Arama sonuçlarınız

1. D

Unturned oynamak isteyenler

Evet arkadaşlar unturned oynamak isteyenler varmı varsa bana ulaşın. ben daha server kurmadım ama kurması çok basit. Server hamachili olacaktır bilginize.Seninleyim diyosanız serverı hemen kuracağım...
  2. D

Çok nadir görünen spiderjockey buldum

Arkadaşlar minecraft oynarken örümceğin üstüne binmiş iskelet görürseniz bu spiderjockey dir işte birkaç resim
  3. D

Mount and blade Rehberi

aRKADAŞlar mount and blade hakkında sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz
  4. D

Minecraft'ta Yaşadığım En Ilginç Olay

Arkadaşlar ben minecraft oyununda nether fortrees diye bir yer olduğunu ilk öğrendiğimde nethere gidip 4 saat onu aradım bulamadım. aynı gün akşamleyin oyuna girdiğimde portal açıp tekrar denedim spawn olduğum yer nether fortrees ti bunun bir açıklaması varmı .
  5. D

Ilk Gece Hayatta Kalmak

Arkadaşlar acemiler yada amatör olanlar minecraft ın ilk günü hakkında sorularını sorabilirler
  6. D

Çok Acill Yardım Edin Lütfenn

Arkadaşlar bilgisayarımda 34 tane oyun var ve genelde sıkı oyunlar yani grafiği falan iyi oyunlardı ama son zamanlarda biraz ağır oyunlar yüklemeye başlayınca yüklenen oyunlar kasılmaya başladı bende internette takılırken birkaç oyun hızlandırma programı gördüm bi deneyim dedim önce Gamebooster...
  7. D

Süper bir Texture Pack

Arkadaşlar Harika bir texture pack yükledim Fakat Mcpatcher diye bir program olmadan çalışmıyor. İsmi Lb Photo Realism 32x32 64x64 128x128 256x256 ve 512x512 bitlikleri bulunmaktadır. www.planetminecraft.com'da bulabilirsiniz
  8. D

Hayatta kalma mücadelesi

Arkadaşlar yeni bir server kurdum. hamachili her neyse ip:5.73.246.246 çok güzel bir serverdir.20 kişilik yerimiz var.
  9. D

Minecraft Anıları

Arkadaşlar Merhaba ben doruk 457 bu konuda minecraft ta yaşadığınız ilginç olayları yada kurduğunuz yaşam alanlarının resimlerini paylaşabilirsiniz veya minecraft oynarken aklınıza gelen değişik bilgileri paylaşabilirsiniz...