Arama sonuçlarınız

1. boradurak07

Minecraft'a Giremiyorum

Evet Arkadaşlar Oyuna Girerken Bu Hatayı Siteye Girmeye Çalışırkende Bu Hatayı
  2. boradurak07

Premium Oldugum Halde Bad Login Hatası Alıyorum ???

Evet Arkadaşlar Bugüne Kadar Böyle bir şey Karşıma Çıkmamışdı Bugün Arkadaşlarımda Oynamak İçin Girmigimde Arkadaşlarım ve Bende Mcsg Shotbow Gibi serverlere girerken bad login hatası veriyor 5-6 kere deneyince giriyor oyundan kaynaklanan birşeymi yoksa bendenmiArkadaşlar Herhalde Sorunu Çözdüm...
  3. boradurak07

İlk Skin Denemem

İlk Skin Denememdir Saçı biraz bakarak yapdım ama olsun okadar :) Ayrıca Kendi Premium hesabımdada kullanıyorum bana göre güzel Skin İçin Tık.
  4. boradurak07

Minecraft Ekran Küçültme

Ekranı küçültmek için nasıl bi ayar yapmam lazım
  5. boradurak07

İninal ile Premium Alabilirmiyim ?

Evet Arkadaslar http://www.ininal.com/ Bu Kart ile Minecraft Satın alabilirmiyim mastercard resmi var steam de kullanıla biliyor minecraftı satın alabilirmiyim acaba ku kart ile orjinal sitesinden
  6. boradurak07

İstek Plugin Simple Region Market Ve Alpha Chest

ben bu pluginlerin 1.5.1 ini bulmadım sizin elinizde varsa paylaşırmısınız
  7. boradurak07

İstek Plugin

admin shop jobs ve money pluginleri varsa türkçe ben adminshopu yükledim ama beceremedim jobsi yükledim çok garip şeyler vardı bilenler adminshopu anlabilirmi ve türkçe plugin varsa lütfen paylaşın
  8. boradurak07

Authme Hatası

arkadaşlar ben plugini yükledim kayıt register yazısı çıkıyor kayıt oluyorum ama hala kayıt ol diyor yardım edin
  9. boradurak07

Arkadaşlar Pluginden Anlayanlar Bir Bakabilirmi Plugin Arıyorum

Biz arkadaşlarla bir hamachi server açıcaz her şey tamam ama bazı pluginler eksik Register-Login- SanalChest-SpawnerGui-Shop-Arsa-Hat linklerini bilen biri konuya yazabilirmi çok lazım
  10. boradurak07

Minecraft Donma Sorunu Yardım !!!

Bugün minecraftı silip tekrar yükledim ve singleplayer ve multi de oyuna girer girmez yani 2-3 sn sonra oyun donuyor ve anca görev yöneticisinden kapata biliyorum.
  11. boradurak07

Foruma Nasıl Map Koyarım

Başlıkdada belirtdiğim gibi yardımlarınızı esirgemeyin
  12. boradurak07

Mini Köylü

13. boradurak07

Solar Survival Açın Oynayak

başlıkda yazdıgım gibi açın oynarız 3-4 kişiyle :D
  14. boradurak07

SkyBlock Hamachi Server

Evet Beyler skyblock hamachi server kurdum normal skyblockdan biraz daha geniş 2 kişi gelicek benle beraber 3 kişi oynucaz white list aççıcam gelcek arkadaslar alta oyun içi nicklerini yazsınlar Hamachi bora_skyblock şifre: 123 server şu an açık değil toplam3 kisi oynucaz ilk 2 kisiyi alcam...