Arama sonuçlarınız

1. Furkax

Windows 10 Edition Skin Seçme

Merhabalar; Win10 Edition Beta'yı satın alıp indirdim.Aynen PC'deki gibi oldu. Diğer herkes benle aynı skinde gözüküyor. Sadece bazılarının farklı. Windows Store'den aldım oyunu. 23,25 TL'ye. Eğer skin değiştiremezsem ne anlamı var ki satın almanın? Onun yerine korsanının çıkmasını beklerim...
  2. Furkax

Windows 10 Edition oynamak isteyen??

Arkadaşlar Win10 Edition Beta'yı satın aldım. E tabii arkadaşlarımda da olmayınca yalnızlık çektim benimle Win10 Edition oynamak isteyen var mı??? Oynamak isteyen bana P.M atsın skype adresimi veririm, oynarız :) :) :)
  3. Furkax

Sağ Click Sorunu

Arkadaşlar 1.8 Forge oynuyorum ve boş bir yere sağ tık yapınca veya modlu bir bloğu yere koyunca crash veriyor. Yardım eden ve etmeye çalışanlara şimdiden teşekkürler ^_^
  4. Furkax

İsteyene Banner!!!

Arkadaşlar, photoshopda banner yapmayı öğrendim ve birçok banner yaptım. İsteyen herkese Minecraft banneri verebilirim. İsteyenler bana ulaşsın. Skype: Furkan Cemal SALBAŞ Yaptığım bannerlar TIKLA
  5. Furkax

OyunMatik TheCreepers 1.6.4 Deneyimli Yetkili Alımı

Arkadaşlar yeni bir sunucu kurdum ve acil yetkili (Admin,rehber,builder) lazım sunucuya gelmek isteyen arkadaşlar: Sunucu Adresi / IP: 25.51.137.213 Hamachi Ağ Adı: OyunMatik_OAF Hamachi Ağ Şifresi: 123 Yetkili olmak isteyenler şu konuya nickini yorum atsın...
  6. Furkax

Minecraft Skin Paketi (Animated Player uyumlu)

Arkadaşlar isterseniz Animated Player moduyla, isterseniz modsuz olarak kullanabileceğiniz bir skin paketi yaptım hepsi kendi emeğimdir sadece 1 tanesini alıntı yaptım onu da düzenledim. Link: http://www.minecraftskins.com/1667606/Furkax/
  7. Furkax

Mineshafter Launcher Minecraft Açılmıyor

Arkadaşlar, ben mineshafter.info'dan Mineshafter Launcher.jar'ı indirdim. Giriş yapıp Play'a bastım dosyaları yüklemeye başladı. Yükleme bittiğinde Minecraft açılmadı (Play'a tekrar bassam da açılmadı). Lütfen yardım edin!!! :S:(:sinirli: Sistemim: Windows 8.1 Single Language İşlemci: Intel (R)...
  8. Furkax

[ACİL] Modlu server açamıyorum!

Arkadaşımla birlikte bir modlu server açmaya çalıştık (ikimizdede aynı modlar var) Minecraft_Server.exe ile minecraft_server.jar'ı indirdim, ilk başta ikiside çalışıyordu. Ama sonra ikisine de forge yüklemeye çalıştım; WinRAR ile açtım ve forge dosyalarını içine atmaya çalıştım. EXE dosyası...
  9. Furkax

[1.5.2] Furkan's Patch Mod Paketi

10. Furkax

Hata Raporu [1.5.2 Forge]

Arkadaşlar ben MC Forge 1.5.2 7.8.1.738 ile Mine & Blade Battle Battlegear 2 yükledim ve şöyle bi crash report aldım: Minecraft has crashed! ---------------------- Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Failed to start game A full error report...
  11. Furkax

[1.5.2] FCRAFT v1 Modpack

Merhaba Arkadaşlar, 25 modlu bir paket yaptım. bir sonraki pakette 30+ yapcam.. Modlar: Animated Player Too Many Items Forge Forge Mod Loader Coder Pack Rei's Minimap Jammy Firnuture Firnuture Quicksand Backpack Balkon's Weapon BiblioCraft BuildCraft The Camping FoodCraftory Liquid Gun Comes...
  12. Furkax

Minecon 2013

Orlando , Florida November 2-3
  13. Furkax

Hazır Türkçe MiniGames Plugini

YARDIM Hazır Türkçe MiniGames Plugini ve Komutlarını verirmisiniz? Şimdiden Teşekkürler :zombikatili:
  14. Furkax

ARSA YAPIMI

Minecraft'da Bukkit Server açtım. WorldGuard Plugini var. Tahta balta ile bir alan yapıp //expand vert yazıyom sonra da /region define ... yazıyom oluyo Tahta Balta ile kıramıyom ama boş el ve başka Itemler ile kırıyom. Nasıl Diğer eşyalar ile kıramıyacağım ???
  15. Furkax

Havai Fişek Tipleri

Arkadaşlar...... Acil yardım edin!!! Havai Fişek Roketi yapıyorum ama hep Büyük Top oluyor... Bazıları yıldız şeklinde yapıyor. nasıl başka bir tipte yapacağım??? ACİL YARDIM !!!
  16. Furkax

Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Arkadaşlar, TTA'nın yeni bir map'ını yaptım. Aslında Bu foruma biri koymuş ben indirip değişiklikler yaptım... Ve işte link: http://turbobit.net/p9ak6e6pi50o.html
  17. Furkax

Bukkit Servere Giremiyorum

Kendim Bukkit Server kurdum. server.properties'de online-mode=false olmasına rağmen girdiğimde " giriş yapılamadı user not premium " diyiyor. GİRİŞ YAPABİLMEK İÇİN NAPICAM ???