Arama sonuçlarınız

1. G

1.4.7 shaders yüklü minecraft verecek babayiğit aranıyor! :D

Merhaba beyler. Konu ismindende anlaşıldığı gibi: Shaders modunu yükleyemedim (mac nasildir bilirsiniz :D ) İşte sadece bunu kurup bana verecek babayiğit arıyorum lütfen :/
  2. G

Mactan Anlayanlar.

Selam bildiginiz gibi birkac gun yoktum ve yeni bir mac aldım. Ama sorun minecrafti indiremiyorum hasar gormus diyor. Bu indirdigim oyunlar icinde geçerli lutfen yardim.
  3. G

Merhaba :)

Merhaba beyler. Daha öncede tanıdığınız gibi ismim Lawilet ama siz Deha'da diyebilirsiniz. İsmimin yabancı olması boşnak melezi olmamdır. Türkçem iyi ve mod seçimlerine başvurdum. Şimdilik denemeyim ama zamanla gerçekten moderatör olmaya layık gözükeceğime inanıyorum. Sizinle çok iyi vakit...
  4. G

Skin arıyorum

Vatzap beyler. Bayadır bir skin arayışı içindeyim. Ama sizin yaptığınız değil, sizin zevkinize göre skinler istiyorum. Bu durumda Skindex gibi sitelerden arayabilirsiniz ve buraya koyabilirsiniz (with link)
  5. G

İnat

Minecraftı Bırakmam Forumu bıraktığım (yada serveri) Anlamına Gelmez. Alpku salağın teki, nedeni: "şaka diye aldık modu" denirmi hiç. Bu yüzden dimdik ayaktayım. Şimdi Gelsinde Forumdan aldırsın ;)
  6. G

Hakkınızı Helal Edin.

Selam Beyler Ben Minecraftı Bırakıyorum Sadece Helallik istedim. Sebeb: NewCrafta Mod Alınıp Atılınca Sinirlendim
  7. G

Üyeliğim Kabul Edildimi?

Merhaba. Birisi Hotmail Olarak Giga Puding İsimle Hotmail Açarak Başvurmuş Ama Maalesef Ben O Değilim. Modlardan Birinden [email protected] Başvurusuna Bakmanızı Arz Ederim
  8. G

İmzam siyah çıkıyor

Selam beyler ben achievement imzasi yaptim ama beyaz yazan yer siyah çıkıyor ama diğerlerinde öyle değil ne yapmalıyım?