Arama sonuçlarınız

1. manfrotto

Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Öyleyse yapacak bir şey yok önce parasını ödeyip satın alsınlar oyunu ondan sonra konuşsunlar.Adamlar da çoğu kullanıcının korsancı olmasından sıkıldılar ama birazcık rabet görüp satınca zaten ödüllendiriyorlar oyuncuları yeni yamayla atlar gelecek, halı gelecek vs bundan bir sene önce aklımızın...
  2. manfrotto

Doğru ya da yanlış yoktur herkesin kendine göre düşüncesi vardır, benim düşüncem de bu yönde ekle diyince eklenmiyor olabilir ama sitem etmek niye ? üstelik bunu yapanlar crackli sürümler kullanan şahıslar olunca bir sorgulamadan edemiyorum madem insanlar o eklensin bu eklensin diyorlar isteyen...
  3. manfrotto

siz öyle düşünüyorsunuz ama adamlar zaten eklenecek herşeyi ekleseler ekleyecek bir şeyleri kalmaz şu an ufak ufak bir şeyler ekliyorlar ki hemen hemen her güncellemede biraz daha fiyat arttırımı yapabiliyorlar gayet mantıklılar ayrıca şunlar bunlar eklensin diyenlerin çoğunun crack kullanıyor...
  4. manfrotto

Sizin hayal gücünüz geniş hem madem oyundan memnun değilsiniz bence modlarla birlikte oynayın aman efendim modlar oyunun doğasını bozuyor falan diyorsanız hazır mod paketleri var alın onları oynayın mesela ftb,technic,direwolf20 gibi :)
  5. manfrotto

93 doğumluyum hesapla işte metametiğim iyi değildir :)

93 doğumluyum hesapla işte metametiğim iyi değildir :)
  6. manfrotto

Forumun yaş kitlesi 12 civarı olduğu için forumdan soğudum.Daha su'ya agu diyen abilerle...

Forumun yaş kitlesi 12 civarı olduğu için forumdan soğudum.Daha su'ya agu diyen abilerle diyaloğa giriyorum bir de..
  7. manfrotto

Oyun Önerisi: Block Story

Konuştukça batıyorsun :) eğer biraz beynini çalıştırsaydın torrentte arayıp oyunu bizzat bulabilirdin şimdi de gelmiş hala kendini savunuyorsun ya ona şaşırıyorum sükunet en büyük erdemlerden biridir istersen şimdi sövebilirsin bile ama cevap alamayacaksın çünkü senin zeka seviyene inmeyeceğim...
  8. manfrotto

Oyun önerisi başlıklı topicte link isteyen zekaya ne demeli acaba sana sadece gülüyorum :)
  9. manfrotto

Fark ettiysen oyun önerisi yazıyor paylaşımı değil :)
  10. manfrotto

Zevkler ve renkler tartışılmaz zaten fakat minecraftta rpg öğesi yoktu görevler yoktu elle tutulur silah sistemi yoktu toplasan 15-20 mob ya var ya yok bu oyunda 87 tane mob var inşaa bakımından da daha geniş bence minecraftla kıyaslamaktan ziyade sadece bu oyunu da koyun bir köşede dursun. :)
  11. manfrotto

Oyunda görevler var onları gerçekleştiriyorsunuz çeşitli npcler var amaç hayatta kalmaktan fazlası geceleri yaratıklar falan da çıkmıyor genelde ortaya :)
  12. manfrotto

Ben full son sürüm oynuyorum hiçbir eksik göremedim pcyede çıktı son sürüm bir harika.
  13. manfrotto

Merhaba arkadaşlar size Block Story adlı bu muhteşem oyunu öneriyorum bu oyun da büyük bir hayran kitlesini hak ediyor bence. Oyun ilk olarak cep tlelefonlarına çıkmış üstelik sonsuz dünya ile birlikte fakat pc versiyonu da sonradan çıkartılmış oyun minecraft'a benziyor fakat default tex...
  14. manfrotto

Oyun Önerin :)

Block story, hatta konu açıcam incelersiniz.
  15. manfrotto

Block Story

Merhabalar arkadaşlar konumu nereye açacağımı bilemedim ancak belki aranızda bilgisi olan arkadaşlar vardır diyerek bu konuyu açma gereği duydum. Block story adında bir oyun buldum oyunda sınırsız dünya, ejderha ve kertenkeleler de dahil 87 tane mob var bir sürü questler ve bir sürü silahlar...
  16. manfrotto

[cydia Repo] Mcpeturk - Pe Modları, Eklentileri, Doku Paketleri Ve Daha Fazlası !!

işte androidde çalışmaması kötü peki androidde tex pack kuramaz mıyım ?
  17. manfrotto

[cydia Repo] Mcpeturk - Pe Modları, Eklentileri, Doku Paketleri Ve Daha Fazlası !!

Link kırık yenilersen sevinirim ayrıca tex. pack kuramadım bununla ilgili de yardımcı olursan sevinirim.
  18. manfrotto

Texture Pack Sorunu

Arkadaşlar eğer konu daha önce açıldıysa kusura bakmayın fakat 5,6 tane tex. pack indirdim pocket tool ile install ve use texture ibarelerini seçmeme rağmen bir türlü tex. pack kuramıyorum lütfen bana yardımcı olun sorun nedir ve acaba neden kuramıyorum.sorunum çözülmediği zaman forumdan...
  19. manfrotto

Survival İçin Eğlenceli Mod Pack 1.5.2

Eline emeğine sağlık aradığım sade teferruatsız mod paketi :)
  20. manfrotto

Factıon Wars/hatasız Warplar 33 Adet / Duzenlı Eventler / Ilgılı Admınler /ve Sınırsız Eglence/

Peki banlanmam abes olmadı mı sizce ? bence oldukça abesti.Defalarca sordum fakat cevaplamadın meşgulüm desen anlayabilirdim 10 yaşında çocuklar değiliz ki burada. Tek kriter lag olmaması değil ki ayrıca ilgileniyorsan bu tip bir serverla onlarca insana da katlanmak zorundasın.
  21. manfrotto

Factıon Wars/hatasız Warplar 33 Adet / Duzenlı Eventler / Ilgılı Admınler /ve Sınırsız Eglence/

Bu güne kadar oynadığım en berbat serverdır, rehber oyunla ilgilenmiyor konuyu açan arkadaş bizzat rehberdir. 15 kez soru sordum cevabini vermedi, meslek alaninda cakmakla yaktilar itemlerim gitti üstüne laf söyledim diye mute attilar sonra rehberin serverdaki üyelerle ilgilenmediğini söyledim...
  22. manfrotto

Böylesi işlerine gelmez, eklenecek her şeyi ekleseler yeni sürüm çıkartmak için ekleyecek bir şeyleri kalmaz, adamlar paranın yavaş yavaş akmasını seviyorlar.
  23. manfrotto

Fakat modsuz olarak minecraft'a at ekleniyor açıkcası enteresan daha eklenebilir o kadar mob varken at ekliyorlar, o da güzel :)
  24. manfrotto

Taint sorunum ?

Birazcık beynini kullanıp eski mesajları okuma zahmetine katlansaydın ki görmemene imkan yok çünkü 25 kişi aynı şeyi yazmış, üzerine 26. kişi oluyorsun, konu kapansın yazmayın birader diyorum bir de üste gelmiş niye trip atıyorsun diyorsun şimdi de yazdıklarımın cevabını veremiyorsun hadi bunu...