Arama sonuçlarınız

1. Re1

PlatenOyunda.! 1SAAT'DE 2EVENT/FACTİON/KLAN SAVAŞLARI/BOSSFİGHT/ARENA

Öncelikle 1Hafta Sonra Top15'de 1.Olan Oyuncu Ve/Klana Minecraft Hediye Ediyoruz...! SUNUCU BİLGİLERİ SUNUCU DURUMU;AKTİF SUNUCU İP;platenoyunda.nitrado.net / 5.62.126.152:11200 SUNUCU MODE; Faction PvP VERSİON; 1.7.X/1.8.X ÖNSÖZ İlk başladığımız ve öncesindede tecrübeler edindiğimiz...
  2. Re1

www.youtube.com/platenoyunda Sunucu KURUYOR BUİLDER ALIMI.!

Herkese merhabalar arkadaşlar Öncelikle Sunucumuza Builder eksiğimiz vardır bu eksik için buraya konu açmaya karar verdik aşağıdaki forumu doldurarak builder olma şansını yakalayabilirsiniz. Ad Soyad; Yaş; WG Bilgin; Kendini bize bikaç cümle ile tanıtırmısın; Günde kaç saatini sunucuya...
  3. Re1

ProBuilder Aranıyor | PlatenOyunda!

Lafı fazla uzatmayacağım arkadaşlar Tüm komutları bilecek dekorasyonu iyi olacak builder aranıyor... skype;erdogan_re1
  4. Re1

Aylık maaşlı işinde uzman pluginer aranıyor!

İşinde Uzman 0'dan bir Plugin yazabilecek kendine güvenen emin kişileri yeni açılacak sunucumuzda görmek isteriz Aradığımız kriterler şudur +18Yaş Kendine Güvenmesi Rahatlıkla En az 6Saatini ayırması Maşş Mevzusuna gelince eğer aradığımız kriterlere uyuyorsa Aylık 75TL Olarak Belirlenmiştir...
  5. Re1

Minecraft Key 30TL Kanıt İçin BEDAVA 1ADET KEY

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Minecraft Premium satın almak hemde başksaından pek iyi bir fikir değil dolandırıcısı çok olduğunu herkes biliyor ancak sizlere %500 Garanti Verebilirimki Dolandırıcılık yok Sadece Minecraft Key Arkadaşlar Hesap Değil KEY Sadece Ve Sadece 30TL...
  6. Re1

RigorZ ''Yaşamak İçin Öldür''

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q77/s720x720/1044376_487211774683170_1130508927_n.jpg Merhabalar arakdaşlar RigorZ 10Haziran 2013'de Kurulan Zombi MMO Oyunudur alt tarafta bulunan linkten Detaylı bir Şekilde Oyunu Öğrenebilirsiniz Temel Kavramları Aklımdan Geldiğince...
  7. Re1

RigorZ ''Yaşamak İçin Öldür''

Merhabalar arakdaşlar RigorZ 10Haziran 2013'de Kurulan Zombi MMO Oyunudur alt tarafta bulunan linkten Detaylı bir Şekilde Oyunu Öğrenebilirsiniz Temel Kavramları Aklımdan Geldiğince Yazacağım. GC Nedir, Ne İşe Yarar ? GC oyun içi altın demektir. Bu altınlar ücret karşılığı satılır ve oyunun...
  8. Re1

Skynet Dolandırıcı

kişiyi adalet sarayına dava ettim kaç kişiyi dolandırdı mübarek
  9. Re1

skaype ekle erdogan_re1 sw için.

skaype ekle erdogan_re1 sw için.
  10. Re1

skaype ekle erdogan_re1

skaype ekle erdogan_re1
  11. Re1

Plugin Paketi.

plugin paketi arıyorum arkadaşlar faction ve hunger games. satan skaype eklesin erdogan_re1
  12. Re1

sa kardeş skaype eklermisin sanırsam minecraft key alıcakmışsın 30tl ye sana verebilirim skaype...

sa kardeş skaype eklermisin sanırsam minecraft key alıcakmışsın 30tl ye sana verebilirim skaype ekle erdogan_re1 ekle konuşalım
  13. Re1

Minecraft Simcity *steam Key* Satılır

onlinecdkey olarak fiyatlarımızı düşürdük ve indirimin dibine vurduk arkadaşlar fiyat listesi buradadır detaylı bilgi için ;http://dukkanlar.gittigidiyor.com/OnlineCDKEY/?sf=6 Xbox 360 Gold Üyelik 1Ay:20TL 1Yıl:60TL Simcity 2013/Deluxe---Origin Key F:80TL...
  14. Re1

Steam Origin Xbox 360 Oyun Keyleri

Merhabalar Arkadaşlar Elimde Bazı Oyunların Keyleri Bulunmaktadır birkaçtanesini alltan yazacağım ve ucuz bir fiyata satacağım(kontör Garanti) Xbox 360 Gold Edit 1Yıllık 65TL Simcity 2013/Deluxe---Origin Key F:80TL Deluxe Edition:105TL Arma 2 CO+DayZ--Steam Key F:55TL...
  15. Re1

Skynet Dolandırıcı

yardım edebildiysem ne mutlu
  16. Re1

Skynet Dolandırıcı

Arkadaşlar 40tl lik server aldım almaz olaydım adama 30tl verdim yarında 10tl verdim ancak skaype den sildi bizi sakın almayın dolandırıcının teki
  17. Re1

Steam Key Origin Key **satilik**

Merhabalar Arkadaşlar Elimde Bazı Oyunların Keyleri Bulunmaktadır birkaçtanesini alltan yazacağım ve ucuz bir fiyata satacağım(kontör Garanti) Simcity 2013/Deluxe---Origin Key F:80TL Deluxe Edition:105TL Arma 2 CO+DayZ--Steam Key F:55TL Battlefield 3---origin key F:35TL Call Of Duty...
  18. Re1

Teamspeak3'ümüze Bekleriz

Evet Arakdaşlar Oda Açmak Ücretsizdir Teamspeak3 ümüze bekleriz her oyunun Groupu Açılmaktadır Arkadaşlar Neyse Uzatmadan Teamspeak 3 adresimizin IP ını verelim İD:46.45.182.9 Odanıza 12saat sonra 5+ Gelmezse Oda Silinmektedir. -Cleoder
  19. Re1

Teamspeak3'ümüze Bekleriz!

Evet Arakdaşlar Oda Açmak Ücretsizdir Teamspeak3 ümüze bekleriz her oyunun Groupu Açılmaktadır Arkadaşlar Neyse Uzatmadan Teamspeak 3 adresimizin IP ını verelim İD:46.45.182.9 Odanıza 12saat sonra 5+ Gelmezse Oda Silinmektedir. -Cleoder
  20. Re1

TownsCraft Sizlerle Beraber AÇILDI!!

Sunucudaki Pasif Adminler Yetkilerinden alınmıştır.
  21. Re1

warp takas bölümü eklenmiştir
  22. Re1

Sunucu İldefa Full çekti
  23. Re1

Sunucudaki Moderatörler Revizyondan Geçilrildi
  24. Re1

Sunucuya Fırın Ve Büyücü warpları Eklenmiştir.
  25. Re1

snucuya reklamcı aranmaktadır