Arama sonuçlarınız

1. Cobainnn

Minecraft'a YASAKLAMA KARARI

Bu iyiydi xD
  2. Cobainnn

Herobrine mi?

Cadı bile benden daha güzel ev yapıyor adjlcadcklb
  3. Cobainnn

Hesabım hala gitmemiş ha? :D

Hesabım hala gitmemiş ha? :D
  4. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Günlük VI: Efsaneler Geri dönüyor! ..Ama o günden sonra senin yok olman gerekirdi! Nasıl?! SEN NASIL OLUYOR DA HA- Herobrine atağa geçerken sözüm yarıda kesildi, gerçekten de şaşkınım. Nasıl, o olaydan, avcıdan sonra kim açtı o Totemi? Bunları önce Herobrine hallolduktan sonra halledeceğim...
  5. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

:DD o reklamı güzel yapmışlar :DNeyse, beğeni karşılığı bimlemlesi zaten şakaydı. İsteyen beğenir isteyen beğenmez hayret bir şey. Ben yazayım da. :DArkadaşlar, şu sıralar sıkışığım bekleteceğim için özür dilerim.
  6. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

:D
  7. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Ban yemek uğruna bu kadar çok sevdiysen yaparız. :D Öğleden sonra yazmaya başlarım, ama bir sorunum var. BEN ESKİDEN 5 GÜNLÜK YAZARDIM GÜNDE >:c :DGünlük V: Uzun zamanlar sonrası sorulan ilk soru: Hiç acıyı tattın mı? Mob'lar daha da artmaya başlamıştı. Arkamdan da gelen iskelet sayısı ile...
  8. Cobainnn

technich launcher yardım

Sen haline şükret, benim kullanıcımı açmıyor bile, Verify sorunu var. >_<
  9. Cobainnn

Minecraft'ta Biyomlar (biomes) Ve Özellikleri

ARKADAŞLAR, Haddim değil ancak yeni biom'ları size göstermek isterim. Arkadaşımız Aradabir007'e katkı sağlamış olayım: Mesa: Kil kanyonu veya Disko dağları olarak bilinir. Bu biom, bolca farklı renklerde kerpiç bloklarından; vadiler ve tepeler bulunuyor. Çöl gibi, daha çok Dead Bush...
  10. Cobainnn

Minecraft Türkiye: Beni tanıyanlara ve diğerlerine şiirim.

Bir Minecraft Şiiri (Başlığı Müthiş :D) Başta bende eziktim, Diğerleri gibi hiçtim. Sorarlar nasıl iyileştim, Minecraft Türkiye sayesinde dedim. Etrafım sevenlerle doldu, Herkes bana soru soruyordu. Kendi kendime dedim; Nasıl mı oldu? Cevabım Minecraft Türkiye sayesinde oldu! Geniş çaplı...
  11. Cobainnn

Neredesin Enderman Şiirim. (sonsuz Aşkın Şiiri )(en Güzel Şiirlerimden)

FASAFADDAEGSDAXEAXAECSEACSEAXSDS xDDDDDD MÜTHİŞ OLMUŞ WOOHOO!
  12. Cobainnn

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

Anladım, Videolarda gördüğüm "eğer Notch'un bir kız arkadaşı olursa" seçeneği gibi :D
  13. Cobainnn

Herobrine [HİKAYE][UZUN]

Müthiş :o Aslında her şey bi kabus muydu?
  14. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Günlük IV. her şey yeniden başlıyor! Uzun bir konuşmanın ardından sonuç olarak tuzağa düşürüldüm. Beni Bedrock'un dibine [Hapishane] attılar. Ama elimdekileri almadılar salak, zaten Keep inventory var nasıl olsa. Aldım elime bir kazma, ettim içine Hapisanenin. Hyouton ve yanındaki neydi la.. Ha...
  15. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Hikayelerin devamında göreceksin. Arkadaşlar şu sıralar biraz işim var. O nedenle biraz aksatabilirim.
  16. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Ehem, uzun süre giremedim özür: Günlük III. Dragonholdun belası, Cobainnn Zırhını tamamen kuşanıp oraya doğru hızlı adımlarla koşuşturmaya başladım. İçimde öyle bir sinir vardı ki, güvenliğin son hız oklarını bile istemsiz savuşturdum. Başka çareleri kalmayan güveliklerin Bana saldırma...
  17. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Günlük II. Yeni bir Bela. İşe konuşarak başlamıştım: -Burada ne arıyor sunuz? Yakınlarda köy gibi bir şey yok mu? Stephoney: "Var, ancak orada bizim geçimimizi sağlayacak bir köy- Köyden çok bir kale." Hyouton123: "Orası bize az acı çektirmedi." -İsmi ney burasının? Hyouton123: "DragonHold."...
  18. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Zaten ben çoğu Üyenin II. bittikten sonraki isteklerinin hatrına yazıyorum :D Kendim de yazmak istiyorum ama.
  19. Cobainnn

Minecraft Gizleri III.

Dikkat. 1 senedir yazılamadığı için üzgünüm, aksilik çıktı ve bunun olmayacağını zannetmiştim. Günlük I. Yaşıyor muyum? "Portal kapandı. Ama ne oldu? ..Öldüm mü? Yaşıyor muyum? En önemlisi ise, bunları niye kendime soruyorum?..." Portal kapanmıştı, o portala atladığımda, girmeyi başardım. Ama...
  20. Cobainnn

Hihihi beni hatırlayan var mı >:3

Hihihi beni hatırlayan var mı >:3
  21. Cobainnn

Minecraft Gizleri II.

Minecraft Gizleri III, geçerli bir süre üzerine kapatılmıştır, saygılar.Lanet olsun III. serisini yazamıyorum, bir şey oluyor siliniyor. >_<
  22. Cobainnn

Minecraft Ev Modelleri 2013 Özel Yarışması

Tabii ki! Burada sadece istediğiniz şekilde bir ev yaparak, fotoğrafını çekip buraya sunabilirsiniz. Bende o sırada hangi evin daha güzel olduğunu belirleyip O kişinin kazanmasını sağlamış olucam.
  23. Cobainnn

Minecraft Gizleri III. Serisi, şu anlık yok. Ancak bitiminde gösterebileceğiz. Şu sıralar...

Minecraft Gizleri III. Serisi, şu anlık yok. Ancak bitiminde gösterebileceğiz. Şu sıralar Multiplayer arıyorum.
  24. Cobainnn

HAMACHİSİZ SERVER ACMAMA YARDIM EDENE SERVERDE ADMİNLİK..

Üzerinde açacağın minecraft serverinin laucher'i?