Arama sonuçlarınız

1. mecnike

Benimle Map Yapacak Arkadaşlar Aranıyor !

Merhaba arkadaşlar! Beni The Tower mapinden tanısınız. Yeni bir map yapmaya karar verdim. Bu map öyle amatör bir map olmayacak. İşte bu yüzden sizin gibi iyi builderlere ihtiyacım var. Eğer benimle çalışmak istiyorsanız ve kendinize güveniyorsanız aşağıdaki formu doldurun. Seçilirseniz size...
  2. mecnike

The Tower - Türkçe Advanture Map (mcedit Ile Yapıldı)

Merhaba arkadaşlar ! Ben mcedit biliyorum ve bu bilgilerimden yararlanarak size bir map yapmak istedim. Bu mapte edit bosslar ve birçok komut bloğu kullandım. Siz bir kulede doğuyorsunuz ve Wither de bu kulenin tepesinde. Witheri öldürmeye giden yolda 4 farklı bossla dövüşüyorsnuz.Uzatmadan...
  3. mecnike

Mob Statue - Parkur Map Sizlerle !

Evet Arkadaşlar! Daha önce Heavens door mapi ile karşınızdaydım fakat şöyle bir bakınca heavens doorun çok yetersiz olduğunu gördüm.İşte bu yüzden size yeni çalışmam Mob statueyi tanıtıyorum.Bu mapte command bloktan yine yararlandım fakat yanlış komut girmedim.Map te 3 mobun heykeli var ve siz...
  4. mecnike

Heavens Door - Parkour Map (Yenilendi !)

Merhaba arkadaşlar ! Bu mapi kendim hazırladım. Biraz küçük ama iyi bir parkur map. Mapte siz bir adam oluyorsunuz ve ölüyorsunuz.Fakat cennetin kapılarına ulaşmak için önünüzde bir parkur oluyor.Aşağı düşünce butonlara basarak spawn noktasına geri dönebilirsiniz. Mapin sonunda yani cennetin...
  5. mecnike

Heavens Door - Parkur Map

Map klasik bir parkur mapidir. https://hotfile.com/dl/202842830/aa1c283/Heavens_Door.rar.html lütfen beğeniniz
  6. mecnike

MAP YAPIMINDA YARDIM EDECEK BİRKAÇ KİŞİ ARIYORUM...

Üzgünüm Alımlar Bitti ! Arkadaşlar bildiğniz gibi map yapmaya karar vermiştim fakat hamachi kasınca bu isteğimden vaz geçtim.Fakat beni mapinize yardim etmem için istiyorsaniz bilgilerim: AD:Mehmet YAŞ:14 MAİL:[email protected] BUİLDERLİK BECERİSİ:her türlü yapı yaparım. redstonla aram iyidir...
  7. mecnike

BİR KÜÇÜK DOMUZCUK (yazılı hikaye)

Bir gün......Maplarden birinde........Küçük bir domuz yaşarmış.Fakat domuzcuk yetimmiş çünkü domuzun anne ve babasını notch yemiş(hem de çiğ çiğ). Domuzcuk büyümüş ve domuz olmuş intikam almaya karar vermiş. Yanına en iyi arkadşı steve 'i de alarak yola koyulmuş Bu kısım çocuklar içindi asıl...