Arama sonuçlarınız

1. serkant

Oyun Jetonu | play.oyunjetonu.net | 1.12.1 | BEDAVA JETONVIP ETKİNLİĞİ!!! SON 6 GÜN!!! | LAPİS

+ Büyük çaplı bakım çalışması bitti. + Çakmalobi eklendi. + Creative Sunucusu eklendi. Yılbaşı partimiz ve 1 adet JetonVIP, 1 adet MegaJetonVIP, 1 adet UltraJetonVIP çekilişimiz var. Detaylı bilgi için tıkla! + Sunucu 1.12.1 sürümüne yükseltilmiştir.
  2. serkant

1.7'den 1.8'e Geçiş

Merhaba. Benim sunucu versiyonum 1.7.2 idi. 1.8'e geçmek için tüm pluginleri 1.8 versiyonu ile yeniledim. plugins klasörünün tamamının yedeğini aldım. Sunucuyu açtım bir de ne göreyim. Kimsenin factionu yok. /f list 'te factionlar yok. Araştırdım ve mstore'da eski factionların...
  3. serkant

Oyun Jetonu | play.oyunjetonu.net | 1.12.1 | BEDAVA JETONVIP ETKİNLİĞİ!!! SON 6 GÜN!!! | LAPİS

Gelin gençler bi CS atalım :D Öncelikler yorumunuz için teşekkürler. 1.7.2 olarak kalmamızın sebebi bazı pluginlerin sıkıntı çıkarmasıdır. 1.7-1.8 geçişimiz oldu ancak çoğu plugin sıkıntı çıkardığı için geri 1.7.2 yaptık. İyi günler. Bekliyoruz :)
  4. serkant

Güzel doğum günü çocuğu #1 + Counter Strike eklenmiştir. Her gün 20:00'da yapılan eventi kaçırmayın! :)
  5. serkant

Tab Bomboş

Merhaba, dünden beri sorununu çözemediğim bir sorun ile karşı karşıyayım. Size danışmak istedim. Sunucum Bukkit 1.7.2 idi. Hem 1.7 hem 1.8 yapmak için pluginlerin hepsini 1.7.9 veya 1.7.10 sürümüne güncelledim ve PaperSpigot kullandım. Buraya kadar sorun yok ancak 1.7 sürümünde TAB'a basıyorum...
  6. serkant

Sürekli yaşını belirten insan tipi (İbretlik tespit içerir)

Adres ver diyen varsa özelden yazın. Size bi arkadaşımın babasının kamyon yerinin (ne denir bilemedim) adresini vereyim. Bi güzel döverler giderse. (Ki adresi yazdığınız anda engel atar bu tipler.)
  7. serkant

Haydi, haydi, haydi :) Bekliyoruz :) 13:00 'da oyun parası çekilişi! Haydi gençlik eventi kaçırmayın :) Bekliyoruz :) Hayde!! :) http://sharemods.com/fr2fpd6o5yjm/oyunjetonu19mayis2.zip.html Adresinden Özel Texture Pack'imizi İndirip Aktifleştirin! /warp 19Mayıs 'ta Saat 20:00'da olacak...
  8. serkant

Discord - Skript Topluluğu

• Gerçek İsminiz ve Soyisminiz: Serhat Ç. • Yaşınız (Yaş ayrımı yoktur): 16 • Skype Kullanıcı Adınız: oyunjetonunet • Skript Bilginiz (10 üzerinden): Tam olarak emin değilim. 5 falandır herhalde :D • Java Bilginiz (10 üzerinden): 0 maalesef. Ama bu Skript grubu değil mi :) • Günde Skript İle...
  9. serkant

Ramazan Bayramı | Oyuncularınızla oruç tutun. | Gerçek iftar vakitlerine göre ayarlı...

Pls help me :/ SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. serkant

Ramazan Bayramı | Oyuncularınızla oruç tutun. | Gerçek iftar vakitlerine göre ayarlı...

Aslında vardı. Meğerse bende şu yüklüymüş: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/wildskript/files/3-wild-skript-1-6-1/ Sildim ve şunu yükledim: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/wildskript/files/8-wild-skript-1-8/ Reload yapınca skriptin düzgünce yüklendiği söyleniyor, ancak /ramazan...
  11. serkant

[SK] Chat Report Skript!

Güzel olmuş fakat yetkililerin yazı rengi gidiyor. Nasıl düzeltebiliriz? Klan isimleri de gitti. Yani sadece Yetki ve İsim kaldı. Bunu nasıl düzeltebiliriz?
  12. serkant

Verdim şukunu. Mükemmel olmuş. Kendini belli ediyorsun. :alkış: Diyordum ki hata verdi. 1.7.2 de çalışmıyor mu? /skript reload RamazanBayrami.sk yaptığımda veriyor hatayı
  13. serkant

PayPal Alternatifleri

PayPal Türkiye'den çekildi biliyorsunuz. Biz sunucu sahipleri, skript, plugin ve harita satıcıları nasıl ödeme alacağız. Fikri olan belirtirse sevinirim.
  14. serkant

FeatherBoard kullanmıyoruz. Paraşüt ve sumo en başta gelen yeniliklerden. Şahsen komut yazınca market menüsünü açılması bana zevk vermez. Oradaki warpa gidip, arayıp satın almak çok daha zevkli bana göre.
  15. serkant

/warp Şehir çok kullanılmayan bir yer. Plugin paketi kullanmadık. Siz de yazıları tekrar okursanız anlarsınız. Plugin paketi kullanan sunucular uzun süre ayakta duramaz. Türkiye'de bulunmayan pek çok plugini ve yenilikçi fikirleri biz kullandık. Tüm pluginlerimizi tek tek topladık. Ben gerekli...
  16. serkant

Ah ah. Sunucuya aylarca verdiğim emeği keşke görebilseydiniz. Pluginleri tek tek topladığımı, yapıların hepsini tek tek elden geçirdiğimi, Türkiye'de hiçbir sunucunun kullanmadığı yenilikçi fikirlerin ve pluginlerin bulunduğunu, oynadığınızda ne kadar zevk alabileceğinizi keşke görebilseniz. :)...
  17. serkant

Teşekkürler. Belirttiğiniz warplar zaten en kısa zamanda çok daha eğlenceli tasarımlara bürünecek :) Kendi görüşünüzdür. Cevap yazdığınız için teşekkür ederiz :)
  18. serkant

/warp Şehir yani eski spawn'daki yapıların içi boştu. Doldurduklarımı doldurdum. Metro sistemini tamamen kendim ekledim. Otel'e gitseniz bile ne kadar emek harcandığını anlarsınız. Kaldı ki harita yapımcısı "DaxMatic" ten bizzat izin aldım. Görmek isteyen herkese atabilirim. Bir şeye çamur...
  19. serkant

Teşekkürler! Beğenilerinizi almak harika :) Haydi haydii :) Haydi Eventee!
  20. serkant

Mina Faction Sunucu Yetkili Alımları

Konular herkese açıktır. Konuya istediğini yazması serbesttir.
  21. serkant

Hadi hadi :) Haydi gençler! Tatil bitmeden yardırın :D
  22. serkant

Received Start Command Hatası

Sunucum 3 gündür başlatılamıyor. Multicraft panel kullanıyor hosting. Start tuşuna basınca konsolda "Received start command" yazıyor. Başka hiçbir şey olmuyor. Hosting ticket'ime cevap vermiyor. Nasıl çözebiliriz?
  23. serkant

Sizleri bekliyoruz! Haydi vatandaşş! Bekliyoruz. :) Saldırı eventine katılın!