Arama sonuçlarınız

1. C

nasıl ? :)

nasıl ? :)
  2. C

Minecraft Beta 1.0 oynuyorum Pro Miner'im

Minecraft Beta 1.0 oynuyorum Pro Miner'im
  3. C

BANA HAMACHİ KURABİLEN VAR MI ??

arkadaşlar ben 1.3 oynuyorum bilgisayarımdan dolayı ve bir arkadaşımla hamachiden online oynamak istiyorum bana hamachi kuracak babayiği biri var mı ? Ekle : https://www.facebook.com/arda.urtekin.gs
  4. C

Multiplayer java hatası yardım bekliyorum

SerVer Açık değil ,
  5. C

Fraps Ses Sorunu

sınırsız çekenin linkini atsana ya bende çekicem hem sesin neden gitmediğini bulurum
  6. C

Var Mi Benle Oynyacak ?

bende tam olarak bilmiyorm :)
  7. C

Var Mi Benle Oynyacak ?

Var mı benle 1.2 oyniyacak =) Hamachiyi siz kurun gelin 1.2 ye beraber keyifli saatler geçirelim yaşım 15 adım arda .Yorum atın size skype ve facebook adresimi yollim :-)
  8. C

MineCraft HATA ACİL YARDIM LÜTFEN

Benim arkadaşımda Hp bilgisayara var ve o da bu hatayı alıyor Ekran kartını nasıl güncelleyeceğini bilmiyor , bende bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz ?
  9. C

Temel kontroller ve Menüler

hızlı koşma nasıl oluyor ?
  10. C

1.8.1 KURAMIYORUMMM ! YARDIM !!!

çok saol kardeşim 1.0.0 ı kurdum çok saol bunu 19 ağustosdan belli araştırıyorum sen ışığım oldun senin için ne yapabilirim söyle abicim
  11. C

MVC=Minecraft Version Changer bu programın linkini atabilirmisin ?
  12. C

Arkadaşlar bilgisayarım 3.2 yi kaldırmadığı için 1.8.1 i istiyorum indiriyorum oynu açıyorum 3.2.5 yaziyor ama klasorde 1.8.1 yaziyor anlam veremedim yardım edebilecek var mı TeamViewer ve Skype kullanarak yardımcı olabilirseniz sevinirim
  13. C

skypeden bi konu hakkında danışacaktım ne zaman müsaitsin ?

skypeden bi konu hakkında danışacaktım ne zaman müsaitsin ?
  14. C

İNDİRME SORUNU !!

Arkadaşlar ben Minecraft 3.2.1 i indirdim fakat ram yetmezliğinden oyun belli bir süre sonra kapanıyor onun için 1.8.1 i indirme kararı aldım . Önce 3.2.1 i sildim sonra 1.8.1 i indirdim 1.8.1 i açtığımda sol alt köşede 3.2.1 yaziyordu . Oysaki ben 3.2.1 i silmiştim neden böyle oldu 1.8.1...
  15. C

Oyun bir süre sonra kapanıyor . !

javayı güncellediğime emin değilim bi link atabilirmisiniz nerden indircem ve bir sorunum daha var şu anda bende minecraft 1.3.2 var ben 1.8.1 istiyorum nasıl yapacam onu yardım !!
  16. C

senin bilgiayarın ramı kaç laptop mu ?
  17. C

Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

abi benim sorum önemli lütfen oku internette hiçbir yerde çözümü bulamadım ; Ben oyuna giriyorum normalca singleplayeri açıyorum başlıyorum sonra oyun kendiliğinden kapanıyor her seferinde böyle olması çok garibime gitti ayarlarda çoğu şeyi değiştirdim yinede böyle , hiçbir tuşa basmıyorum...
  18. C

denedim olmadı , ya nasıl desem sol fare tuşunu biraz çok basılı tutunca kapanıyor yada bana oyle geliyor buda genellikle donunca oluyor . yani oyun donduğunda fareyi basılı tutunca direk atıyor
  19. C

tamam artık donma sorunu başta oluyor sonra geçiyor , ama başka bir problem var oyun durup duruken kapanıyor hemde her seferinde buna nasıl çözüm bulabilirim ?
  20. C

Multiplayer java hatası yardım bekliyorum

oyunu ilk indirdiğimde oluyordu , bi kaç hafta sonra bende bu hatayı almaya başladım yardım bekliyoruz ...
  21. C

ayarlarda neyleri değiştirmeliyim yardım edebilirmisin
  22. C

1.2.4 e nasıl çevirecem ?
  23. C

oyunu açtım ve oynamaya başladım yaklaşık 4-5 dakika sonra oyun kendi kendiliğine kapandı ama kapanırkende donma oluyor oyunda . Bu sadece 1 kerelik değil her zaman oluyor yardım istiyorum lütfen . bilgisayarım laptop 512 mb ram ı var
  24. C

oyun durduk yere kapanıyor

arkadaşlar oyunu gayet normal açıyorum bazen 5 bazen bazen 10 bazen 20 dakika sonra oyun kendi kendiliğine kapanıyor ve yeniden açmak zorunda kalıyorum , bunun nedeni nedir ?, çözümü varmıdır ? , yoksa benden mi kaynaklanır ?
  25. C

Kova Yapımı Yardım

taş kazma ney ? adam eliyle yarım saate 1 tane taş kaziyor o kazmayı nerden buluruuummmmmmm ?