Arama sonuçlarınız

1. G

Son Kişiler Lazım

Builderliğini gözden geçircem
  2. G

Son Kişiler Lazım

Evet Yeni Bukkit İçin Son Kişileri Alıyoruz Yakında Hizmete Girecek Olan Serverimize Rehber Ve Builder Arıyoruz En Kısa Sürede Son Katılım Yarın Katılımcılar gerekse Minecraft Türkiyeden skype=golmest50 Den Rehber Yada Builder olmak isteyip Neleri İği Bildiğini Yazıp Göndersin Unutmayın Yarın...
  3. G

Bukkit 1.4.4

Yeni Bukkit Server Kuruldu BattleCraft 1.4.4 Sürümü İçin 1.4.5 lerde girebilir adam alımları başlamıştır. Builder,Rehber,Moderator gibi profösyönel kişiler aranır ben bu işte iğiyimdir yaparım diyenler skype=golmest50 başvuru için buraya dilkeçe yollamanız yeterli İği Oyunlar...
  4. G

1.4.4 Bukkit Server Adam Alımları

Başvurularınızı Facebook Hesabımıza Göndere Bilirsiniz http://www.facebook.com/elisa.goregen Builder Moderator Rehber Olanlar Bu İşte Profösyonel Olanlar Başvuru Yapabilir
  5. G

1.4.4 Bukkit Server Adam Alımları

Yeni Bukkit Server Kuruldu BattleCraft 1.4.4 Sürümü İçin 1.4.5 lerde girebilir adam alımları başlamıştır. Builder,Rehber,Moderator gibi profösyönel kişiler aranır ben bu işte iğiyimdir yaparım diyenler skype=golmest50 başvuru için buraya dilkeçe yollamanız yeterli İği Oyunlar
  6. G

HungerGames

Bize katılmak isteyen varmı 1 kişi arıyoruz hunger games oynicaz BoomerangGame olarak Videoda çekicez skype şart mikrofon şart skype=golmest50 BoomerangGame İği Oyunlar Diler http://www.youtube.com/user/BoomerangGame?feature=mhee
  7. G

Yeni Youtube Kanalımız

BoomerangGame olarak başladık Yotuubuede bizi takip edin
  8. G

Minecraft 1.4.2 server

Arkadaşlar 1.4.2 server oynamak isteyen varmı hamachi biraz ağrızalı ondan öbürü kurarsa mutlu olurum :)
  9. G

3 Kişilik Survival

3 kişilik survival oynicaz video çekicem arkadaşlar fakat bütün videolarda aynı kişi olmalı ondan lütfen karar verirken biraz düşünün Youtubeye koyulacaktır videolar.Youtube Canalımı GrandGameify İsteyen Abone Olsun Ben Kesin Varım Süper survival oynuyorum diyenler Skypeden golmest50 yi eklesin...
  10. G

Minecrfatta BATLESHİP savaşlarım

Minecraftta Büyük Bir Savaş Var.Top Başına Geç Ve Bize Bu Savaşta Öncülük Et.Minecraftta BATLESHİP versiyonu başladı 1.4.2 için idael ve 4 kişilik oynancak savaşta 3 kişi eksik katılımcılar BatleShip_2 hamachiye gelsin şifre 123. Kaderi sen yaz ya Sen Kazan Yada Uzaylılar..!
  11. G

1.4.2 Bukkit hamachili serverime builder aranıyor yorum atın

1.4.2 bukkiti hatalı bukkit daha önceden koyulduğu için 1.3.1 den
  12. G

Video Çekicem Gelin

Beyler Survival Videosu Çekicem Youtubeyede koyucam katılmak isteyenler 1.4.2 olucak.katılımcılar skype=golmest50 mikrofon zorunlu
  13. G

1.4.2 Hunger Games Açılıyor

Server açildi Açlık Oyunları Baslasın
  14. G

az sonra
  15. G

Çok mu Sıkıldın o zaman 1.4.2 hunger games oyna bizimle.Ormanda yaşa yada öl seçimini yap eğer hayatta kalabilirsen 37 diamond kazanicaksın hadi durma gel servere ve sende hunger games oyna. Hamachiler Shinka_0 Shinka_1 Shinka_3 Shinka_4 Shinka_5 Sifreleri 123456 Ve Ip=5.172.1.216 Son...
  16. G

Minecraft 1.4.2 Survival Server

Kardeş 1.4ç2 nası kurdun ben kuramıyom da :(
  17. G

3 Kişilik hamachi sw (Skype Zorunlu) 1.4.2

golmest50 Bakarsın Çok İği Survival Oynarım
  18. G

Seçin Oynayalım

servere gelirmisin ?
  19. G

İşte yepyeni ADVENTURE Map Dede Mirası

bu map 2 kişiliktir 3 kişi oynamayınız Download Altta http://www.mediafire.com/?a1bdkm3b1okjr28
  20. G

Seçin Oynayalım

Arkadaşlar Hamachi server şimdi açıktır.Size 4 adet seçenek vereceğim bunlardan 1 ini seçin en çok seçilen oyun haritasını hamachi serverimizde oynicazğız. 1-Sky Block 2-Solar Survival 3-Normal Survival 4-Herobrine Modu
  21. G

Taylan Göregen Sen Ekle Kitap Kurdu Resmi Var

Taylan Göregen Sen Ekle Kitap Kurdu Resmi Var
  22. G

oke

oke
  23. G

Premiumsuz Server

Arkadaşlar bende Bikaç kişi ile Multi oynamak istiyorum Multiplayerde survival oynicam fakat premium yok ve premium olmadan giremiyorum :( Premiumsuz girebilceğim bi yöntem varmı Online Mod u false yaptm yine olmadı 1.8 sürüm lütfen yardım edin Multiplayer oynamak istiyom çok sıkıldım...
  24. G

Nether Kalesi (ben yapmadım buldum)

Kardeşim sana bişi dicem alınma.Ne dersek gotundan anlıyosun.Lan pigman le ne alakası var zombi boss un manyakmısın olum ya pigmane bildiğin yarı iskelet yarı domuz yarı adam karışımı.Benim dediğim Zombi Boss Azında azıcık kırmızlık var kan galiba.Ve kahverengi giysiler var iğice inceledim...