Arama sonuçlarınız

1. cancarlokaya0755

Minecraft hesabıyla dota2 takas edilir

Dota2 keyle minecraft hesabı talas ediyorum iletişim için qolpacino07 skypem .
  2. cancarlokaya0755

Merak Ettiğiniz Şeylerin Cevabı (1.6.2)

- MineCraft 1.6.2'de Sword'la Neden Blok Kıramıyorum + Çünkü Yeni Güncellemede Sword(kılıçla) blok kıramassın demiş., - Minecraftta At Zırhı Nasıl Yapılır ? + Survival'dayken sadece dungeonlardan bulabilirsin :) - Minecraftta Nerde At Bulurum + Genellikle oak wood ve birch wood ların olduğu...
  3. cancarlokaya0755

Bilgilendirmek 1.6.2 nasıl bulurum ve minecraft premium la crack ne farkı var?

Merhaba arkadaşlar 1.6.2 herkes istiyor son zamanlarda nerden bulabilirim derseniz 2 seçeneğiniz var 1.si minecraft premium alırsınız 2.si crackini bulursunuz googleden minecraft almak için: - Mümkünse Kolaylık amacıyla İnternetten :) - 1 milyon giftcode Çekilişi var katıl geneline gelir...
  4. cancarlokaya0755

Merhaba Arkadaşlar öncelikle merhaba !

Benim Bir tane MineCraft Hesabım Var Ancak Skin Yüklicem Yükleyemiyorum. Bu Konu Hakkında Yardımcı olabilirmisiniz. Bir De önerdiğiniz Skin Varsa Yüklemeyi Öğrendikten Sonra Koyarım Varsa Verirmsinz ?:melek:
  5. cancarlokaya0755

Sorunn

Ya ben minecraft açıyorum sonra biraz bekliyor ve siyah ekran geliyor ltfen yardmcı oln.... YARDIMMMMMMM
  6. cancarlokaya0755

DragonCraft Vds Factions Server

Dragon Craft Vds server sıfır lag Factions Server adminlerin ilgililiği ile türkiye mc'de 1. sırada 30 kişiyiz eğer 40 kişinin üstüne geçilirse büyük event olacak Pro 4 set + 1 kilic kes V ve alev II dağıtılacak Herkezi bekleriz spawn'dan bir kaç resim ve etraftan :) ip'miz: 188.165.201.52:68