Arama sonuçlarınız

1. crazyuser

İnternet Protokollerine Giriş Yapamıyorum (DNS Değiştirilen Yere)

Arkadaşlar Bilgisayarımda Bir Problem Çıkmıştı Servise Gönderdim Ve Bilgisayarı Geri Aldığımda Youtube'a Giremediğimi Fark Ettim Ondan Sonra DNS-yi Kontrol Ettmek İstedim ve İnternet Protokollerine Giriş Yapamadığmı Fark Ettim. Resim:
  2. crazyuser

Pc'nin Tarihi Geri Alınırsa Silinen Dosyalar Geri Gelirmi ?

Arkadaşlar Bir power point sunusu vardı çok önemli yanlışlıkla sildim geri nasıl getirecem programlı veya programsız olabilir yahutta pc nin tarihi geri alınırsa o dosyalar geri gelirmi (çok acil) Şimdiden teşekkürler..
  3. crazyuser

Bilgisayardan Gelen "Dııııırrtt" Sesi

Arkadaşlar Son Zamanlarda Bilgisayarım Durmaksızın Bu Sesi Çıkarıyor Özellikle Masaüstü Bilgisayarlarda Çoğunlukla Olan bir şey Zaten Yani Anlıyıcağınız Sürekli Hard Disk'i Kullanıyor. Benim Sorum İse şu; Yani Bu İyi Birşeymi ? Sürekli Hard Diski Kullanması Bilgisayarın Gittikçe Dolmasınamı Sebeb...
  4. crazyuser

GPU Isınırsa Oyun Kasarmı ?

Arkadaşlar Ekran Kartı İşlemcisi (GPU) Isınır İse Oyun Kasarmı ? Şimdi Ben SpeedFan Diye Bir Program İndirdim Burda Herşeyin Derecesini Görebiliyorsunuz Benim GPU 50-55 Arasında Geziyor Ben Bunun Yüksek Olduğunu Düşünüyorum SpeedFan'dan Fanın Hızını Yükselttim Bu Sefer Çok Ses Yapıyor Ama Yine...
  5. crazyuser

-Minecraft Hamachi Sv Invalid Session Hatası-

Arkadaşlar Uzun Zamandır Minecrafta Girmiyorum Baktım Epey Bi Update Gelmiş Arkadaşlarla Oynayalım Dedik Serverı Kurdum her şey Tamam Girelim Dedik Aynen Şöyle Bir Sorunla Karşılaştık: Failed To Login: Invalid Session (Try Restarting Your Game) Oyunu Tekrardan Başlattım Yine OLmadı Servera Reset...
  6. crazyuser

-TechnicPack Sunucu Hatası-

Arkadaşlar Ben TechnicPack İndirdim Bunun Üzerine Tekkit server Açtım Öbür Modlarda da Açtım (Hamachi) Fakat Bir Sorun Var Modlu itemleri yere Koyamıyoruz Kullanmıyoruz Ama Minecraft'ın Kendi Orjinal Eşyalarını Koyabiliyoruz Kullanabiliyoruz. Şimdiden Teşekkürler.
  7. crazyuser

Worldguard'tan Anlayan Birisi Gelsin Acil !!

Server Bukkittir Ancak Bakımda Olduğu İçin Hamachili Ne Yaptıysam Herşeyi Düzenledim Server Tam. Tam İnternete Vericem Bi Baktım Serverin W.G. si Çalışmıyor Buyrun Yardım Etmek İsterseniz Ayrı Bir Ağ Açıyorum (Hamachi) Buyrun: Ağ Adı : ChaMpCraft35 Şifre : 123
  8. crazyuser

[İSTEK] Server Map

Ya böyle spawnlı arsalı marketi filan olan bir mapiniz varsa.. iste öyle bir map istiyorum yardımlar için şimdiden teşekkürler..
  9. crazyuser

Plugin Paketi lazım acilll

Arkadaşlar bana 1.5 plugin paketi lazım türkçe olmasi şart deil fakat türkçe olursada iyi olur böyle icinde market otomatik mesaj para gönderme filan yada rütbe tag ları olursa cok sevinirim. simdiden tesekkürler.
  10. crazyuser

Lütfen Yardım Edim.. Çimenin Yanında Taş Gibi Bir Şey gözüküyor...

Minecraft 1.4.7 de Çimenin yanında şöyle bir şey gözükmesi beni deli ediyor.
  11. crazyuser

LÜTFEN YARDIM!! Serverda Nasıl Yaratıkları Kapatabilirim ???!1!

Ya arkadaşlar ben yeni server açtım düz alan fakat balçık çıkıp duruyor sinir oluyorum evlere giriyor sürekli şlap şlap diye ses geliyor ve öldürmeye çalışınca bölünüyor çok gıcık bir şey bu yüzden yaratıkları kaldırmak istiyorum yada sadece balçığı kaldırmanın bir yolu varsa yardım ederseniz çok...