Arama sonuçlarınız

1. F

minecraft mods dosyası yok

arkadaşlar benim minecraftta mods dosyası yokk
  2. F

ant farmı türkçeye çevire bilecek varmı

arkadaşlar ant farm ı türkçeye çevire bilecek 1 i çevirsin ban atsın ingilizcem kötü herşeyi fln lsun lütfen yaaprsanız sevinirim
  3. F

pluligin ve komutları verirmisiniz

arkadaşlar ben pligin arıyorum şöyle wg komutu nasıl yapılır wapr nasıl açılır silinir onun lkomutlarını ve pligin ini verin bayya bir pligin olsun
  4. F

minecraft hamaçhisiz sw

arkadaşlar hamaçhisiz sw açdım benden balkası giremiyoor fre wall da kapalı yardım edin
  5. F

yardım lütfen

arkadaşlar hamaçhisiz sw açdım benden balkası giremiyoor fre wall da kapalı
  6. F

bana hamaçhisiz sw açana sw de adminlik

arkadaşlar teamviver veriyim bana 1 niz hamaçhisiz sw açın prot açamadım eyer yapan olursa ona adminlik vercem öm atın teamviver verem
  7. F

Videoyunu nun modunu tanıtıcağım

Arkadaşlar bu nmod alıntıdır daha önce burada paylaşılmıştır rar şifresi vardı bende aradım bir yarım sat akklıma gelmicek şey oldunu orendim tam 19 adetdir Oyverirseniz sevinirim okadar rar şifresi aradık yani İLK OLARAK MODLAR ---------------------- Minecraft FORGE Modloader MP Tale of Kindoms...
  8. F

Minecraft Video Çekiceğim Kişi Max 2 Kişi

Arkadaşlar skype si olan 2 kii arıyorum onunla video çekicem ama yaş sınırı var ben 14 yaşındayım +14 +18 arası olursas iyi olur skype emirhan3217 hamaçhi ağı EmirhanlaMinecraftOynuyoruz2 şifre 123 şifre 123 deil se boş bırakın
  9. F

Minecraft Video Çekme Programı

arkadaşlar bana minecraft video çekme programı ismini yazarmısınız fraps fps 30 lardayken 4 e 3 e düşürüyor (Servırlarda singlede 50 fps) banditcam da aynsısı 4 fps alıyorum lüftfen söyleyin
  10. F

Skype Si Olan Içeri Ve Mik )

arkadaşlar skype arkadaşı arıyorum sesli konuşacağm 14 yaşındayım mümknse + 13 ila +18 arası lütfen olursa sevinirim konuşuruz sw si varsa yoksa ben kurarım acil cvp lütfen
  11. F

Konuyu Nereye Açıçağımı Bilmiyorum Içeri Girermisiniz Acil Cvp Lütfn

arkadaşlar skype arkadaşı arıyorum sesli konuşacağm 14 yaşındayım mümknse + 13 ila +18 arası lütfen olursa sevinirim konuşuruz sw si varsa yoksa ben kurarım acil cvp lütfen
  12. F

Lüfte Yardım Yardım Edene Pirm Hesap

Error: Unble to access jarfile craftbukit.jar hatası veriyor craft bukitin adın ısadcie craftbukkit yapdım olmadı bi destek verseniz pirim hesap verecem ve sabit ip li server kuracam modem şifresini hatırlayabilirsem
  13. F

Arkadaşlar Yardım Edin

error unable to access jarfile craftbukkit.jar hatası alıyorum isminide değiştirdim