Arama sonuçlarınız

1. B

McPachter mineshafter

lütfen yardım edin mineshaftere nasıl mcpachter atıcam okadar kişi eski konuma bakmış kimse cevap vermiyor.. Yöntemi nedir ?
  2. B

World guard hatası

Wold guard kullanıyorum ve şöyle hata alıyorum yardım edin lütfen /region define arsa nick yazıyorum olmuyor aynı zamanda şunlarıda denedim ama olmuyor /region /region define /region define arsa /region arsa /region define nick yazınca işte böyle.. HATA : An internal error occurred...
  3. B

World guard hatası

Wold guard kullanıyorum ve şöyle hata alıyorum yardım edin lütfen /region define arsa nick yazıyorum olmuyor aynı zamanda şunlarıda denedim ama olmuyor /region /region define /region define arsa /region arsa /region define nick yazınca işte böyle.. HATA : An internal error occurred...
  4. B

World guard hatası

5. B

McPachter mineshafter

arkadaşlar mod ve eklentiyemi burayamı açım bilemedim buraya açtım yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.. Mineshafter kullanıyorum Mcpachteri nasıl yapcam bilemiyorum hep ana menüye dön ve oyundan çık seçenekleri var ikisinede tıklayamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim original ve outputa ne...
  6. B

Arkadaşlar bana yay büyüleme ve level hakkında bir yardımcı olurmusunuz..

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 1. Benim Güç 3 veya 4 sonsuzluk 1 olan oka ihtiyacım var veya güç 4 sonsuzluk 1 alev 1 gibi olmalı hepsi çince yazıyor tutturamıyorum levellerim boşa gitti bir event sonucu admin beni 99 level yapmıştı.. 2. olarak en kolay level nasıl kasılır nether...
  7. B

CCTV modu

Arkadaşlar ben minecraft 1.3.2 oynuyorum bana cctv lazım acaba en son sürmünü verirmisiniz birde 1.3.2 bukkit ve plugin bana direkt dowload vermezseniz sevinirim bana forum veya site ise sayfasını verin lütfen.. Teşekkür ederim
  8. B

Arkadaşlar herkes orjinal acoountu olsun

Merhaba arkadaşlar bu konuda amacım biliyorsunuz Epic Free Prizes acoount veriyor ben inanmıyordum ama arkadaşım almayı başardı.. Benimde amacım orjinal acoountu olmayanlar linklerini versein herkes diğerlerine tıklasın orjinal acoount sahibi olalım bneimkisi bu tıklarsanız sevinirim...