Arama sonuçlarınız

1. S

Emreerce'Den Yeni Bir Yapıt

Öncelikle önceki yorumlardan da söylendiği gibi sürekli beyaz kullanmışsın. O yüzden fazla sade olduğunu düşünüyorum. Yani hangi takımdaysan o takımın renklerini de kullanabilirdin. Böylece fazla sade olmazdı. Birde bu senin ilk stadyum yapışın mı? (Yanlış anlama, kesinlikle küçümseme vs...
  2. S

Arkadaşımla oynayabileceğim online oyun

Öncelikle yorumumda online oyun tavsiyesi filan vermeyeceğim, aklıma gelmedi şimdilik. Bu arada kolay gelsin, seçici arkadaşın varsa oyun zor beğenir :kötüsırıtış: Ha birde ne tür oyun istediğinizi yazmamışsınız ki? Yani ne tür online oyun istiyorsunuz yazın ki herkes ona göre söyleyecekse söyler.
  3. S

Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Harita çok iyi olmuş, acemi haritası olmadığını zaten resimlerini görür görmez anlamıştım. Belli ki yaparken uğraşmışsın, gerçek bir Minecraft haritası yapmışsın. Eminim ki bu haritayı oynayanların çoğunun beğendiğini düşünüyorum. Uzun zamandır böyle harita oynamamıştım. Haritaların devamını...
  4. S

garip

Aynen :D Kralimben'in de dediği gibi oyun hata vermiştir. Veya başka bir haritada oyna.
  5. S

Nedense bu aralar Minecraft'tan soğumaya başladım.

Nedense bu aralar Minecraft'tan soğumaya başladım.
  6. S

Neden Creeper ?

Tüm Minecraft oyuncuları genellikle Creeper'ın arkadan gelip patlamasını hiç sevmez, ama Creeper oyuna eğlence katar. Arkadan gelip patlaması, hele gelmesini farkedememiz de genellikle biz oyuncuları sinir eder. :D
  7. S

Videoları İngilizce mi yapim Türkçe mi?

Derdin geniş kitleye hitap etmek filansa ingilizce anlatımlı türkçe altyazılı yap. Değilse Türkçe anlatımlı ingilizce altyazılı yap.
  8. S

Cennet Ve Cehennem V1

Kısa ve güzel olmuş. Devamı gelirse konuya resim eklemeyi unutma :)
  9. S

silinsin

Teşekkürler :)
  10. S

Türk serverler uzun süre ayakta kalamıyor. Hep yeni serverler açılıyor, ama bir kere ciddi ciddi...

Türk serverler uzun süre ayakta kalamıyor. Hep yeni serverler açılıyor, ama bir kere ciddi ciddi açsalar, yetkili kişiler de iyi olsa.
  11. S

Karne Durumlarını Alalım :)

Benim hepsi 5, taktir alıyorum. (Orta okul 7. sınıfı bitiriyorum. )
  12. S

Türkçe Minecraft Server Maceraları - Server Tanıtımı Bölüm #1 Sadece Bende Lag Var

Lütfen video programını değiştir, mikrafonunu da değiştirsen memnun olacağım :)
  13. S

Haritanın Ilk Kasabası

Güzel yapıyorsun, devamını beklerim. Gerçekten advanture map yap, yardımcı olacak vardır, beceremem diye korkma :)
  14. S

Köyde Yaşam

Söz verdiğim gibi indirip oynadım. Bence biraz daha iyi olabilirdi :) O harita tam bitmemiş, başka görevlerde eklemeliydin.
  15. S

Köyde Yaşam

Sen resimleri ekle, söz indiririm :)
  16. S

Yeni Yaptığım Şehir Salvador City

Onları da yap, haritan tam bitmemişse yapım aşamasında filan deseydin.
  17. S

Op'um Ama Adamin Sandigini Açamiyorum

Adam sandığı kendisi kilitlemişse ve eğer opların açabilmesi için gerekli plugin yoksa tabii açamazsın :) Bu arada op olduğun server senin serverin mi?
  18. S

Tabletlerden Anlayanlar Bi Baksınlar Nolur...

Bir resmini filan eklesen, özelliklerini filan yazsan? Üye olmadığımız için tabletin resmini, özelliklerini göremiyoruz :)
  19. S

Yeni Yaptığım Şehir Salvador City

Affedersin ama şehir sadece evlerden, köprülerden, yollardan filan ibaret değildir. Bence ne bileyim market, bakkal, belediye binası, camii, okul vs. şeyler de inşa etseydin daha iyi olabilirdi diyorum.
  20. S

Mustafa Kemal ATATÜRK :)

Mustafa Kemal ATATÜRK :)
  21. S

Skinlerim.her Gün 1 Skin(5/5 Oldu Resimler Bundan Dolayı 2. Konu Açıldı.)

Skinler bence iyi. Bu skinleri yaparken hangi programı veya hangi siteyi kullanıyorsunuz, merak ettim. Söylerseniz sevinirim. (Ö.m. göndererek de söyleyebilirsiniz.)
  22. S

Mojangın Yeni Oyunu Satışta

Oyunu oynamakta tereddütte kaldım. Aramızda bir oynamış varsa oyunu önerir mi? Yabancı sitelerdeki yorumlar çoğu olumlu. Fazla vaktim yok ama bir öneren çıkarsa denerim oyunu :)
  23. S

Hastalik

Geçmiş olsun. Sağlığın daha kıymetli :D
  24. S

Muhteşem kale daha güzel fotoğraflarla.

Kale iyi olmuş, devamı gelir diye ummuyorum :)