Arama sonuçlarınız

1. Axe_Lord 333

250 FPS Almama Rağmen Kasıyor? WT*?

Oyunda en yüksek 250 fps alıyorum ortalama 190 kadar en az 170 normal oyunda. Ancak 2-3 saniyede bir tekliyor oyun oynanamayacak gibi değil ancak mcsg'de olsam dayınılamaz olacak şunun çözümünü biri göstersin yav.
  2. Axe_Lord 333

Guava?!?!!

-Guava +Guava -Guava??????? +Guava!!!!!!! -Guava?!?!?!?!??!?!? +
  3. Axe_Lord 333

Sanırım ben bir patatesim :(

Patatese benziyorum işte nasıl anlatsam sarıyım yamuk yumuğum sinirlenince kızarıyorum bana sinirlendiğinde annem beni haşlıyor falan öyle yani alın bu da resmim siz karar verin ben bir patates miyim ? :'(
  4. Axe_Lord 333

Beyninizi kullanmayı unuttuğunuz anlar .s.s (Başlık DH'den alıntıdır)

Başlık DH'den Alıntıdır Kalemimi sinirden camdan aşağı atıp sonra nerede diye aramışlığım vardır .s.s Pcde Torrent'den oyun inerken evdeki herkese sakın kapamayın deyip modemi ve pcyi kapatmıştım geçen yıl .s.s Geçen ay banyoya yanlışlıkla kıyafetlerimle girmiştim .s.s su açtıktan sonra...
  5. Axe_Lord 333

280x vapor x tri x mi twin frozr mı ?

İşlemcim i5 4670k Anakart z97 gaming 3 Ekran kartım ikisinden biri Kasa haf912 plus 750W 80+ Ram 1600 mhz ripjaws x Harddisk 1tb barracuda 7200 rpm Soru başlıkta cevaplarınızı bekliyorum...
  6. Axe_Lord 333

PvP Sunucusu Hakkında

craft_man Spawnın dışına çıkılabiliyor :D ve sanırım sunucuya ilk ben girdim :D Buda spawnın sışından bir resim :
  7. Axe_Lord 333

Premium Çekilişi

Beyler http://mmobiz.net/forum/ sitesinde premium çekilişi var duyurular bölümünde duyurusu yer alıyor siz de katılmak isterseniz siteye üye olurken Referans yerine Spiderman yazarsanız bana yardımcı olmuş olursunuz :) Not: Sana çekilişi gösteriyorum bari yardım et >: (
  8. Axe_Lord 333

MCSG İçin Harita Yapıacağız Fikir Gerekli!

Beyler aynen başlıktaki gibi MCSG'ye harita yapıyoruz(5 kişi) nasıl bir harita istersiniz(kızıltaş tuzakları odaklı, build odaklı, doğal ortamda geçen(SurvivalGames1 haritası gibi), hikayeli yada başka bir şey) yorumlarda belirtirseniz iyi olur.
  9. Axe_Lord 333

Kızıltaş Sayacı !

Gece gece canım sıkıldı birşeyler yapayım dedim aklıma bu geldi :D 0 dan 9'a kadar sayıyor bitince tekrar başa dönüyor. İsteyene kaydını atabilirim.
  10. Axe_Lord 333

:O Bu Kim ?

Beyler sp614x kim yav ? Sahte Minecraft'ı olan varsa bu isimle bir girsinler bakalım Mojang ekibindemiymiş :sırıtmak:
  11. Axe_Lord 333

Artık Minecraft'ınız Kasmayacak!

Bu yöntem ile 15-20 fps'den 150 - 160 fps'ye yükseldi(hypixel'in sunucu lobisinde, siz düşünün düz dünyada kaç olur :sırıtmak: ) Talimatlar buradan alıntıdır. 1. Masaüstünde herhangi bir yere sağ tıkla NVIDIA Denetim Masası'na tıklayın. 2. Sol taraftaki 3D Ayarlarının altındaki 3D Ayarlarının...
  12. Axe_Lord 333

Proglamlama Bilen Birileri Aranıyor!

Ben biraz Java biliyorum ancak Java ile Andorid için oyun yapmak zor geldi biraz araştırma sonucunda AndEngine'i buldum onun üzerine çalışmak istiyorum. Beceremezsem pyhton deneyeceğim. Yani kısaca Pyhton yada AndEngine konusunda yardım edebilecek birileri çok yardım etmiş olacak...
  13. Axe_Lord 333

Oynarken klavye birden F oluyor yardım lazım

MCSG'de oynarken arada bir klavye f oluyor yazı yazamıyorum oyunu tekrar başlatmam gerekiyor yardım edin lütfen :(
  14. Axe_Lord 333

Hareketli ağızlı skin base !!

Kendi yapımımdır ancak vücudu kullandığım program yaptı.. Bunu kaydedin:
  15. Axe_Lord 333

Yardım Lazım lo

Beyler Crative-Node megabuild serveri için başvuru yapmam lazım ev falan yapamıyorum ama mcedit we falan çok iyi kullanırım. Aklıma fikir gelmiyor ne yapsam bilmiyorum bi yardım edin bea :sırıtmak:H@€₺i dafuq ? klavyeyle uğraşıodum bu oldu :sırıtmak: ve Hala yardım bekliyorumBende link olarak...
  16. Axe_Lord 333

Yardım Edebilirim :)

Pluginler hakkındaki sorularınızı (sorunlarınızı) Çevrilmesini istediğiniz editlenmesini istediğiniz pluginlerinizi bana gönderebilirsiniz. Elimden eldiğince yardım ederim edemediklrimi de araştırırım sizin için. :)
  17. Axe_Lord 333

Yanardağ yaptım :D

Beyler alın size yanardağ yorumlarınızı bekliyorum :D
  18. Axe_Lord 333

Köpek Eğitme Modu 1.6 & 1.5 Otomatik Kurulum [Önerilir!!!]

Çok güzel bir mod herkeze lazım :sırıtmak: Video (skydoesminecraft tarafından çekilmiş ) : 1.6 Link : tık 1.5 Link : tık
  19. Axe_Lord 333

3-8 Kişilik Hunger Games Haritası !!!

Arkadaşlarınızla oynamanız ve eğlenmeniz için bir hunger games mapı yaptım ... İlk önce haritanın özelliklerini söyleyeyim :) Haritanın Özellikleri : Tam 45 sandık 3 redstone tuzağı 2 normal tuzak 8 kişilik oyun için ideal harita boyutu Resimler : Üstten görünüm Spawn alanının...
  20. Axe_Lord 333

BİM'de ....

Bu oyunda herkes aklına gelen şeyleri BİM'de ... şu kadar diye yazsın :D . İlk 3 benden . 1-BİM'de damacana su 1.99 TL 2-BİM'de çorap 0.49 TL 3-BİM'de Minecraft 15 TL
  21. Axe_Lord 333

Galaksi Modu 1.6 Otomatik Kurulum

Minecraft'ta galaksiyi mi gezmek istiyorsunuz öyleyse bu mod tam size göre ! Video : Link : tık
  22. Axe_Lord 333

Silah Yapma Modu 1.6 Otomatik Kurulum

Bu mod ile kendi silahınızı tasarlayabilirsiniz ... Video : Link : tık
  23. Axe_Lord 333

Animal Bikes 1.6 [önerilir!!]

Bu mod ile Minecraft'ta olan tüm canlılara binebilirsiniz . Video : Link : tık
  24. Axe_Lord 333

Mayıntarlası Modu 1.6 Otomatik Kurulum

Bilgisayardaki mayın tarlası oyunun Minecraft2a aktarılmış hali . Video : Link : tık
  25. Axe_Lord 333

Computer Craft 1.6 [önerilir !!!]

Muhteşem bir mod videoyu izleyin ve görün :) . Video : Link : tık