Arama sonuçlarınız

1. X

CrafTurk | Faction | Hikaye Sistemi | Lonca Sistemi | 50 TL Ödüllü Lonca Savaşları | 1.12.2 | Açık Beta

Yabancı faction tadında bir Türk sunucusu bulduğum için sevinmiştim ama maalesef '' can't connect to server. ''
  2. X

Minecraft Türkiye'de Faction/Skyblock devri bitti

Yabancı faction sunucusu : küçük ölçekli farm yapıp para kas, base yap,baseyi savunacak alan yap, farm alanları yap ,para kas daha büyük farm alanları yap,baseni daha fazla savun,yavaştan setini yap, diğer baselere saldır kendi baseni geliştir .... ( 100 adım daha ) Türk faction sunucusu ...
  3. X

Yabancı faction sunucusunda oynamak isteyen arkadaşlar arıyoruz

Merhabalar, bir arkadaşımla beraber yabancı bir faction sunucusunda oynuyoruz.Bizimle beraber oynamak isteyen kişiler burdan veya discord adresimden ulaşabilir(dc daha iyi olur). Not : Ben 19 arkadaşım 17 yaşında o yüzden mümkünse +15 yaş , premiumu olan kişiler yazarsa sevinirim(daha küçük...
  4. X

zzz

zzz
  5. X

PersiaMC | 1.14.3 | Yeni nesil hayatta kalma sunucusu... #Yeniden

Uzun zamandır oynadığım en güzel sunucu.
  6. X

Hardcore Faction

Hardcore faction sunucu var mı ? :D
  7. X

play.osycraft.com - Faction | Boss | Pet | Orta Zorluk | Lapissiz

şu an açık olan en iyi Türk faction server.
  8. X

(CodenameGamer) (1.11.2 Faction Server) (Lapis Yok)

Yılların pardusu :') Not: Emek-yarı emek serverları seviyorsanız tam size göre.
  9. X

Biktim ayni sunuculardan

Türk faction serverleri oynamam için para verseler oynamam.Faction serverlerin evrimi = Emek- yarı emek ( warp hammadde ) - kolay ( warp lapis ) - ?????? ( oyuna girince p4 set )
  10. X

Poteyto V2 |

şu an Türkiye'de bulunan en iyi emek server.
  11. X

PikachuCraft/Edit/Emek/PvP/köylü ticaret/petshop/rütbehammadde

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH.Allahım lütfen troll olsun... ÇILDIRIYORUM.
  12. X

Poteyto V2 | Bilgilendirme #2 (ARŞIVE ALINABILIR)

Belirlediğimiz günü geçtiğimizin farkındayız. Sunucumuzdaki bazı küçük aksaklıklar nedeniyle açılışımızı ileri bir tarihe erteledik, kesin bir gün vermek olanaksız ancak 11 Temmuz 2016 Pazartesi günü olası bir açılış tarihi sunucumuz için. Forumda yazan bu.
  13. X

Çılgınlar gibi sitenize girip çıkıyorum, bunu yaparken aklıma bazı sorular ve fikirler geldi :D 1) Hangi sürüm olacak ? 2) Açılışla ilgili bir kesinleşme var mı ? Fikir ; Başlangıç seti 2 ye demir eşyalar koyabilirsiniz.Para yatırmak istemeyen insanlar bunu pek umursamaz ve daha fazla destekçi...
  14. X

Zor server dedin, lapis yerine tarım var dedin benim gönlümü çaldın :) Beklemedeyim.
  15. X

+3500 Oyuncu! | play.craftrise.tc | EggW. & BedW. & SurvivalG. & SkyW. & Fact. & SkyB. & Uhc & Meetup & The Bridge & Katil Kim

Faction kısmında markete satılabilen eşya sayısının arttırılması gerekiyor. ( karpuz - yumurta vs )
  16. X

[NoMercyMC] >2. Yıl< / Ekonomi / Topluluk / Faction / Arsa / Meslek / MiniOyun / Boss / Zindan / HG

şu an piyasadaki en iyi faction serverlerden birisiniz ama şu warp ormanın durumuna bi el atmanız lazım.
  17. X

Orizon Respawn with a little twist.

Teşekkür ederim.
  18. X

Hala yapım aşamasında mı yoksa iptal mi oldu ?
  19. X

reserve diyelim..
  20. X

QuestTurk Faction2 # v0.1 # %100 Turkce # Dunyayi ele gecir!

( F3 tuşu değiştirilemiyor basarsam internetim gidiyor ve bu serverde koordinat önemli bir şey.. ) Kullandığım laptop iş için tasarlanmış.F1-F2 gibi tuşlarda bilgisiyarla ilgili kısa yollar var.F2 = pil / F3 = internet / gibi.
  21. X

Farkında mısın bilmem ama koordinat için kullanıyorum, üstteki açıklamada bu yüzden.
  22. X

N.o.dusu bende biliyorum fail yok ortada. ( F3 tuşu değiştirilemiyor basarsam internetim gidiyor ve bu serverde koordinat önemli bir şey.. )