Arama sonuçlarınız

1. DarkNiqht1o

Tekkit & Tekkit Classic (Benimle oynar mısın?)

Öncelikle herkese merhaba, Ben uzun zamandır minecraft oynuyorum ancak modlarla fazla uğraşmazdım. Sonra Tekkit - Crafting Dead oynamaya karar verdim. Ama Tekkit'i fazla bilmediğim için oynayamadım fazla. Öncelikle Tekkit ve Tekkit Classic arasındaki fark nedir? Hangisi eğlencelidir? Bu...
  2. DarkNiqht1o

The Crafting Dead Hamachi Server Kurabilecek

Merhaba arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi crafting dead modlu hamachi server kurabilecek birini arıyorum premium hesabım olmadığı için herhangi bir server'a giremiyorum aynı zamanda skype'dan da konuşabiliriz.. İyi oyunlar.
  3. DarkNiqht1o

The Crafting Dead Bad Login Hatası ve Hamachi Server

Merhaba arkadaşlar The Walking Dead dizisini bilmeyen yoktur. Bende bugünlerde Minecraft moduna merak sardım fakat PREMIUM hesabım yok bu yüzden bad login hatası alıyorum bu sorunu gidermenin yolu var mı ? Eğer yoksa birlikte Hamachi üzerinden bu modu oynayacak arkadaş arıyorum yardımcı...
  4. DarkNiqht1o

Canım Sıkıldı Şehri Patlattım :D Gir İçeri ...

Arkadaslar Canım Sıkılıyordu Bende Off Her Zaman Köylu öldürüp Leopar Cetesi Kurmaktan Bıktım Şehri Patlattım :D Galeri : ( Her Türlü Tnt Patlaması Yapılır İp Ver Geliyim :D
  5. DarkNiqht1o

Bana Hamachisiz Server Kuracak adam Aranıyor !!

Beyler Onceden Normal Server Kurmus Deneyimli 7/24 Ack Adam Aranıyor . Gerekirse beraber acarız . Karsılıgında Ne İsterse Verilecektir [Adminlik ..vs] iletisim İcin : [email protected] Veya Forumdan Mesaj Atabilirsiniz.