Arama sonuçlarınız

1. 1

Youtube-Skype ortak arıyorum!

Skype si olan,benimle beraber hafta içi de dahil olmak üzere video çakabilecek bir dost arıyorum.bir dostta aradığım şeyler şunlar 1-Kesinlikle satma! 2-her türlü oyunda beraberiz! 3-(zorunlu değil) Ankaralı olursa buluşabiliriz :D 4-youtube videolar çekeceğiz 5-12 yaşından büyük :) evet...
  2. 1

YENİ AÇTIĞIM CHANNEL :D

Videolar qgelmeye devam edecektir arkadaşlar lütfen abone olun bu channel deki ilk videom . nasıl olmuş ?
  3. 1

Birileri benim hesaba giriyo yav!

adminler hesabıma başka kişiler giriyo . her gün uyarı geliyo konuları üst üste açmayın diye. napabilirim ????
  4. 1

Youtube channel açtım!

daha önceden de bikaç channel açmıştım ama bu en yenisi henüz hiç video yok , 2 güne kadar video yükleyeceğim abone olursanız sevinirim. benimle oynamak isteyen en az 12 yaşında kişiler mesaj atsın , skype şart . ancak bu kişiler ortak olmayacak! o bölümde yada seride benimle oynayacak :)...
  5. 1

EN AZ 3 KİŞİ DESİN SERVER AÇICAM (CUBE WORLD)

Evet arkadaşlar. Uzun zamandır cube world oynuyorum.hiçbir sıkıntı yok eğer alta yorum bırakan 3 kişi olursa , server açıcam hamachili...
  6. 1

SMİTE YARDIM!!!

beyler smite yüklemeye başlıyorum daha ilk dakikada kapanıyor . masaustündeki smite simgesine tıklayınca garip bi hata veriyo sonra çalışmayı durdurdu diyo . lütfen yardım işte görüntüler: ilk başta : sonra:
  7. 1

Şiir Lazımmm

beyler şiir lazım aşk şiiri . hadi bitane atın yorumlaraa ;)
  8. 1

Pepsi kapağı olan

bana pepsi kapagının altındaki şifreyi verebilicek olan var mı? lütfen
  9. 1

league of legends

benle oynayan var mı? EgeAuditore en sevdiim 2 champ var 1 i ashe dieri pantheon ;)
  10. 1

SES YOKK herşeyi denedim yok

başlıkta dediim gibi herşeyi denedim ses gelmiyor
  11. 1

minecraft pocket edition 0.6.0

arkadaşlar çok güzel yenilikler var fakat bir indirme linki gerekiyor bana detaylar: http://www.mojang.com/2013/01/minecraft-pocket-edition-0-6-0-submitted/ şimdiden sağolun
  12. 1

forumda bayağı köklüyüm! knk olmak isteyenler içeri

evet iyi bir knk yımdır.arkadaşlık benden sorulur.skype ve ya messeenger den bana ulaşabilirsiniz knk olamım yeter!
  13. 1

Şaka Bu De Mi?

arkadaşlar açtığım konulara resim ekleyemiyorum?
  14. 1

Biri Bana Lütfen Yardım Etsin! Ödül Var!

minecraftı ilk çıktığı günden beri oynuyorum serverlere girebiliyorum.ama bir server kuruyorum benden başka kimse giremiyor.birisi bana bu server kurma işini en baştan sona anlatabilir mi?(hamachi) ÖDÜL: BUİLDERLİK DERSİ , SKPE DEN ARKADAŞLIK , SONSUZA KADAR ARKADAŞLIK ;D (SONUNCUSU BELKİ) bu...
  15. 1

Galiba Bu Sefer Oldu

arkadaşlar sadece bana yardım için şu servere girip giremediğinizi bildirin.ilk gelenle arkadaş olcam,skype ve op lukj vercem lütfen beyler. Hamachi: Denemesamça pass:123 ip:25.91.104.149 lütfen
  16. 1

Server Arıyorum Skype Var / Survival

eveet server arıyorum skype verin oynayak ;)
  17. 1

Hepinizi Çok Seviyorum!

oyunları bir yana bırakın da,bana yardım edenlere etmeyenlere hepinize çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkür ediyorum,ve hepinizi bir okadar da seviyorum. arkadaş olmak isteyenler için...
  18. 1

Skype Verin Minecraft Videoma Katılın,channelimde Yer Sahibi Olun!

evet SKYPE şart .yaşlar :13+ olucak laga luga yapmicaz ara sıra espri yaparız ama cıvıklık olmaz :) bazen map bazen survival bazen de creative oynicaz
  19. 1

Merak Ettim...

bu rütbelerde en yüksek rütbeyi alınca admin mi olucaz?
  20. 1

Doluşun Knk Min Serverine Ben 2. Admin

gelin hamachi adı : TuboCraft şifre:123 ip:5.102.170.122
  21. 1

Hamachi Builder Arayan

builderlik var . resim yarışması 1. ligi var . skype yok versyon 1.4.4
  22. 1

!DİKKAT! herobrine adlı oyuncu !DİKKAT!

arkadaşlar kurdugunuz serverin içine edilmesini istemiyorsaniz Herobrine adli oyuncuyu banlayin
  23. 1

ÇALIŞAN server

müthiş bi magra buldum hemen şimdi gelin hamachi ID:TuboCraft pass:123 ip:5.102.170.122 not:server arkadaşımın ( knk mın)
  24. 1

sorun tamam artık herkes gelebilir

ıd:asdasdtr pass:12 ip:5.222.171.192
  25. 1

hadi beyler creative

güvenliği kapadım bi deneyelim benim servere gel hemen .adı: inşallahçalışır1 şifre:123 ip: 5.222.171.192 hamachi