Arama sonuçlarınız

1. M

1.6.2 Temiz .minecraft

Arkadaşlar Başlıkta Gördüğünüz Gibi Temiz 1.6.2 .minecraft olan verebilirmi?
  2. M

1.6.2 .minecraft

Arkadaşlar linux kullandığım için minecraftımı güncelliyemiyorum sadece dışarıdan .minecraft bulursam güncelliyorum bana temiz 1.6.2 .minecraft vercek varmı?
  3. M

Modlarla İlgili Acil 2 Soru

Sevgili Arkadaşlar, Öncelikle doggy talents modunda köpeğim modunu değiştirme butonu yok .İkincisi Fake_Dead ın videolarında görmüşsünüzdür belki eşyaların durability sini hangi mod gösteriyor yada hangi tuşa basıp gösteriyor bilen arkadaşar varsa cevap verirlerse sevinirim.
  4. M

Doggy Talents

Arkadaşlar Doggy Talents Modunda Köpeğin Özelliklerinin Türkçe Açıklamalarını Bulabilirmisiniz? (Trsanslate falan söylemeyin boşuna)
  5. M

Redstone bir soru

arkadaşlar bir sistem yapıyorum düğmeye bir kez basınca tam 10 sn aralıklarla 1o kez basmışgibi olmak istiyorum yani düğmeye bir kez basacağım 10 sn aralıklarla kendi 10 tane restone sinyali gönderecek ve duracak bunu yapmam için yardımcı olacak varmı? (skype ve hamachidende yardım edebilirsiniz)
  6. M

Not Enough İtems Lütfen Bakın

Arkadaşlar Forge Modloader Kullanıyorum Her Mod Sorunsuz Çalışıyor Çakışma Falanda Yok Ama Not Enough İtems Çalışmıyor Normal Şekilde Oyuna Giriyorum Yani Hata Falan Vermiyor Envanter Kısmını Açıyorum Her Şey Aynı Mod Gözümüyor Çıldırıcam Modlardan Anlayan Biri Yardım Edebilirmi Modloader Hata...
  7. M

Bilgisayarım Kasarmı¿

arkadaşlar bilgisyarım intel core i7 olup 16 gb ram ile birlikte 1 ggb ekran kartıda vardır feet the beast yüklersem kasarmı?
  8. M

Feed the Beast Kasarmı?

HP envy 7200et intel core i7 2.40 ghz 16 gb ram nvidia 2 gb ekrankartı windows 8 64 bit modları yükleyince kasarmı ayrıca tnt patlatınca kasarmı?
  9. M

Acil NEİ

Arkadaşlar nei yi yükledim fakat envanter ekranım değişmedi kısacası modda hiçbir şey çalışmadı her şey eskisi gibi bunu nasıl çalıştırabilirim?
  10. M

Minecraft Server Time Out

Arkadaşlar Server Kurdum Başkası Girerken Server Time Out Hatası Veriyor Sorunu Nasıl Giderebiliriz?
  11. M

2-3 Kişilik Survival Yokmu

2-3 kişilik survival yokmu