Arama sonuçlarınız

1. A

Adventure Mapim

Arkadaşlar bu benim ilk adventure mapim.Büyük bir ihtimalle basit olmuş diyecek ve beğenmeyeceksiniz.Mutlaka hatalarım olmuştur.Hikaye ve amacınız oyunda yazıyor.Yorum atmayı unutmayın.Bu arada ilk adventure mapim ve indirip buraya çıkart dedikten sonra !!! böyle bir klasör çıkacak bu klasörün...
  2. A

Minecraft Dünyası 17 ve 18

Uff ya!Moralim bozuldu şimdi.17 ve 18'i yazdığım halde silinmiş.17 ve 18'i yine yazıyorum ama bu özet gibi bir şey olacak.Lütfen kusura bakmayın.(Umarım bu da silinmez:D) 17. ve 18. Bölüm Karmaşası Blaze Sopaları Bulundu Haydi Dünyaya :D (Güzel isim değil mi?Tabii ki orjinal 17. ve 18...
  3. A

Minecraft Dünyası 16

16. Bölüm Tuzağın Gerçekleri -Evet Kate.Bunların hepsi doğru.Herobrine beni seni tuzağa düşürmem için kullanıyor.Çok ama çok üzgünüm.Kate lütfen beni affet. -... Derken Herobrine geldi. -Angelina !Sen beni satmayı mı düşünüyorsun ?Bunu aklından bile geçirme.Eğer bunu yaparsan başın çok büyük...
  4. A

Minecraft Dünyası 15

15. Bölüm Nether'a Gidiş Sabah olunca Kate yemek yedi.Elindeki nether taşlarıyla nether portalı yaptı ve içini çakmakla yaktı.Portal hazırdı.Eşyaları yanında mı diye baktı.Eşyaları yanındaydı.Gitmeye hazırdı.Kate portalın içine girdi.Uyandığında Netherdaydı.İlk önce Blaze Kalesi'ni bulup...
  5. A

Minecraft Dünyası 14

14. Bölüm Yeni Hayat -Ağlamakla hiçbir şey olmayacak.Akşam oluyor.Kendime yeni bir ev yeni aletler yapmalıyım.Kısacası yeni bir hayat kurmalıyım. Kate biraz odun topladı.Elinde olan ve daha önceden kalan tahta parçalarıyla yeni bir ev yaptı.İçine yedek yatağını sandığını ve yedek çalışma...
  6. A

Minecraft Dünyası 13

13. Bölüm Kitap Kate yüksek sesle okumaya başladı: Sevgili değerli insan senin bizi kurtarman gerekiyor.Aslında iş burada bitmiyor.İlk önce köyümüzün hatta Minecraft Dünyası'nın tarihini bilmen gerek.Minecraft Dünyası sizin Minecraft adlı oyun gibi değildir.Notch adlı sizin gibi bir...
  7. A

Minecraft Dünyası 12

12. Bölüm Sahte Portal Kate uyandığında Minecraft Dùnyası'ndaydı.Fakat bir sorun vardı.Kate doğru yerde miydi ?Burayı hiç hatırlamıyordu.Portalın ve evinin olduğu yer çayırdı.Fakat burada çam ağaçları vardı ayrıcana kar yağıyordu.Hayır Kate yanlış yerdeydi.Bir tabela gördü.Tabelada: Seni her...
  8. A

Minecraft Dünyası 11

Bölüm 11 Portal Nerede ? Kate Netherda dolanıyordu.Dolanmasının nedeni portalı aramasıydı ama portalı bulamıyordu.Sanki her taraf değişmişti.Kate kaybolmuştu.Uzunca süren aramalardan sonra Kate portalı buldu ve içine girdi. Çok ama çok kısa olduğunu biliyorum.Devamı yazıldı...
  9. A

Minecraft Dünyası 9/3

10.Bölüm Nether Uyandılar. -Ben hava almaya gidiyorum. -İyi tamam. Angelina çıktı.Kate hava alma bahanesiyle çıkan arkadaşının peşinden gitmeyi düşünüyordu.Kate'in Angelina'ya olan güveni her geçen gün daha da azalıyordu.Yanına gerekli mazlemeleri aldı.Dışarı çıktı.Arkadaşını takip etmeye...
  10. A

Minecraft Dünyası 9/2

9.Bölüm Tuzağın Sırları 2. Kısım Kate çok şaşırmıştı.Nether portalına atlayabilirdi yada hiçbir şey olmamış gibi eve gidebilirdi.Kate eve doğru gidiyordu.Giderken bazı yerlere çiçek ekiyordu.Eve geldi.Kılıcını yemeğini kısacası işine yarayacak herşeyi yanına aldı.Evinden çıktı.Çiçekleri takip...
  11. A

Minecraft Dünyası 9

9.Bölüm Tuzağın Sırları 1. kısım Kate arkadaşından önce uyandı.Acıktığını farketti.Fakat sandıkta hiç yiyecek yoktu.Yemek aramak için dışarı çıktı ve evinin önünde bir tabela gördü ve...
  12. A

Minecraft Dünyası 8e

8. Bölüm Kayıp Kitap Kate'in aklı hala alamamıştı.Bir saatte 64 odun toplamayı.Köylülerin özel bir yöntemi var herhalde diyerek unutmaya çalışıyordu ama unutamıyordu.Köykü değince aklına Bilge'nin verdiği kitap aklına geldi.O kitabı sandığa koymuştu.Sandığa baktı.Sandıkta öyle bir kitap...
  13. A

Minecraft Dünyası 7

7. Bölüm Elmas Kate ve Angelina aynı anda uyandılar.Karınları aç olduğu için yemek yediler daha sonra: -Hey Angelina odunumuz ve madenimiz çok az hem iki kişiyiz sana da eşya lazım.Ayrıcana biraz daha demir bulmak ve elmas aramak istiyorum. -Bana uyar ağaçları ben kesebilirim mesela. -Bana...
  14. A

Minecraft Dünyası 6/2

6.Bölüm Tuzakla Tanışma 2. kısım -Merhaba -... -Şaşırdın galiba. -... -Benim adım Angelina -... -Senin adın ne ? -Be... Benim adım Ka... Kate -Heyecanlanmana gerek yok. -Heyecanlanmadım sadece şaşırdım. -Sana kendimden bahsedeceğim.Benim adım Angelina.Herobrine adındaki vahşi benim yüzümden tüm...
  15. A

Minecraft Dünyası 6

6. Bölüm Tuzakla Tanışma 1.kısım Sabah olduğunda Kate kömür toplamak için maden aramaya çıktı.Evine yakın bir maden buldu.Kömür ararken demir buldu.Taş kazması yoktu.Yedek çalışma masası yanındaydı, onu koyup taş kazma yaptı ve demir çıkardı.İlerlemeye devam etti ve kömür buldu.Artık madenden...
  16. A

Minecraft Dünyası 5

5. Bölüm Yaşamak İçin Kaç Kate Bilge'nin dediği gibi herşeyi aldı ve evine doğru koşmaya başladı.Evine geldiğinde evini söküp baştan yapmaya başladı.Mağaradan çıkan ve köyde bulduğu taşlarla evini yaptı.Kömürü azalmıştı ama kömürü yarın toplayacaktı zaten yarına kadar idare edebilirdi.Akşam...
  17. A

Minecraft Dünyası 4/3

4. Bölüm Köy ve Köy Saldırısı 3. kısım -Olamaz vaktimiz dar hemen şu kitabı al bu kitapta Herobrine'nı nasıl durduracağın yazıyor. -Ama ben eve nasıl döneceğim ? -İlk önce Herobrine'ı durdur sonra kalbini dinle. -Bak eğer ben ölürsem hatta çoğu kişi ölecek köyde gördüğün herşeyi al odunları...
  18. A

Minecraft Dünaysı 4/2

Bölüm 4 2. kısım Köy ve Köy saldırısı -Neden kütüphanede durduk ? -Çünkü sana göstereceklerim ve anlatacaklarım var.Soruların olacak biliyorum ama bunları sözüm bitince sor ve lütfen sözümü kesme. Ve köylü anlatmaya başladı: -Farkındaysan kendimi tanıtmadım.Benim adımı bilmen önemli değil bana...
  19. A

Minecraft Dünyası 4.Bölüm

Bölüm 4 ile birlikteyiz Bölüm 4 Köy ve Köy Saldırısı 1. Kısım O tabela canını sıkmıştı.Kate kafasını dağıtmak için etrafta dolanıyordu ve bir köy gördü.Kendi kendine konuşmaya başladı: -Acaba köylüler kapı açmak dışında başka bir şey yapabilir mi ?Bu tabelayı onlar koymuş olabilir mi Bu...
  20. A

Minecraft Dünyasının devamı

Bölümlere isim ekleyeceğim arkadaşlar 3.Bölüm Kulübe Yemek ve Tabela İntihar planı işe yaramayan Kate çok üzgündü.Evine nasıl dönecekti ?Buradan nasıl kurtulacaktı ?Daha birçok soru vardı aklında ama burada yaşamaya alışmalıydı.Yoksa sürekli başına iş açacaktı.O 64 odun ile küçük bir kulübe...
  21. A

Hikayemin Devamı

Lafı uzatmadan başlayayım. Minecraft Macerası 2. bölüm Kate minecraft düünyasındaydı.Birden üzülüp ağlamaya başladı.Sanki bu bilgisayarı çok ama çok fazla oynamasının cezasıydı.Rüyada olabileceğini sanarak kendine vurdu ama ne yazık ki gerçekti. -Bulduuuuuuuuuuuuuum. Kate'in bulduğu şey garip...
  22. A

Hikayem

Herkes hikaye yazmaya başladı bende hikaye yazmaya başlayayım dedim. Minecraft Macerası 1. bölüm Kate 12 yaşında bir kızdı.Babası öğretmen, annesi ev hanımıydı.Kate keman çalmaya bayılırdı.Annesi küçükken onu keman kursuna göndermişti.Kate çok akıllı bir kızdı.Bilgisayara pek düşkün değildi.Bir...