Arama sonuçlarınız

1. Legendlord

Uhm.. :)

Uhm.. :)
  2. Legendlord

Duyuru Minecraft Türkiye Güncellemeleri

Cevap için teşekkürler
  3. Legendlord

Duyuru Minecraft Türkiye Güncellemeleri

@craft_man Peki ya gruplar? O kadar emek verdiğimiz, üzerinde çalıştığımız gruplar geri gelecek mi? Forumun en iyi grubuna sahiptik, hem insanlara minecraft dışında, anime&manga, Japon kültürü ve daha birçok nice 100'ü aşkın konuyu bir arada, düzenli bir şekilde bulabilcekleri, etkinliklerle...
  4. Legendlord

They dont have hard heroes to play either. (Rubick, Enigma, Meepo etc.)

They dont have hard heroes to play either. (Rubick, Enigma, Meepo etc.)
  5. Legendlord

League of Legends ve Dota 2 farkları.

Yanlış biliyorsun, kendi arkadaşını öldürmek var, arkadaşlara yanlış bilgi verme. Bir arkadaşın Doom'un ultisi, qop un zehiri venomancer'in zehiri vs gibi altındayken kendi arkadaşını öldürebiliyorsun ve hatta şöyle bir durum var, bazı itemler ve skiller ile kendinide öldürüp karşı tarafın hiç...
  6. Legendlord

MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

*Forum kullanıcı adınız: Legendlord *Sadece gerçek adınız: Ali Can *Yaşınız: 16 *Minecraftı kaç yıldan beri oynuyorsunuz: 3 *Sunulan oyunlara sahip misiniz : Ne yazık ki hayır.) *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Düzenli olarak takip etiğim yok, ancak karşıma güzel mod...
  7. Legendlord

Sonic Heroes Yardım

Kemal sana laf mi etti, adam gibi uyarıp, yardım etti. Sen işe gelmiş çocuk gibi abuk subuk cevap atıyorsun. Çok boş adamlarsınız yemin ediyorum, işiniz gücünüz muhalefet olmak.
  8. Legendlord

PETürk - Survival PvP Sunucusu (Ekonomi, meslekler, arsa sistemi ve daha fazlası)

Suandada bir sorun var, girilmiyor. Bilginize
  9. Legendlord

PETürk - Survival PvP Sunucusu (Ekonomi, meslekler, arsa sistemi ve daha fazlası)

Hadi bakalım hayırlısı, geçen seferki serverde herkesi memnun eden ve yetkili kadrosu olarak çok hoşuma giden bir server, tekrar açılması çok sevindirici, kesinlikle bir göz atın derim;)
  10. Legendlord

Açıkcası pek memnun değilim herkesi beğenmeden; yani sen her önüne gelen mesaji beğenince...

Açıkcası pek memnun değilim herkesi beğenmeden; yani sen her önüne gelen mesaji beğenince, beğeninin bir manası kalmıyor. Genede teşekkür ederim, o ayrı konu
  11. Legendlord

Evet, aynı sebepten ötürü gelmiştim bende buraya;)

Evet, aynı sebepten ötürü gelmiştim bende buraya;)
  12. Legendlord

Sınırsız Demir Fabrikası(Demir Golem Çiftliği)

2 Ekim 2013 ün konusunuda hortlatınız ya, helal olsun ne diyim;)
  13. Legendlord

Bu grubun tam olarak amacı ne? Ve bu grupta Dota 2 oyuncusu varmı?

Bu grubun tam olarak amacı ne? Ve bu grupta Dota 2 oyuncusu varmı?
  14. Legendlord

BatiGame-Survival -=-Emek Harita/Saf Survival/Açlık Oyunları/Görevler-=- [1.7.2]

Her şeyi geçtim belediye başkanı neye göre, hangi kriterlere göre şeçiliyor? 7 yaşında bir çocuk başkanlık yapabilecek mi? Açıklığa kavuşulması lazım bunların, sonra çok sıkıntı yaşanır ilerde, yazık olur.
  15. Legendlord

Dota2- Lycan ;)

Dota2- Lycan ;)
  16. Legendlord

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: Legendlord7 *Sadece Gerçek Adınız: Ali Can *Yaşınız: 16 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Osmanlı Soylusu, MuratAbiGF *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Hayır . *Eklemek istediğiniz herhangi bir bilgi varsa...
  17. Legendlord

Hayırlı olsun;) Steamden ekle beni : Mr. Sium

Hayırlı olsun;) Steamden ekle beni : Mr. Sium
  18. Legendlord

Hemşire uyuşturucu iğneleri getirin lütfen

Hemşire uyuşturucu iğneleri getirin lütfen
  19. Legendlord

Bir süre burada olamayacağım.

En güzel kararı vermişin, boşver forumu gerçek hayat daha önemli... Ve @OyuncuLimon arkadaşım senin derslerin ile @Prospekt in dersleri bir değil, o çocuk sınava hazırlanıyor o yüzden daha ağır ve zor konular görüyor. (Ah bende SBS de döneminde ne uğraşmıştım;))
  20. Legendlord

Sansürlenme

Güzel söyleselerde Japonca'daki o mükemmeliğe ulaşmaları zor;)
  21. Legendlord

Sansürlenme

Türkiye'de orjinal anime varda ben mi bilmiyorum? =))
  22. Legendlord

qaddar3 hahah :))

qaddar3 hahah :))