Arama sonuçlarınız

1. F

Minecraft Launcher Açılmıyor Acil Yardım lütfen

Başlıkta belirttiğim gibi açılmıyor herşeyi denedim yönetici açtım olmadı uyumlulukta açtım olmadı java güncelleyip res attım olmadı sildim yükledim olmadı dün akşam normal oynuyordum sonra kapadım birdaha açılmadı lütfen yardım edin
  2. F

Eski Çağ Evi (İlk Yapım)

Başlıkta belirttiğim gibi ilk yapım. Eksiklerimi Veya Yanlışlarımı söylerseniz sevinirim ^_^ Bu Evin Görünümü Buda Hafif Yandan Bu Alt katı (Oturma) Buda Yatak Odası (Üst Kat) Bu Benim İlk Yapım olduğu için kötü olmuş olabilir Diğer yapılarımda dikkatli olurum.
  3. F

(1.6.2) Beyler Gui api yi nereye atcaz ?

Ben 1.6.2 ye yeni geçtim bi anlayamadım 1.6.2 nin mod mantığını biri söylerse İndustrial Craft 2 ile Red power Gui api istiyo bildigim kadarıyla gui api yi nereye atıcaz lütfen söyleyin
  4. F

| Yeni Bir Başlangıç | Mağaradaki Ev | Rehber Bölüm 1 | Emir Oyun Oynuyor |

Başlıkta belirttiğim gibi yeni kanal açtım.Adi Emir Oyun Oynuyor. Bu konuda Videolarimiz olacak. Yakinda bi kaç arkadaşımla birlikte çekicez. Bölüm 1'in Linki Bölüm 2 İyi Seyirler Aboneliği ve Beğenmeyi unutmayın. Desteklerinizi bekliyoruz! İyi Elmaslar! Not : Konu Güncel
  5. F

Heykelli Skin

Bunlar benim ilk skin ve heykellerim işte Heykel Skinim İsteyen kullanabilir.
  6. F

MCpatcherhatasiacilyardim

Merhaba arqadaşlar benim bi sorunum var işte
  7. F

Teggitte (k bozu) premium gereglimi

Teggitte (k bozu) premium gereglimi başlgtagi gibi premium geregmi
  8. F

Beyler Frapsın Ekranı Ters Dönddü Ne Yapmalıyım

beyler frapsın ekranı ters dönddü ne yapmalıyım
  9. F

Arkadaşlar Acill Yardım Fraaps Ile Ilgili

arkadaşlar benim frapsın ekranı ters döndü yani düzken aşagı doru çekiyor ne yapmalıyım
  10. F

(wc)craft

arkdaşlr sv 1.4.olup kendimizce meslekler ve emlakçi felan vr. ama sv pluginsiz jil felan var rkadaşlar (Wc)raft (Wc)raft2 (Wc)raft3 Eski yzdığımd yanlış bilgi verdim özür dilerim Şifre 123 İp 25.180.180.252
  11. F

(wc)craft 1.4.6 Pluginsiz

(Wc)craft 1.4.6 PLuginsiz (Wc)craft2 (Wc)craft3 Şifre 123 ip : 25.180.180.252 Whitelist açık ama hamachiye gelirseniz kapatırım
  12. F

Acanzy Craft[1 Wg Ci 1 Builder Arıyor]

Dropppp Dropppp2 Şifre 123
  13. F

Bukkit [yapısız Survival ][1.4.5]

Bukkit [Yapısız Survival ][1.4.5] Yazdığım gibi Ağ adı Dropppp ve Dropppp2 Şifre 123 İP 25.180.180 Sv 10 kişiliktir 10 Dan fazla plugin war Bekliyorum....
  14. F

Acil Yardım [1.4.5]

Arkadaşlar ben arsa satma plugini ve adminshop plugini rıyorum yardım ederseniz sevinirim Bide Ben warp yaptım adminken sorunsuz bi şekilde gidiyorum ama admin değilken you dont acces this comand diyo /warp yazınca gözükmüyo warplar Lütfen Link atın bekliyorum Arsa ve adminshop pluginlerini bide...
  15. F

Poşetcraft [1.4.5]

Direk söze giriyorum sv gezin ve görün Hamachiler : Bukitbudakıt Bukitbudakıt2 Bukitbudakıt3 Bukitbudakıt4 Bukitbudakıt5 Bukitbudakıt6 Şifreleri hepsinin 123tür Pluginsiz ama market falan vardir Marketten item alana ölene kadar PVP İP : 25.180.180.252 Lütfen sv de saygılı olun Arkadaşlarınızı...
  16. F

Dürüst Ve Iyi Oyuncular Acanzy Craft A

Dürüst ve İyi Oyuncular Acanzy Craft a gelsin İçindekiler : Market , Banka , Arsa ... Ama pluginsiz Hamachi : Bukitbudakıt Bukitbudakıt2 Bukitbudakıt3 Bukitbudakıt4 Bukitbudakıt5 Bukitbudakıt6 Şifre : 123 İP : 25.180.180.252 bekliyoruz...
  17. F

Beyler Bayanlar 1.4.5 Hamachi Pluginsiz

beyler bayanlar 1.4.5 hamachi pluginsiz server açtım oyunda market olcak para birimi gold nugget hamachi : Bukitbudakıt ve 2 side var Sifre 123 ip : 25.180.180.252
  18. F

Hayatımda İlk denemem

Arkadaşlar ilk denemem olduğu için kötü olabilir Heykelim
  19. F

Hayatımda İlk denemem

Arkadaşlar ilk denemem olduğu için kötü olabilir Heykelim: