Arama sonuçlarınız

1. arda3219

[DeathOnline] - [7/24] - [Factions] // Savaşmaktan korkma ...

♣ DeathOnline ♣ Serverde yaşanacaklar: +Lapisde en karlı server +Nitrado Kalitesi +7/24 +0 Lag +İlgili admin Server Videosu: Eklenecek... Server IP:deathonline.nitrado.netOnline+++++++++++
  2. arda3219

[DeathOnline] - [7/24] - [Factions] // Yenliendi !! (Savaşmaktan korkma !!)

Eklenecek... +Kafa düşürme plugini +Skyblock plugini (1 haftaya) +Vip Komutları için pluginler +God powers plugini
  3. arda3219

--- DeathOnilne --- 7/24 0LAG // Sen varken biz hep açığız.

☼ DeathOnline ☼ DeathOnline kolay para kasılabilen ve herkezin sevdiği gibi bol event olan bir serverdir.Bize katılmak istiyosan sende gel. Sen geldikçe biz hep açığız. Yetkili Kadro: BasKurucu: SilentMyth Kurucu: Dvoraks Admin:beyto Admin:Faque Mimar:Unknown_Phate KISA VİDEO: Hizmetler...
  4. arda3219

--- DeathOnilne --- 7/24 0LAG // Sen varken biz hep açığız.

☼ DeathOnline ☼ DeathOnline kolay para kasılabilen ve herkezin sevdiği gibi bol event olan bir serverdir.Bize katılmak istiyosan sende gel. Sen geldikçe biz hep açığız. Yetkili Kadro: BasKurucu: SilentMyth Kurucu: Dvoraks Admin:beyto Admin:Faque Mimar:Unknown_Phate KISA VİDEO: Hizmetler...
  5. arda3219

DeathOnline 7/24 Server

6. arda3219

DeathOnilne 7/24 Server

7. arda3219

DeathOnline 7/24 server

8. arda3219

DeathOnline 7/24 server

9. arda3219

DeathOnline 7/24 Server

10. arda3219

-- [DeathOnline] -- 7/24 0LAG // Sen geldikçe biz hep açığız.

11. arda3219

WarriorCraft 7/24 0Lag --------- Sen yoksan 1 kişi eksiğiz !!

☼ WarriorCraft ☼ Sen yoksan 1 kişi eksiğiz !! WarriorCraft çok kolay para kasabileceğimiz müthiş bir serverdir.Kurucuları anlayışlıdır. herkes birbirine dosttur.Düzenli event saatleri vardır.Faction savaşları ve daha birçok özelliği ile WarriorCraft artık aramızda.Bu eğlenceye katılmak için...
  12. arda3219

Lamscraft Yetkili Alımları [arda3219]

Merhaba arkadaşlar,Bugün Bir Server Kurdum. İlk Başta Alım Listesi Yok İP veriyorum. Ordan İletişime geçn İP:192.168.1.7
  13. arda3219

Minecraft Bad Video Card Hatası (ekran Kartı 4 Gb)

Merhaba arkadaşlar bugün sizden yarım istiyicem.Dün ben bilgisayarıma Windows 8 yükledim.Fakat minecraft'ı çalıştırmıyor. Ekran Kartı Driverim,RAM'im Çok güzel 4 gb ram 4 gb ekran kartı var. Driver güncel. Oyunda denilen hata aynen şu: Bad video card drivers! -----------------------...
  14. arda3219

Arda3219'dan bir map daha :) İsyancı Zombiler 1

Merhaba Arkadaşlar Bu mapımız her zamanki gibi maceraya dayalı olacak. :) Görüntü Vermeyi Pek İstemiyorum Sürpriz olması daha heyecanlı olacak diye düşünüyorum :) Mapımızdan Biraz Bahsetmek Gerekirse; Mapımız Çok kısadır Fakat 2 gün harcadım.Mapımızda command block sıklıkla kullanılmıştır...
  15. arda3219

Zombie Temple #1 (arda3219)

Merhaba gençler bugün size güzel bir MAP sunucam %100 bana aittir :) Oyundaki Kurallar: 1-Gm değiştirmek yasaktır. 2-Blok kirmak yasaktir 3-Barışçılda olmak yasaktır. Kuralları gördünüz. Uymassanız oyunun zevki kalmaz. Evveet mapdan birkaç görüntü:
  16. arda3219

Zombie Temple #1 (arda3219)

İlk başta haritamı tanıtıyım; Bu mapımızda Bir temple geçicez çok kısa sürecek fakat bölümler fazla olucak.Bu yüzden sıklımanın bi anlamı yok :) Haritadan Görüntüler: 1. 2. 3. 4. Gördüğünüz gibi böyle bir şey :) İyi OYUNLAR Zombie Temple #1 (arda3219)
  17. arda3219

Kodlanmış ve Türkçeleştirilmiş plugin için Buraya Tıklayın !!

Merhaba Arkadaşlar bu konuyu bazı arkadaşlarımızın plguinlerde özelliklede group manager gibi pluginlerde sorunları olduğunu gördüm ve de şahit oldum.İstediğiniz pluginin adını verin türkçeleştiriyim ve kodlayım. Skypenizi ve hangi plugini istediğnizi söyleyin yeter !! Örneğin: skype:xxxxx...
  18. arda3219

Benim Agac Evim

Merhaba arkadaşlar,ilk önce size mapımı tanıtmak istiyorum mapda sadece bir ağaç evle başlıyacaksınız.Map survival oynamak için yapılmıştır ama daha profesyonel bir başlangıç olduğu için biraz farkı var eveet linki veriyorum.Sevmesseniz yorum atın.
  19. arda3219

Hile Rehberi Bölüm-1 Singleplayer ,/enchant

Bildiğimiz gibi enchant kılıçlarımızı,zırhlarımızı aletlerimizi geliştirmek için kullandığımız bir oyun eklentisidir. Normalde bir enchant masasında aletlere basacağımız sınırlar şunlardır. Helmets,Leggings ChestPlate ve Bots Koruma 4 Helmets,Leggings ChestPlate ve Bots Ateş...
  20. arda3219

Tuzaklar Ve Hediyeler 1

Merhaba Arkadaşlar bugün düşündümki herkes bir map yapmış benim niye olmasın dedim ve şu aklıma geldi Tuzaklar ve Hediyeler 1 :D Bu yeni mapda çok güzel hediyeler ve milyonlarca tuzak var. Bu tuzaklara yakalanmamak sizin elinizde.. :D İşte mapımızdan birkaç Görüntüler: Mapı...