Arama sonuçlarınız

1. CriM1Nal

Land of Fantastıca | Darktech Build Team

yaa senden ricam şu haritanın glsl shaders modunu nerden buldun 1.6.2 için???
  2. CriM1Nal

Üstteki Kullanıcının Avatarını Yorumla.

:sırıtmak: :sırıtmak: aslında yanındakiler insan değil ve uzayda robotla ve değişik canlılarla poker oynuyor :D
  3. CriM1Nal

:D FBI ajanına benzeyen bir adam :D
  4. CriM1Nal

bilmem bana ilginç görünmüştü :sırıtmak: bir anime karakteri (sanırım :sırıtmak:)
  5. CriM1Nal

Poker oynayan :D
  6. CriM1Nal

mafya babası gibi duruyorsun :D
  7. CriM1Nal

(Çok Tırstım)

yav Bİ BEN Mİ BUNALDIM ŞU HEROBRİNE KONULARINDAN!!!Arkadaş gelmiş bi sorununu yazmış diğer arkadaşlarda gelmiş ona yardımcı olmuş bu kadar bitti.Ama malesef 5 - 10 yaş grubu yüzünden her konuda bi herobrine bi herobrine oluyo bıktık artık yeter!ıktım şu 5 - 10 yaş grubundan!!!
  8. CriM1Nal

The Crash

hepinize çok teşekkr ederim :)
  9. CriM1Nal

The Crash

Teşekkürler mapimi sevdiysen ne mutlu bana :) 1-ben onu ayarladım uçakta doğmaman gerekiyordu 2-sadece mapi dusundunden kastın nedir ben onu anlayamadım?? 3-direk yüzüme vurman gerekmiyordu hatırlıyorsan başında AMATÖR BİR MAP YAPIMCISIYIM dedim.Profesyonel değilim.Ama hadi diyelim ben...
  10. CriM1Nal

The Crash

1.Canın sağolsun 2.öok teşekkür ederim :) 3.survival adv karışık enkazdan kurtulmaya çalışırken bir yandan da hayatta kalmaya çalışıyorsun 4.yine öok teşekkür ederim :D
  11. CriM1Nal

The Crash

:( :( :( :'(
  12. CriM1Nal

The Crash

yani tüm emek boşa gitti diyosun :(:ağla:
  13. CriM1Nal

The Crash

1.harita süperflat çünkü normal dünyada yapmayı denedim olmadı 2.evet uçak dışında bölüm yok ama 10 kadar extra quest gizli sandıklar gizli saklanmış nesneler var ve ana görevi bitirmek biraz zaman istiyor ve bana göre eğlencelidir.Eğer indirip oynarsan biraz daha anlayabilirsin.
  14. CriM1Nal

The Crash

Merhaba arkadaşlar öncelikler ben kendimi tanıtayım adım CriM1Nal (Minecraftdaki Kullanıcı ismim) öncelikle ben amatör bir survival map yapımcısıyım bundan önce 2 tane daha survival haritası yaptım ve çok beğenildi birisinin adı The Cube'dı ama şu anda arşivin derinliklerindedir kesin :sırıtmak...
  15. CriM1Nal

Bir Oyuncunun Hayatı (bu Benim İlk Hikayem Arkadaşlar Lütfen Girip Bir Bakın)

çok sağol birazdan yazmaya başlıyorum :sırıtmak:
  16. CriM1Nal

çok teşekkür ediyorum birazdan olmadı yarın 2.bölüm geliyoooor söz veriyorum ;)2.BÖLÜM: Sevgili Günlük; Uyandığımda bir zombi yatağımın başında dikilmiş bana vuruyordu! daha sabah bile olmamıştı.O zombiyi zorla öldürüp tekrar uykuya dalmaya çalıştım... Uyandığımda nihayet sabah...
  17. CriM1Nal

Merhaba arkadaşlar ben MineColik bu benim ilk hikayem umarım beğenirsiniz.Neyse hadi başlayalım. Sevgili Günlük; 18 Mayıs 2013 Saat 9:30 da kendimden geçmişim ve bayılmışım.10:45'te ise her yerin farklı olduğu bir yerde uyandım.ve ayağa kalkıp korkunç baş ağrım geçene kadar biraz bekledim ve...
  18. CriM1Nal

Uzun Macera (BİR GÖZ ATIN GÜZEL BİR HİKAYE)

Yanliz Kardeş Çok Güzel yazmışın da kafalık 4 demirden yapılmıyoki 5 demirden yapılıyo :D
  19. CriM1Nal

Efsane Map Infinite Sword (irk Secmeli)

inidirorum bakalım :)
  20. CriM1Nal

Herobrine Sesi (mod Yoktur)

güzelmiş :D
  21. CriM1Nal

Herobrine Sesi (mod Yoktur)

ee eee pixellerden ve yazımlardan oluşmuş birinin gözünden mi? :D
  22. CriM1Nal

ANORMAL GAMERS! KOMİK VE ANORMAL VİDEOLAR BU KONUDA!

Merhaba Arkadaşlar Bugün Size Ben Ve Arkadaşlarımın Kurduğu Bir Youtube Sitesinden Kısaca Bahsedeceğim.Biz Daha Yeniyiz Ve Bu Yüzden Sizin Desteğinize İhtiyacımız Var!Aşağıda Belirteceğim "Youtube" Kanalına Abone Olursanız Ben Ve Arkadaşlarıma Çok Büyük Bir Hediye Vermiş Olacaksınız... :)...
  23. CriM1Nal

Feed The Beast Nedir? Hangi Modlar Vardır?vb. Gibi Soruları Anlatan Rehber

ARKADAŞLAR SİZDEN BİRŞEY İSTEYECEĞİM:http://www.youtube.com/user/AnormalGamers?feature=mhee BU ADRESTEN GİRİP CHANNELİMİZE ABONE OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUZ :) BEN VE ARKADAŞLARIM BU CHANNELİ İDARE ETMEKTEDİRLER LÜTFEN DESTEK OLUP SUBSCRIBE'layın!!!
  24. CriM1Nal

Feed The Beast Nedir? Hangi Modlar Vardır?vb. Gibi Soruları Anlatan Rehber

Sen şu anda hangi sürümü kullanıyorsun Minecraft'ın?