecek bir serverda(serverı ben kurabilirim) birlikte oynayıp eğlenecek.Birisini arıyorum. Edit:skype adım bariscakim
  19. bariscakim

Failll GameRZ TR katılım

13 yas pre deilim modlu ve modsuz server kurabilirim ama bukkit kuramam
  20. bariscakim

Mod Hatası

Çözmene sevindim :D Eğer mineshafter kullanmıyorsan sorunun neden olduğunu merak ettim.Söyler misin? ve nasıl çözdüğünü de.
  21. bariscakim

Mod Hatası

Bunun sebebi genellikle minecraft'ın orjinal olmamasından kaynaklıdır. Modun yapımcıları gennelikle mineshafter gibi cracklı kulanınca giremezsin.Eğer crackli değilse bilemem...
  22. bariscakim

FTB Mod İçeriği ?

Merhaba arkadaşlar ben Ftb'nin mod içeriği bilmek istiyorum.Çoğu yerde baktım ama yok.Eğer bilen varsa yazarsanız sevinirim..:) ;)
  23. bariscakim

Youtube

Anlayamadım fraps açık olunca oyun mu kasıyor? (ya da her hangi bir video çekme programı)
  24. bariscakim

Merhaba Arkadaşlar Channeleme Abone Olun Sizle Vidyo Çekim Bakmadan Geçme

Konu Yanlış yerde Doğru Yer: Genel Sohbet/Kafe Ayrıca ben katılmak isitiyorum Skype adın yanlış lütfen doğrusunu yaz :)