Arama sonuçlarınız

1. krmkartal

32GB Ram Türkiye Radore DC Lokasyonlu Sunucular

ilk olarak hak yemeyin. Nasıl iş yaptığımı görüp denemeden eleştirmeyiniz. Ayrıca web sitesi yapım aşamasında olduğu müddetçe vergi levhasını paylaşıma açmayacağım. Vergi levhasını kontrol etmek isteyen müşterilerime özel olarak gönderiyorum.
  2. krmkartal

Firma olarak internet hizmeti vereceğimiz web sitesi açılana kadar bu şekilde devam edecektir. Satıştan önce bilgileri gönderiyorum. Satın almadan önce kontrolü sağlama şansınız oluyor.
  3. krmkartal

Vergi dairesine kayıtlı bilgilerimizi herkese açık şekilde paylaşmıyorum. Özelden telefon numaranızı yazarsanız sms ile bilgileri gönderirim. Satışını yaptığım ürünlerde fatura kesiyorum. İstek doğrultusunda faturayı adrese gönderiyorum.
  4. krmkartal

Elektronik firmamız mevcut. Dilediğiniz taktirde fatura kesilerek adresinize kargolanabilir. Şunu belirtmek isterim ki yer sağlayıcı belgesi düşündüğünüz kadar da önemli değil. Vergi levhası olmayan ve yer sağlayıcısı olan firmalar yasal hizmet sunmamaktadır bilginiz olsun. Vergi levhası her...
  5. krmkartal

Sürekli gelişen bu sektörde ihtiyaçlarınızı karşılayacak birçok firma olduğu aşinadır. Ben onlar kadar bu iş üzerinde durmasam da konu hakkında fazlasıyla bilgi sahibiyim. Bu yazımda sizler için elimden geldiğince ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler göstermeyi hedeflemekteyim. Büyük projeler...
  6. krmkartal

Minecraft Developer Arıyoruz

Dikkat ettiysen arkadaşlarım ibaresini kullandım. Sizin arkadaşlıklarınız nasıl bilemem ama bizim arkadaşlıklarımız parayla ölçülmez. Demek istediğim şudur, istersem üst düzey bir programcı bulabilirim. Benim aradığım bu sektörde bilgi sahibi birisini bulmak. ayrıca java, c# gibi programlama...
  7. krmkartal

Benim aradığım kişinin senin büyüttüğün kadar profesyonel olmasına gerek yok. Ayrıca senin dediğin kadar profesyonel birini aramak istesem ODTÜ'den arkadaşlarım aracılığıyla rahatlıkla programcı bulabilirim. Allah'a şükür benim gelirim var. Elimin altında arabam, evim var. Ve de bu forumda bir...
  8. krmkartal

bilgi için teşekkür ederim Birlikte çalışacağım kişinin önceliğinin para olmasını istemem. Bu sebepten buraya alacağı ücreti yazma gereksinimi duymadım. Eğer sektörde tecrübesine tecrübe katmak, grup çalışması şeklinde iyi işler çıkarmak istiyorsa kapım sonuna kadar açıktır. Ayrıca işe...
  9. krmkartal

Merhaba, linux ve windows üzerine minecraft kurulumu hakkında yüksek derece bilgi sahibi, plugin ve çeşitli eklentilere hakim, daha önce başka firmalarda çalışmış ve tecrübeli, 17-25 yaşları arasında bize destek olabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız. Anlaşabilirsek sunucu kontrolünü...
  10. krmkartal

Merhaba, linux ve windows üzerine minecraft kurulumu hakkında yüksek derece bilgi sahibi, plugin ve çeşitli eklentilere hakim, daha önce başka firmalarda çalışmış ve tecrübeli, 17-25 yaşları arasında bize destek olabilecek çalışma arkadaşı aramaktayız. Anlaşabilirsek sunucu kontrolünü...
  11. krmkartal

Serverınıza TeckCard Ödeme Sistemi Ekleyin !

İçerik kaldırıldı. Canyo
  12. krmkartal

Sunucunuz İçin Ücretsiz Web Sitesi!

Gördümki birçok arkadaşımız bu konuda zorluk çekiyor. Oyununuzun tanıtımını, reklamını ve oyuncular için bir platformunuz yoksa, bu konu sizler için büyük bir avantaj sağlayacak. Hosting, domain, tasarım, panel kurulumu ve optimizasyonu karşılığında sizden 1 kuruş bile almayacağım. Bu hizmeti...
  13. krmkartal

Kurduğum Bukkit Servera 1GB'tan fazla Ram Veremiyorum.

Dediğiniz gibi yaptım, sorun çözüldü. Teşekkürler
  14. krmkartal

Kurduğum Bukkit Servera 1GB'tan fazla Ram Veremiyorum.

Merhabalar, Windows Server Datacenter Kurulumunu Yaptığım VDS'ye Minecraft Bukkit server kurdum. Ve aşağıdaki resimdeki hatayı almaktayım. Server Özellikleri; 1) 64 Bit java Yüklü 2) 5Gb ram, 3) 40 GB HDD 1) 1gb Verdiğimde Sorunsuz Çalışıyor, Fakat aşağıdaki gibi 2gb yaptığımda resimdeki hata...
  15. krmkartal

Skype olan gelsin Hamachisiz Survival oynıyacaz lag yok

Arkadaşlar server açık gelin skype den oynıyalım
  16. krmkartal

Skype olan gelsin Hamachisiz Survival oynıyacaz lag yok

Arkadaşlar bu server da market kazialani vs. yok Direk hardcore survival. Hamachisizdir. Lagsızdır. Oyuna girer girmez doğa ile iç içesindir. Bu maceraya sende gelmek istermisin ? Cevabın evet ise Koş ! SunucuBilgileri IP Adresi : vegacraft.sytes.net Kapasite : 30 Kişi Sunucu Özellikleri : 6GB...
  17. krmkartal

<▓▒ •*¨*•♫♪ ♪♫•*VegaCraft*•♫♪ ♪♫•*¨*• ▒▓><▓Dal İçeri !▓>

Serverımız 7/24 olmuştur iyi oyunlar Servera Yönetici arıyoruz. Ekibimize Katılmak için; Adınız: Soyadınız: Yaşın: Oyun Nickiniz: Skype Adınız(Mikrofon Yada Hoperlör Zorunlu): Şeklinde [email protected] adresine mail gönderiniz.
  18. krmkartal

<▓▒ •*¨*•♫♪ ♪♫•*VegaCraft*•♫♪ ♪♫•*¨*• ▒▓><▓Dal İçeri !▓>

Arkadaşlar bu server da market kazialani vs. yok Direk hardcore survival. Hamachisizdir. Lagsızdır. Oyuna girer girmez doğa ile iç içesindir. Bu maceraya sende gelmek istermisin ? Cevabın evet ise Koş ! SunucuBilgileri IP Adresi : vegacraft.sytes.net Kapasite : 30 Kişi Sunucu Özellikleri : 6GB...