Arama sonuçlarınız

1. ByTunc

Mikrofon sorunu yardım.

Arkadaşlar merhabalar, ben bir sorun yaşıyorum. Mikrofonumda sorun var ama mikrofon çalışıyor arkadaşımda denemiştim. Benim pcde sorun olur diye düşündüm. Ses sitemlerimin driverlarını güncelledim, silip yükledim ama yine aynı. Ses sekmesinde kayıt bölümünde mikrofon gözüküyor ama ygidip geliyo...
  2. ByTunc

Minecraft Yardım.

Arkadaşlar merhabalar. Benim bir sorunum var yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim. Ben uzun zamandır sevdiğim bir cracked minecraft launcher ile oynuyordum. 1.7.2 de hiçbir sorun yoktu. Diğer versiyonlardada yoktu. Ama geçen gün oynarken bi anda tüm bloklar karanlık oluyor hiçbir şey...
  3. ByTunc

Lütfen yardım emeklerim boşa gitti !

Arkadaşlar arkadaşımla bukkit serverde creative oynuyoruz. Bi ara çok büyük bir camii yaptık. Çok özendik. Ama serveri kapatıp diğer gün bidaha açınca hepsi silinmiş. Ve sadece worldedit plugini kullanıyorum. Lütfen, yardım edin.. Şimdiden saolun...
  4. ByTunc

İstek skin...

Arkadaşlar ben multiplayerde skin kullanmak için skinin adını girip oynuyorum. Ama mcskinsearchdan far cry 3 teki jasonun skinini bulamadım bulan varsa bana verebilirmi ??? Şimdiden saolun mübarekler.(yanlış anlamayn mübarek iyi bir şey)
  5. ByTunc

Skin (YARDIM)

Arkadaşlar bildiğiniz gibi orjinal minecraft olmadan mcskinsearchtan skin kullanabiliyoruz. Ama ben bi far cry 3 teki jason skinini bulamadm bulan birisi varsa lütfen söylesin şimdiden saolun
  6. ByTunc

Premium account yardım

arkadaşlar lütfen şu adresi kopyalayın aradaki boşlukları silin girin sayfaya 10 puan yapınca premium account alcam lütfen arkadaşlar h t t p s : / / e p i c f r e e p r i z e s . c o m / ? r e f = 2 8 8 7 8 7 5
  7. ByTunc

Arkadaşlar lütfen

/?ref=2758322 arkadaşlar lütfen 10 kişinin basması yeterli soluna yazıcağınızı biliyorsunuz şimdiden sağolun