Arama sonuçlarınız

1. Respect8995

Merhaba moderatörüm, ben Minecraft Çekilişi için formu doldurdum fakat biraz daha ekleme yapmak...

Merhaba moderatörüm, ben Minecraft Çekilişi için formu doldurdum fakat biraz daha ekleme yapmak ve bir soruyu cevaplamayı unuttuğum ("konuyu okudunuz mu?" sorusu.) için düzenleme yaptım bunun bir sorun olabileceğini veya olmayacağını söyleyebilir misin?
  2. Respect8995

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

Evet, konuyu okudum. *Forum Kullanıcı Adınız: Respect8995 *Sadece Gerçek Adınız: Eymen *Yaşınız: 14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 1.2.5 çıktığından beri oynamaya aralıksız devam ediyorum. (Sanırım 1,5 veya 2 yıl oluyor. 1.2.5 2012'de Mayıs veya biraz daha önceden çıkmıştı.)...
  3. Respect8995

ceteli serverin ne zaman acılacak

ceteli serverin ne zaman acılacak
  4. Respect8995

Wg Nasıl Yapılır Cevabı İçerde

benim serverda yuvarlak arena var yuvarlak wg yi atmak icin köselerini secmem gerek ama daire oldugu iicn secilmiyo nasıl yuvarlak wg atılcak ve de izleyici yerinde pvpyi kapatıp arenanin icinde pvp nin acık olmasını istiyorum lütfen bilgilendirin
  5. Respect8995

Rpg Server'in "Dark And White" Ne Zaman Açilacak Belli Bir Tarihi Var mi Çok Sıkıldım...

Rpg Server'in "Dark And White" Ne Zaman Açilacak Belli Bir Tarihi Var mi Çok Sıkıldım Beklemekten :D :D Bide Ben Basvuru Yapmıstım Whitelist İcin Kabul Edildim mi?
  6. Respect8995

[İstek] Minecraft Modlu Server Kurma Programı

Merhaba Arkadaşlar Ben Modlu Server Kurucağım Fakat Ranork'un Açıtığı Konuda 1.4.7 İçin Programlar Var 1.5.2 İçin Gerekli Programların Linkini Verir misiniz Yada Hazır Server Dosyası 2'sinden Biri Olur. İşte Bu Programların Bana 1.5.2 Sürümüne Ait Dosyasının Linkini Verebilir misiniz?
  7. Respect8995

LB Photo Realism Texture pack 1.4.6-1.4.7

Güzel Saol Bu Arada #SlenderManNL McPatcher Ayarlarını Yanlış Yapmış Yada Bilgisayarın'ın Özellikleri Yüzündendir Bence Sen x128 Kullanmaya Devam Et Bende Onu Kullanıyorum x256 Kasıyor
  8. Respect8995

(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

Evet etsin 1. bölüm süperdi Evonu kapiyi kırıp öldürücektm ama fikrimi deistirip Küreyi yok etmeye gittim sahaneydi ama diğer evleri bulmakta zorlandım :D 2. bölüm cıkarsa sevinirim
  9. Respect8995

(1.3.1)[ADV]Yaratılmış 2: Yaratana Fedakarlık

bende indirmek istiyorm ama ling gözükmüyo neden:blase: