Arama sonuçlarınız

1. A

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

bağış sistemi çözüm olabilir kağan abi en azından ben güzel bir server olacağına inandığımdan her türlü platformdan sana bağış yapmayı düşünüyorum insanlar şunu kavramalı bu platformda oynamak kadar yaratmakta zor bir iş eğer rpg serverde hepimiz oynayacaksak hepimizin bir katkısı olmalı benim...
  2. A

usta bu saatte gördüm başvurdum umarım kabül edersin

usta bu saatte gördüm başvurdum umarım kabül edersin
  3. A

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

isim: Mehmet yaş: 17 Minecraft ıd: Foogles rol içi isim: William Corsa Me nedir: Eylem bildirir do nedir: Bilgi verir f nedir: Fısıldar Oyuna gireceğiniz skin: fooang Oynadığınız rpg sunucular: 7 8 tane rpg sunucu oynamışımdır Bulunmak istediğiniz ülke [Kuzey Yada Güney]: kuzey
  4. A

Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

şu saatte bile cevap veren bi ekip varsa bu oyun oynanır :) teşekkür ederim ben daha çok kasaba bakımından demiştim ama temennilerime tercüman oldunuz :D
  5. A

ranork oyununuzun sandbox mmorpg olmasını çok isterdim :(
  6. A

Myth of Ages - Türkiye'nin bir numaralı Minecraft rol sunucusu ve topluluğu!

başvuruların açılmasını bekliyorum
  7. A

haramidi özledik :(

haramidi özledik :(
  8. A

[Açık] Highschool Role Play

açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum
  9. A

oyunun merak ettiğim kısmı role uyulacakmı çünkü türkiyede çoğu roleplay sunucusunun eksiği budur
  10. A

rakip krallıklarda varsa tadından yenmez
  11. A

1.6.2'nin keyfi bu RPG'de Başlıyor.Haramid Online EpicFantasyRP İp:195.244.39.136

sunucu şu an bakimda galiba ne zaman acilir admin ? .
  12. A

1.6.2'nin keyfi bu RPG'de Başlıyor.Haramid Online EpicFantasyRP İp:195.244.39.136

ad0606 bilmiyoruzki kardeşim tek bir bilgim var oda kanli tepe arenasi eklenicekmiş
  13. A

WhiteList başvurumuda gönderdim inşallah kabül edilir :)schriner:D