Arama sonuçlarınız

1. rasras98

http://forum.minecraftturk.com/konu/bu-kismi-nasil-degistirebilirim.259546/ hocam yardım...

http://forum.minecraftturk.com/konu/bu-kismi-nasil-degistirebilirim.259546/ hocam yardım edermisiniz bungecordu sizden yaptım çok bilgilisiniz
  2. rasras98

bungecord server boş gözükme

arkadaşlar bu işlerde biraz yeniyim bungecord server açtım fakat oyuncular genelde pvpde felan oynadığı için server boş gözüküyor bu yüzdende biraz oyuncu kaybediyorum bungecordda fake bir oyuncu yapabilirmiyim sexymotddaki gibi teşekürler
  3. rasras98

Bu kısmı nasıl değiştirebilirim

arkadaşlar starterkit kullanıyorum kit pvp için yere table koyunca komut bloğu ile alıyoruz ama alınca böyle çıkıyor bu kısmı Enventırınızı yenilediniz gibi bir şey nasıl yapabilirim starterkitin configinde bulamadım
  4. rasras98

Minecraft Site Üzerinden Minecraft Sunucuya Komut Gönderme [Videolu]

yok kardeş 7/24 yapabilmen için sunucu satın alman gerek
  5. rasras98

kardşe linkleri yneiliyebilirmisin lütfen linkler kırılmış çok ihtiyacım avr buna...

kardşe linkleri yneiliyebilirmisin lütfen linkler kırılmış çok ihtiyacım avr buna http://forum.minecraftturk.com/konu/hub-server-paket%C4%B0-90-t%C3%9Crk%C3%87e-1-reklam-d.133815/page-5 http://yadi.sk/d/1Lgdc_WHMzU3N yandex kırılmış gerçektne çok ihtiyacım var
  6. rasras98

pusulayla warp seçme

teşekürler deniyim bi
  7. rasras98

pusulayla warp seçme

beyler büyük serverlerde bulunan pusulayla bir yere gitme warp seçme veya endermen gözüyle gizli açık yapabilirmiyim hangi pluginle yapılıyor teşekürler
  8. rasras98

world edit ile yuvarlak bir yeri seçme

ne yapmalıyım peki onu indirip
  9. rasras98

başka bir yere taşımak istemiyom ya hunger games açıcam world edit ile o yeri seçmem laızm hungergame siçin kenarını bulamıyorum çok büyük o yuvarlağı seçip hunegrgamese tabela koyucam o yüzden istiyorum
  10. rasras98

başka yolu yokmu kardşe ya :S mc edit baya karışık tükçe anlatımda yok
  11. rasras98

olmuyo kardeş yaptım sadece bir kısmı sildi ben seçip hungergame syapmayı istiyorum
  12. rasras98

beyler world editle böyle bir yeri nasıl seçebilirim çok büyük köeşesi belli olmuyor her yeri denedim ama tam olarak seçemiyor yardım edermisiniz
  13. rasras98

world edit her yeri seçme

beyler hunegr gameste bi world buldum fakat bu worldda world editle seçemeyeceğim akdar büyük bir yer tüm dünyayı seçmenin bi yolu varmı sağ tıklamak yerine
  14. rasras98

Play li ip alma

com.nu com bu siteden yapabilirsin
  15. rasras98

multiverse core bomboş dünya yaratma

teşekkür ederim
  16. rasras98

bir spawn bölgesi yapıcam ama spawnın havada uçmasını isitiyorum world edit ilede copy paste yaparak oraya yerleştiricem skyblock deil ama onun gibi bir şey oalbilir
  17. rasras98

yok flat deil hiçbirşey olmıcak bomboş dünya bir blok bile olmıcak içinde
  18. rasras98

arkadaşlar multiverse core ile bomboş dünya nasıl yaratabilirim teşekürler
  19. rasras98

tabelaya tıklayınca ışınlanma plugini

arkadaşlar tabelaya sağ tıklaıdğımda mesela warp gipi seçtiğim yere gidebileceğiö bir plugin avrmıdır mesele tabelada arena yazıyo oraya sağ tıklayınca arenya gitsin böyle bir şey mümkünmüdür
  20. rasras98

serverime bot koyabilirmiyim

arkadaşlar serverime bir plugin yardımıyla sanki oyuncu varmıl gibi gçsterebilirmiyim mesela serverin ipni yazdığıdna 0/20 yerine 10/20 gösterebilirmiyim teşekürler
  21. rasras98

minecraft not enough items modunu yükleyince mc açılmıyor

aynen bendede her şey yüklü 5 6 tane modumda var ama INCyi yükleyince mc açılmıyo
  22. rasras98

Yardım

beyler oyunada adım [Tekraryaziyaz] ve kimsenin skini yok ad yerine mesela group amnagere göre seler yazıyo bunu düzeltmenin bir yolu varmı ?
  23. rasras98

Spoutcraft | Çok Gelişmiş Mod Benzeri Pluginler

hımm iyimiş ben indirmesi sanmıştım
  24. rasras98

Spoutcraft | Çok Gelişmiş Mod Benzeri Pluginler

modum çok saol güzelde yinede cilent indirmek gerekmiyormu bunu kullanacağıma gidip modlu server açsam neredeyse aynı hesaba geliyor :/