Arama sonuçlarınız

1. S

LÜTFEN YARDIM LÜTFEN OYNAYAMIYORUM

Merhaba arkadaşlar.Minecraft aslında çok sevdiğim bir oyun ama bir türlü oynayamıyorum.Nedeni survival oynarken acaip derecede kasması.Lütfen bildiğiniz çözüm yolu varsa söyleyin.Bilgisayarımın özellikleri ; RAMI 0.99 GB :zombikatili: WİNDOWS XP :esnemek: EKRAN KARTI 64 OLABİLİR (tam...
  2. S

Youtube

FRAPS ,MİNECRAFT SERVERİ VE YOUTUBE HESABI OLAN BİRİYLE VİDEO ÇEKİLİR DİREK IP İ FALAN VERİN BANA ÖZEL MESAJDAN ULAŞIN
  3. S

lan bi yardım

ARKADAŞLAR BANA MULTİPLAYER OYNAMAYI EN BAŞTAN YANİ TAAAAA EN BAŞINDAN ANLATABİLİR Mİ SİNİZ ?
  4. S

yetkili biri ile körüşebilirmiyim ?

yetkili biri ile körüşebilirmiyim ? RÜTBE SİTEMİNDE FARKLI RÜTBELER VAR MI ? BU RÜTBELERE ULAŞMAK İÇİN ÖZEL BİR MESAJ VEYA BEĞENİ SAYISI VAR MI ?
  5. S

mul ti pla yer

ya arkadaşlar banim şöyle bir sorunum daha var ya cant reavher server diyo sonra giriş yapılıyor diyo sonrada bağlantı kaybedilidi diyo nedenini biliyomusunuz lütfen yardım
  6. S

bi yArDıM

beyler mesela singleplayerde oyun açınca lanı aç diye bişi varya onu açınca ne işe yarıyo
  7. S

GARİP OLAY

arkadaşlar bu gerçek.bu olayı yaşadım.yeni bir dünya açmıştım oynuyodum. ve bir mağara gördüm 3-4 blok aşağıda lav vardı. bende kazmaya başladım ve ıron buldum son ıronıda aldım ve aşşağı düştüm iskeletler ordu gibiydi ve ilerde crafting table vardı en buraya daha önce gelmemiştim ne anlama...
  8. S

video

arkadaşlar en vide çekip yout ya koycam bende fraps 99 prgramı var nasıl çlıştırıcam
  9. S

EFSANE 3 ENDERDRAGON KILICI

Mark Enderdragon kılıcını bulduğunda anlamıştı ki o seçilmiş kişiydi.Mark biliyordu ki Enderdragon kılıcı sadece bir kişinin elinde böylesine parlayabilirdi.Köylülerde bu durumun farkına vardı ve Mark'ı kral Ayn'ı ise kraliçe seçmişlerdi . Mark elindeki kılıç ile bütün ender halkına...
  10. S

EFSANE 2 ENDERMAN SALDIRISI

Mark'ın dayısının beyaz gözler deyince herobrine anlamasının sebebi herborine yıllarca araştırmasından kaynaklanıyor.Mark'ın daha fazla bilgi edinmesi gerekiyordu.Mark bir gün ağaç kesmeye karar verdi bayağı bir ağaç topladıktan sonra belirlediği yerlere kuleler yapıcaktı böylece daha rahat...
  11. S

ARKADAŞLAR bi YARDIM eden OLURSA sevinirim

Bana texture pack indirme link i verip kurmayı anlatabilirimisiniz lütfennnnnnnnnnnnn :cool:
  12. S

EFSANE

Açık bir geceydi dolunay net gözüküyordu . uzaklarda unutulmuş bir köyde oturan mark şu herobrine efsanesini düşünüyordu . en büyük hayali onu bütün dünyanın tanıyabildiği bir savaşçı olmaktı . saate baktı ve geç olmuştu . uyumak istedi . tam başını yastığa koyacekken . köylülerin çığlıkları ile...
  13. S

HEROBRİNE BÖLÜM 5 KAÇIŞ

Herobrine arkamdaydı ve karanlıkta onun beyaz gözleri parlıyodu . bende altımı kazmaya karar verdim . sonra altımı kazmayı bırakıp labirent şeklinde kazmaya devam ettim . herobrine arkamda da beni kovalıyordu ! hemen kaçmalıdım ! olamaz geliyor ! ona vuruyorum olamaaaaz kılıcım yandı ...
  14. S

YARDIM EDİİİNNN!!!!...........

ARKADAŞLAR BEN HAMACHİ Yİ İNDİRDİM AMA NASIL SERVER KURUCAM VE SERVERE NASIL GİRİCEM Bİ YARDIM ETSENİZ LÜTFEN
  15. S

HERONRİNE EFSANESİ

Herobrine efsanesi devam etsin diyenler yoruma evet yazsın etmesin diyenler hayır yazsın
  16. S

LÜTFEN YARDIM EDİNNN !!!!!!!..............

ARKADAŞLAR EN MİNECRAFT'A YENİ BAŞLADIM SUNUCU EKLE YERİ VARYA ORDAKİ SUNUCU ADREİNİ NASIL YAZCAZ Bİ ÖRNEK VERİR Mİ SİNİZ (BEN 1.3.2 OYNUYORUM ) MESELEA ÖRNEK ŞÖYLE SUNUCU ADI : SUNUCU ADRESİ :
  17. S

HEROBRİNE BÖLÜM 4 EFSANE İLE GÖZ GÖZE

Gecenin karanlığında çakan şimşeklerle beraber çığlık sesleri tüylerimi ürpertiyordu . Karanlıktan önümü görmekte zorlanıyordum torch ların bayağı olduğu bir yere geldim . Karanlığın arasından bir çift beyaz göz görücem diye ödüm patlıyordu . Gizemli bir şekilde arkamda bir merdiven belirdi ...
  18. S

HEROBRİNE BÖLÜM 3 İLK KARŞILAŞMA

Tabelayı gördükte sonra burasının da tehlikeli olabileceğini düşündüm . Ama karanlıkta da başka yerlere gitmek daha tehlikeliydi . Güneş yükselirken bende evime doğru yola koyuldum . Yolda torch lar gördüm ve tabelalar ama hep aynı şey yazıyordu hep fire yazıyordu . Evime geldiğimde evim...
  19. S

HADİ BİRLİKTE OYNAYALIM !!!!......

ARKADAŞLAR BEN 1.3.2 OYNUYORUM MULTİPLAYER DE ADRES VERİRSENİZ BERABER OYNARIZ
  20. S

HEROBRİNE BÖLÜM 2 GERİLİM ARTIYOR

Ertesi sabah direk minecraft herobrine totemin yıkıcaktım ki yıkamadım çünkü oyun çok kasıyordu . Nerdeyse zor hareket ediyordum . Bende oyun güçlendirici programı ekliydi onu kullandım . evime doğru giderken yine red stone torch buldum ve tabelalar gene aynı şekilde hi yazıyordu ama başka bir...
  21. S

HEROBRİNE BÖLÜM 1 KAYGI

belki bağzılarınız inanmayabilir ama bu gerçekti . bu tuhaflarıklar bana fazla gekmişti ve sizlerle paylaşmak istedim hikayemi . HEROBRİNE BÖLÜM 1 KAYGI O gün her zamanki gibi evimi güçlendirmek için odun toplıyacaktım . İnternette herobrine totemi diye...
  22. S

arkadaşlar bi yardım etseniz

ya arkadaşlar benim oynadığım minecraftlar hep donuk donuk lütfen yardım edin bu oyunu nasıl seri hale getireilirim