Arama sonuçlarınız

1. yigit1905

Steam bedava oyun almak

ARkadaşlar ben size sadece nasıl alındığını söyledim ben öğrendim ssize de gösterdim . 2 insanların hakları gitmiyor bunlar satın alınmışlardır 3 bunların karşılığında bu oyunu satın alanlar da para kazanacaktır böylelikle herkes para kazanmış oluyor .
  2. yigit1905

Steam bedava oyun almak

Arkadaşlar size steamdan bedava oyun almayı göstereceğim . İlk olarak vereceğim siteye girin http://www.tremorgames.com/?ref=669820 bu siteye benim verdiğim linkten üye olursanız sizden bir şey gitmez ama bana sizin aldığınızın %10u kadar gelir. Burada get coins diye bir yer var oraya...
  3. yigit1905

HUB SERVER PAKETİ %90 TÜRKÇE %1 REKLAM :D

DENEDİM GÜZELDE O YANDA YAZAN HANİ HG DE FİLAN SERVER EMİN YAZISINI NASIL DEĞİŞTİRCEM
  4. yigit1905

Artık Bir Türçe Animasyon Kanalınız VAr

Tamam bu böyle olabilir ama diğerleri daha iyi olaca lütfen öyle şeyler demeyin
  5. yigit1905

Artık Bir Türçe Animasyon Kanalınız VAr

evet arkadaşlar bu sabah ilk videomuzu yaptık altta var . http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=h7Yo9n7VG1E Evet kanalımıza abone olun ve beğenin yenileri gelecektir
  6. yigit1905

Minecraft Server Map

link atarmısın
  7. yigit1905

Solar Survial arayan arkadaşlar buraya

biraz bekledikten sonra dönüşür 8-)
  8. yigit1905

Tekkit Turkiye

sw kaplı mı açık mı :bruised:
  9. yigit1905

Minecraft Versiyon Changer

yaa dosya bulunamadı yazıyor
  10. yigit1905

Mo’Creatures 1.4.6-1.4.7 Yeni Moblar !

Abi indirdim hello diye bir şey çıktı ya napim
  11. yigit1905

Mo’Creatures 1.4.6-1.4.7 Yeni Moblar !

Çok iyi bir mod ama kurulumu nasıl ben mod kurmayı tam olarak bilmiyorum ve modloader gerekiyormu ?
  12. yigit1905

Büyük Map Seed

AYnen çok güzel bir seed ben olumlu bakıyorum kardeşim sen devam et böyle seedlere . Lütfen emeğe saygı duyun .
  13. yigit1905

Clay Solider Modunu Bilenler Yardım

aynen yok mu bilen?
  14. yigit1905

YARDIIIMMMM

Ben youtube hesabı bende yok ama o dışında facebook tada değil buraya bir video nasıl koyarım
  15. yigit1905

Tam Herobrine Gelecekken Kaydettim.(Hazır Herobrine Moduda Var.Kurma Fln Yok Direk appdata)

şifre mifre yok söyleyenler yalancıdır . Ayriyetten abi 1.4.2 yaparsan sevinirim
  16. yigit1905

The robot wars

yorumlar bueaya millet
  17. yigit1905

The robot wars

The robot wars mapının videosunu yapayım dedim youtubedan bakın ahttp://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pBd2KsaBOnwyriyetten link
  18. yigit1905

Server için harita lazım

ben kuzenimle sana yaprım ancak bizi op yapman lazım:cool:
  19. yigit1905

Bir Askerin Hİkayesi:Sas'a Girme (yeni adv map dalın içerii)

Bir bakçam video çekçem izin varmı :) . Y outube koyduktan sonra buraya koycam
  20. yigit1905

Hazır herobrine modu olan .minecraft arıom

aynen yorum yok mu
  21. yigit1905

herobrine hata lütfen yardim edinn

yyaaa dolu bir tane daha çıkar bana önceden olan olay olmuş kardeş sana yardımcı olurum ne dersin
  22. yigit1905

MineCraft İcatları [Kızıltaş İcatları]

aynen resim koysaydın