Arama sonuçlarınız

1. Berekost

Güzel Ve Eğlenceli Bir Yarışma..

Merhaba arkadaşlar pvp de iyiyim diyorsanız bu yarışma tam sizlere göre hem eğleneceksiniz..Hemde güzel eğlenceli bir hediye..Katılmak isteyenler hamachi ağları: yarismabu1 şifre:123 yarismabu2 şifre:123 aynen böyledir eksiksiz yazın ve gelin bekliyoruz kazananlar hamachide kalacaktır ona özel...
  2. Berekost

Ultrahardcore(yöneticilerde Bakarsa)

Merhaba arkadaşlar ve site yöneticileri genelde yabancıların oynadığı ama eğlenceli olan bir moddur.Yöneticilerden isteğim bu konunun sabitlenmesidir.Her ay kazananları açıklarız ve öbür oyunlarda oynamaya hak kazanırlar.. Bu oyun En az 8 kişi ile belli bir haritanın etrafı kapatılarak...
  3. Berekost

Cüceler Vs İnsanlar By Berekost-OrllandO

Merhaba arkadaşlar yeni bir haritayla karşınızdayız.Cüceler vs İnsanlar.. her şey haritada anlatılmıştır.Ama ben burada bir anlatayım. Öncelikle en az 6 kişi , sınır yoktur ama en az 6 kişi ile oynanır. Cücelerin alanında örümcek ağlarıyla kaplanmış bir chest vardır içinde efsanevi balta vardır...
  4. Berekost

C

Merhaba arkadaşlar yeni bir haritayla karşınızdayız.Cüceler vs İnsanlar.. her şey haritada anlatılmıştır.Ama ben burada bir anlatayım. Öncelikle en az 6 kişi , sınır yoktur ama en az 6 kişi ile oynanır. Cücelerin alanında örümcek ağlarıyla kaplanmış bir chest vardır içinde efsanevi balta vardır...
  5. Berekost

Cüceler Vs İnsanlar By Berekost-OrllandO

6. Berekost

Merhaba arkadaşlar Kanalıma bir bakın..

Arkadaşlar istediğiniz bir serinin de videosunu çekebilirim. Ya da yardımcı olabileceğim bir şeyler söyleyin videosunu çekim. http://www.youtube.com/user/berekost?feature=mhee buda youtube kanalım iyi oyunlar..
  7. Berekost

Gece Gece Ultrahardcore

Adminlerin sözünden çıkmayınız toplamda 10 kişilik yer vardır. Hamachi ağı:UltraHardCore1 şifre: 123321 Hamachi ağı:UltraHardCore2 şifre: 123321 Hemen yerlerinizi alınız..
  8. Berekost

UltraHardCore Alımları Video çekilecek serverde yerinizi alın..

UltaHardCore Ultra hard core ekibimiz 6 kişidir 4 kişi daha gerekmektedir yani gerekmiyor aslında ama biz öyle istiyoruz şanslı 4 kişi bu konuda belli olacaktır. :) EKİBİMİZ: Berkay 15 Yaşında Okan 20 Yaşında Dinç 15 Yaşında Oğuz 13 Yaşında Burak 13 Yaşında Kerem 18 Yaşında Okan 13 Yaşında...
  9. Berekost

Yakında Serverimiz açılıyor Hamachi değil :) İstek varsa bir bakın :)

Merhaba arkadaşlar biz suanda world'u editliyoruz.Eger bir şey isterseniz kücük oyunlar gibi yapabiliriz. Suanda kucuk oyun olarak PVP ARENA VE ACLIK OYUNLARI yaptık aclık oyunları minik degil aksine sizlerin çok seveceği 24 kisilik bir hayatta kalma mücadelesidir.Ama hala bitiremedik son olarak...
  10. Berekost

Arkadaşlar siteyi yeni gördüm. :) Aranıza bende katıldım. Süper sanatlarım var hepsini paylaşıcam.

En Eğlenerek Yaptıgımdır.SüngerBob ve 3 boyutludur.Tek sıra değildir. :) Bu çok zamanımı almadı :D Süngerbob başka açıdan :) Ve çok uğraştığım logo :) Kötü ve iyi yorumlarınıza açığımdır. :)