Arama sonuçlarınız

1. xxxyağızxxx

Sen söyle bilmiyorum

Sen söyle bilmiyorum
  2. xxxyağızxxx

Desen Denemeleri

Başarılı, ilk baktığımda gördüğüm çiçekti :S renk uyumu gayet güzel beğendim bu arada end de mi yaptın?
  3. xxxyağızxxx

Minecraft Dünyam Kafa Buldu

:D:D:D akşam akşam güldürdün
  4. xxxyağızxxx

Kasa Toplayacağım siz değerlendirin

almak istiyorum ama kendime güvenemedim PC sağlamsa alacağım Oyun amaçlı Dahaçok FPS oyunlarıankette bidaha düşün diyenler nedenini yazarmısınız uyumluluk sorunumu var?
  5. xxxyağızxxx

Büyük sıkıntı çok büyük sıkıntı

Seni 15 DK da bir Uyaracak Alarm kur alarm sesinide en yükseğe ayarla seside rahatsız edici bişi koy
  6. xxxyağızxxx

Kasa Toplayacağım siz değerlendirin

İşlemci 1 x ( INI7-4790 ) Intel Core i7 4790 Soket 1150 3.6GHz 8MB Cache 22nm İşlemci 840,47 TL+KDV Anakart 1 x ( MSI-H97M-G43 ) MSI H97M-G43 Intel Soket 1150 DDR3 1600MHz HDMI&DVI mATX Anakart256,04 TL+KDV Bellek 1 x ( KNHX316C9SRK2/8 ) Kingston 8GB (2x4GB) HyperX Savage RED DDR3 1600MHz CL9...
  7. xxxyağızxxx

Uğraştığım İlk Skin - Mavi Ölüm -

ilk yapışın için fena değil fakat ama sağdece mavi rekleri kullanmışsın kafasında göz ve ağız olaydı anlardımda böyle bakınca mavibi kaya adam gibi :S
  8. xxxyağızxxx

Benimle Diversity 2 oynar mısın?

geliyomgeliyorum
  9. xxxyağızxxx

Elveda arkadaşlar

Herneyse arkadaşlar artık çıkıyorum yazdıklarını görmemeyeceğim bb
  10. xxxyağızxxx

Elveda arkadaşlar

konu iyice dağılıyor :/
  11. xxxyağızxxx

Elveda arkadaşlar

Foruma 1 sene girmeyeceğim bu sene çok önemli 8.sınıf sınavlara hazırlanacağım lafı uzatmıyorum ve görüşürüz diyorum....
  12. xxxyağızxxx

Yeni En Kralından Toplama bilgisayar yapacağım...

8. sınıfa geçtim karne hediyesi olarak babam alacak benim için np gardaş babamın sorunu :D orjinal falan uğraşmam cracklerde takılıyom
  13. xxxyağızxxx

beyler yardım!

pembe yeşil mavi evet var ama üstünde simgeleride var doğru yere taktığıma eminim
  14. xxxyağızxxx

Port'mu Hamachi'mi?

hamachi daha iyidir nedeni portu server lere göre daha az lag olur portlu serverlerde aça kişinin internetinin hızlı ve MC sinin kasmaması gerekir ozamamn protlu açsan veya hamachili farketmez fakat net yavaş mc kasıyosa inanılmaz lag oluyor bide bildiğim kadarıyla portu serverlerde banlama kick...
  15. xxxyağızxxx

Sizce işlemciyi başma mı alsam yoksa bu iyi mi şu an? o işlemciyi alıcam ozaman .D
  16. xxxyağızxxx

Başlık taki gibi en kraından pc toplamayı düşünüyorum bu pc cok sorun çıkarmaya başladı oyunların içiç en alt düzey bi bilgisayar bu neyse alacağım parçalar şunlar bunları birleştirir sen sağlam bi oyun pc olurmu? Intel Core i7-4770k işlemci Asus Sabertooth Z87 1150 Pin anakart CORSAIR...
  17. xxxyağızxxx

beyler yardım!

-_- Ren körü değilim doğru yere takıyorum
  18. xxxyağızxxx

1.yılım!!!

senide kutlarım beni yanlış anlamışsın :D
  19. xxxyağızxxx

1.yılım!!!

dün 2. yılım oldu .D
  20. xxxyağızxxx

Android Oyunları

Hard Time,Smash Hit,Zombie Age
  21. xxxyağızxxx

beyler yardım!

sorunsuz çalışıyo tamam anladım öndeki jak girişinde sorun olduğunu ama arkada bitane adaha jak girişi var oraya ne taksam ses vermiyo ne yapabilirim?
  22. xxxyağızxxx

beyler yardım!

peki arkadada bi jak var ona takıyorum kulaklık olarak tanıtıyorum pc ye ama ses gelmiyor arkadaki jakı hiç kullanmadım neredeyse arka taraftaki jakındamı sorunu var acb?
  23. xxxyağızxxx

beyler yardım!

pc min kulaklığından çok cızırtı geliyor kulaklığı değiştirdim ama hala çok cızırtı geliyor ses ses kartında sorunmu var acaba:( ağar ses karında ise sorun nasıl düzeltebilirim yeni ses kartı almakta pek istemiyorum