Arama sonuçlarınız

1. Bybomber

Minecraft - Tarım Rehberi - - Yiyecek -

suyun verimlilik alanını tüm tarlalarda kullan buğday tarlası için öyle uzunca bir suya gerek yok ışıkda önemli kapalı alanda glowstone kullanın
  2. Bybomber

NoMercyMc Burada Acıma Yok!

Merak ettiğim için sordum hostinginizden şikayet ettiğimden değil :)
  3. Bybomber

Kaliteli Vds Sağlayan Firmalar ?

Kullandın mı daha önce bildiklerini anlatır mısın ? Forumda veya herhangi bir yerde sunucusuna rastlamadım bu da bir anlamda şüpelendiriyor.
  4. Bybomber

NoMercyMc Burada Acıma Yok!

Hosting şirketiniz nedir ?
  5. Bybomber

Ben hanibudan bir satıcı değilim almayı düşünen birisiyim sadece neden tercih etmediğini merak ettim bildiklerini anlatır mısın ? Fiyatlarının ucuz olması cezbedici fakat bende pek rahat değilim o konuda
  6. Bybomber

Neden hanibuyu hariç tuttun ?
  7. Bybomber

VDS mi Nitrado mu ?

Zaten 3 yıldır nitrado kullanıyorum fiyatları artmış üstüne ilk aldığım performansı diğer yıllarda alamadım.Vds ye geçmeyi düşünüyorum da daha mı iyi olur kötü mü bilmiyorum
  8. Bybomber

VDS mi Nitrado mu ?

Sorum başlıktaki gibi vds mi nitrado mu ? 2 sininde + ve - lerini söyleyerek yazarsanız sevinirim (Bütün özellikleriyle). Birde sadece performans açısından kıyaslarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  9. Bybomber

Hosting Tavsiyesi

Ortalama bir survival sunucu kurulacak ram sıkıntısı yaşamak istemiyorum.Sunucuda oyunun haritaları hariç 2 harita daha olacak ve bunu rahat rahat oynatabilecek bir sunucu olmalı.Ne kadar ekleme yaparsak yapalım sorun yaşamak istemiyorum.Ve en önemlisi parasını haketmeli o sunucu.30 40 kişilik...
  10. Bybomber

Hosting Tavsiyesi

Sana neler sunuyor detaylı açıklarmısın ?
  11. Bybomber

İç İçe Wg Sorunu +

region setparent komutu var mesela büyük bir alana wg attın adını büyük koydun kücük alana bidaha wg attın adını kücük koydun region setparent büyük kücük yapıyorsun sonra region flag kücük deyip istediğin ayarı değiştiriyorsun ayrı ayrı wglenmiş oluyor
  12. Bybomber

Hosting Tavsiyesi

Başlıkta belirttiğim üzere hosting tavsiyesi istiyorum.3 Senedir nitrado kullanıyorum hem memnunum hemde değilim bu yüzden nitrado gibi profesyonel hosting önerebilirmisiniz ?
  13. Bybomber

Multikill Gaming Plugin Yapımcısı Aranıyor

Başlıktada belirttiğim gibi pluginden anlayan (plugin yapabilecek kadar tecrübeli) kişiler arıyorum. Sunucu şu an kapalıdır.3 Sezondur tarımla ünlü olan serverimiz...
  14. Bybomber

1.8.X Multikill Gaming 3.Sezon Survival/Emek Sunucu/Klan Savaşları/Para Kaynağı Tarım/Saat 6da event

Sunucu daha zorlaştı zoru seven az kişi var büyük bir sebebi budur.
  15. Bybomber

1.8.X Multikill Gaming 3.Sezon Survival/Emek Sunucu/Klan Savaşları/Para Kaynağı Tarım/Saat 6da event

Aynen ben ağlıyorum delice her gece o yüzden banlandığım sunucunun konusunda sabah akşam yorum yazıyorum :D
  16. Bybomber

Neşe kaynağımızsın :D Bana sıkıntı yok elinden geleni yap saldırı yap hacker cocuk :D CMD ile saldirsana sen yada dur sen en iyisi sunucuyu hackle :D
  17. Bybomber

Sizde Hile yaparsaniz ayni duruma gelip banlanirsiniz ve böyle ağlarsınız.Hile = Ban zor bir kural değil :)
  18. Bybomber

Hesabı ilk olarak kontrol ettim hesap zaten boş bir hesap sorun olmayacaktır.Bu arada lapis yok serverimizde
  19. Bybomber

Hesabın kayıdını sildim.Register yaparak kayıt olabilirsin.Sorun olursa bana ulaş skype byb0mber veya iletisim kısmında facebook sayfamız var.
  20. Bybomber

Serverimizin sezonluk olduğunu herkese söylüyoruz bunlara VIP lerde dahil seviyeli bir chat olması adına kurallarımız gayet katı.Spawna ilk geldiğinizde sag veya solunuzdan gecebilirsiniz ancak gececeginiz yerdede Kırmızı yazıyla ./WARP REHBER kurallar bölümünü MUTLAKA OKUYUNUZ! Yazıyor.Ceza...