Arama sonuçlarınız

1. L

Yeni site kurdum eksiklerimi söylermisiniz ?

İlk önce hosting ve domain satın al,Sonra bu iki türden 2 Tasarım bul.Ana siteye WordPress,subdomain ya da /forum uzantısına da MyBB kur.
  2. L

Yeni site kurdum eksiklerimi söylermisiniz ?

tr.gg'den uzaklaş.MyBB forum tasarımı ve WordPress kur.
  3. L

Hunger Games serveri kurmak istiyorum da yardim edebilecek varmi ?

ÖM ile skype adresini iletirsen,oradan hallederiz.
  4. L

Bad Video Card Drivers Hatası

Programı indir ve çalıştır.
  5. L

Hosting Arıyorum 15-30 Tl Arasi

Skype konuşmasında dedim diyeceğimi.
  6. L

Bad Video Card Drivers Hatası

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx indir,yükle,çalıştır.Tamamlanınca çalışması gerek.
  7. L

Birincisi,saygılı olmayı öğren büyüklerine karşı ki,seni üzmesinler.İkincisi,ben de o sunucunun bir oyuncusuyum ki bu beni senden çok daha yukarıya taşımaya yeter de artar bile.Üçüncüsü,Deniz seni parmağında oynattı,ismini duyunca neden irkilsin ki ?Dördüncüsü,Kendini büyük göstermekle büyük...
  8. L

Küçük ve gereksiz mi ? Ah ben kim miyim ? Hatırlatırsam üzülürsün canım.Ayrıca küçük olan da sensin.Annesinin kucağında fotoğrafı olan ben değilim sonuçta,ya da kafasını Hulk ya da Ghost rider'in kafasına shoplayan.
  9. L

Creeper Gauntlet Mod Tanıtımı

Mhm,Multiplayer için bir versiyonuna ihtiyacın olursa diyorum.Benzer bir şey kodlarım.
  10. L

Creeper Gauntlet Mod Tanıtımı

Sunucu için gerekli olursa,çekinmeden ÖM ile ulaşabilirsin.
  11. L

heheh,BT sunucusunu tamamen hacklemiş.Meh,ayrıca skype'den aynen şu cümleyi sarf ettin. "Seni Yumruklarım" ben de kahkaha atıyordum tabii o sırada.Deniz'in forumunu kapatışını hatırlayamadın sanırım.Ancak Tuğkan'a saygı duyarım sadece ismini hatırlayamadım. Bir de şöyle göstereyim ki sen anla.
  12. L

Yardım Edene Bravegaming Vip Acil Bakın

Skype adresini paylaş bir de ordan konuşalım.
  13. L

Aynı zamanda O adam 13 yaşında ve 6 kişi Skype konuşmasına çekip beni dövmekle tehtid etmeye çalışıp,sadece gülmeme sebep olmuş.********** sunucusunun forum'unu çalıp üzerine RPG sunucu kurup BT'ye saldırınca Forumu kapatılan birisi.Fotoğraf arşivine her girdiğimde beni güldüren birisi.Aynı...
  14. L

Hah Koray beyefendiye bak,bilişim şirketi kurmuş.Lütfen yanlış anlamayın.Ama senin harcın değil bunlar Koray yoksa "Mineqolik" mi demeliydim...Neyse,siz siz olun.Arkadaşa pek güvenmeyin derim.
  15. L

Beyler Kıza Öpüsme Teklifi Ettim Ve Sonuç

Atsın :D Ne olacak.Benimki tokat atıp sonra kendisi öpmüştü :)
  16. L

Beyler Kıza Öpüsme Teklifi Ettim Ve Sonuç

Teklif etme direk yumul :)
  17. L

Nedir Bu 'rpg' Çılgınlığı?

mc.aricipro.net,bir bakın.Ayrıca bahsettiğiniz sunucularda oynama şansım olmadı maalesef.
  18. L

Nedir Bu 'rpg' Çılgınlığı?

RPG sunucusu işini başarabilmiş tek yer BukkitTürk'dür bence.Biz de onların yıkıntılarından devam etmeye çalışacağız.Dediğiniz gibi RPG sunucusu açmak zahmetli bir iş.Ekibinizin sağlam olması gerekir.Kendi ekibime bu yönden güveniyorum.Ancak çok fazla kişi Ekip etkisizliği ya da Plug-In...
  19. L

Yardım Edene Bravegaming Vip Acil Bakın

Sorununu birazcık daha açarsan,yardımcı olabileceğime inanıyorum.
  20. L

Servur Hakında Yardım Acil!!!

IP'ni boş bırakırsan kurduğun makinenin IP'sini otomatik olarak alır.White-List açmak en zekice çözüm.
  21. L

Hunger Game Kit

Ö.m den yazarsanız Hunger Games'te istediğiniz konuda yardımcı olabilirim. Teşekkürler.
  22. L

Serverimde İksirleri Engellemek İstiyorum

Özel mesaj ile skype adresinizi ulaştırırsanız,yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
  23. L

Hunger Games Server Kurma

Her konuda destek verebilirim, tüm ayarlarını yapabilirim. Özel mesajdan ulaşmanız yeterli, teşekkürler.
  24. L

Serverİmde Creeper Spawnlanmasin Dİğer Moblar Spawnlansin

Arkadaşım istediğin şeyi yaptım eğer özel mesajdan bana ulaşırsan yardımcı olabilirim. Teşekkürler.
  25. L

Server Açmam İçin Yardım

Web hosting'e komut giremez kurulumu mümkün değil. Eğer zaten mümkün olsa bu kadar insan vps ve vds ye her ay o kadar para ödeyeceğine sınırısz bir host alır ve 1yıl kullanır.