Arama sonuçlarınız

1. HasanAkdenz

Gençler kusura bakmayın uzun zamandır girmedim foruma. Tekrardan sizinle ilgilenmeye başlayacağım.

Gençler kusura bakmayın uzun zamandır girmedim foruma. Tekrardan sizinle ilgilenmeye başlayacağım.
  2. HasanAkdenz

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: HasanAkdenz *Sadece gerçek adınız: Hasan Akdeniz *Yaşınız: 17 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: BFChickengamers *Modlu Minecraft oynuyor musunuz : Hayır *Steam...
  3. HasanAkdenz

Minecraft Forge map sorunu?

bilişim bölümünde okuduğum için bilgisayarda sıkıntı olmadığını biliyorum. Minecraft 1.7.2 forge yükledim ve çektiğim fotoda hiçbir tane mod yok?beyler sorunu bilen ya da düzeltecek yok mu
  4. HasanAkdenz

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Tebrikler Enescrafter
  5. HasanAkdenz

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: HasanAkdenz *Sadece Gerçek Adınız: Hasan Akdeniz *Yaşınız: 17 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3,5 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Teorik Redstoneci , BFChickenGamers, Lehamam, VideOyun Ve AgunZagun *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Tekkit ve...
  6. HasanAkdenz

Bıktım Artık Şu Mavi Ekrandan !!! (Yardım) :(

@JusticeWhip benim konumada bakabilir misin hocam?
  7. HasanAkdenz

Minecraft Forge map sorunu?

Merhaba arkadaşlar, normal minecraftta mapda hiçbir sorun yaşamazken forgede aşağıda görmüş olduğunuz sorunu yaşıyorum.. Bunun çözümü var mı?
  8. HasanAkdenz

MineCraft ı Satın Alma

Dostum diğer oyunlarda suçtur ama Minecraft'ın sahibi serbest ama üzülsünler dedi. Buradaki üzülsünler lafı kendileri için. Çaktın? ;)
  9. HasanAkdenz

MineCraft ı Satın Alma

Yok dava imiş yok donmuş. Arkadaşlar hiçbir şeyden haberiniz yok sizin. Oyun yapımcısı zaten kendi twitter'inde paylaştı." Crack oynayanlar, oynamaya devam etsin ama üzülsünler. "diye. Serbest yani. Lütfen boş konuşmayın, amacınız POST kasmak olmasın!
  10. HasanAkdenz

Hosting Ariyom

Adam hosting arıyor hocam yanlış yönlendiriyorsunuz. Vps alırsa putty girer araya ama adam hosting istiyor putty alakası yok tamamen filezilla ya bağlı. Kesinlikle katılmıorum size
  11. HasanAkdenz

Arkadaşlar Serverİmİn Bİlgİlerİnİ(map Ismi, Online Sayısı) Nasil Sİteme Çekebİlİrİm?

1- reklam var ki bu da şahsen hiç iyi değil 2- madem her şeyi uğraşmadan yapacak neden site yaptı? 3- bence sen bu arkadaşa balığı verme tutmasını öğret. :) Saeko_tr önerin için tşkler arkadaşın fikri ister koyar ister koymaz ama koymadan önce üstte maddeler halinde yazdıklarımı okusun ondan...
  12. HasanAkdenz

[yardım] Plotme

Önemli değil kardeşim, başarılar..
  13. HasanAkdenz

Karneler Nasıl?

Evet beyler iyisi ile, kötüsü ile sınavlara girip çıktınız. Liselilerde pek olmaz ama ilk okulda ağlanayanlar olmuştur. Son durumlar nedir? Karneler nasil gelecek, bir tahmin yürütün? :) Okulu bırakan biri olarak, sakın okulunuzu bırakmayın. Sonra pişman olursunuz, pişman olacağınız işler...
  14. HasanAkdenz

[yardım] Plotme

Merhaba Utku, Öncelikler plotme sayfasına gir. Dowload kısmından plotme yi indir. Bunu indirdikten sonra yeni bir dünya oluşturmak için, buradaki seçeneklerden, tavsiyem Multiverse - core, indir. Multiverse - core yi indirdin varsayarsak; ilk önce indirdiğimiz dosyaları plugins klasörünün...
  15. HasanAkdenz

Arkadaşlar Serverİmİn Bİlgİlerİnİ(map Ismi, Online Sayısı) Nasil Sİteme Çekebİlİrİm?

tabii ki hazır scriptleri var php tabanlıda. Wordpress, joomla la da olabilir, sağlam bir araştırma yaparsan bulacağına inanıyorum. Her şeyde hazıra konarsanız bu işin eğlencesi kalmaz. Bundan başka yardımcı olamayacağım. İyi günler :)
  16. HasanAkdenz

Dört İşlem Hesap Makinesi!

Sırada ki ne bilgisayar mı ? :)
  17. HasanAkdenz

Malesef, aldığın linux tabanlı sitenin sonuna misal alanadi.com:2082 ile admin paneline bağlanıp oradan mysql oluşturman ve bu mysqlu sitene bağlayıp, Minecraft serverin ile ilişkilendirmen lazım. Java ile ise direk olarak, notepad++ ile göstermek istediğin sayfaya java kodlarını yazarak daha...
  18. HasanAkdenz

Adaya Evinizi Yapın Survival Oynayın.

Arkadaşlar, arkadaşlarla güzel bir ada bulmuştuk atayım dedim. Biz şu an oraya kale yapacağız. Sonra survival macerasına atılacağız. Sizde bizim gibi yapabilirsiniz. Seed: 1723709003059177149
  19. HasanAkdenz

Minecraft'ın Mysql'una bağlanman lazım ki çekesin. Misal; Adı: Craft ( Burayı el ile yazabiliriz. ) Fakat: User sayısı: 50 / 100 ( Burayı Mysql ihtayıcı duyar yada Javascript kodları ile yapabilirsin. ) Ben bu işleri paralı ile yaptığım için sana anca bu kadar yardımım dokunabilir, kusura...
  20. HasanAkdenz

Zahmetsiz Sunucumu Kurmak Istiyorsunuz!

vds makine. Sitelerden para ile makina alman lazım. Ama vds ve vps tavsiye etmem Git ortak bul sunucu kirala.
  21. HasanAkdenz

Minecraft Türk Yeni Teması!

Hayırlı olsun :) Yeni konu aç resmi biraz daha kibar olabilr. yada padding - margin ile biraz daha aşağı indirin :) margin-top: 5px; margin-right: 7px; margin-bottom: -8px; iyi olacaktır. :)
  22. HasanAkdenz

Register Login Plugini

1644Mehmet authme.