Arama sonuçlarınız

1. Furkax

2. Steam Rezilliği - CS:GO Hilesiz, Oyun Ortasında VAC Ban

Bana da aynısı oldu. Hile yapmadım. Ama yapsam bile böyle bir hakları yok beni gasp etmiş sayılırlar. Üstelik oyunu alalı 24 saat olmadan ban yedim!! Verdiğim bütün para haram zıkkım olsun bir daha Steam'den oyun alırsam..... :rank::rank::rank::rank::rank::rank::rank:
  2. Furkax

Yardımcı Olabilecek Var Mı ?

Bence bunu Minecraft Forumda sorsaydın. İngilizler daha iyi bilir. Türkiye'de fazla bilen yok :(
  3. Furkax

1.7/1.8 İçin AntiHack

1.7 olan kalsın. Eğer 1.8 olanı yüklersen 1.7'de çalışmayabilir. Bu arada server ip'sini yazarsan sevinirim :)
  4. Furkax

Windows 10 Edition Skin Seçme

"Skinimi değiştirebiliyorum. Ama dediğim gibi diğer herkes benimle aynı oluyor. Sanki texture pack yüklemişim gibi....." Dedim o kadar..
  5. Furkax

Tamam da ben ondan bahsetmiyorum. Skinimi nasıl değiştireceğim? Oysa ki ben Windows 10 Edition'dan gayet memnunum..
  6. Furkax

Merhabalar; Win10 Edition Beta'yı satın alıp indirdim.Aynen PC'deki gibi oldu. Diğer herkes benle aynı skinde gözüküyor. Sadece bazılarının farklı. Windows Store'den aldım oyunu. 23,25 TL'ye. Eğer skin değiştiremezsem ne anlamı var ki satın almanın? Onun yerine korsanının çıkmasını beklerim...
  7. Furkax

Windows 10 Edition oynamak isteyen??

Arkadaşlar Win10 Edition Beta'yı satın aldım. E tabii arkadaşlarımda da olmayınca yalnızlık çektim benimle Win10 Edition oynamak isteyen var mı??? Oynamak isteyen bana P.M atsın skype adresimi veririm, oynarız :) :) :)
  8. Furkax

Beklenen Minecraft Gift Code Çekilişi! - www.ayakkabi.al [Sonlandı]

http://resim.hosting/w137Mdf/image.png Skype: Furkax - Amaçsız Oyunlar
  9. Furkax

Sağ Click Sorunu

Sorun çözüldü CustomNPC modundan kaynaklanıyormuş. Yardımlarınız için teşekkürler ^_^
  10. Furkax

Sağ Click Sorunu

Başka Forge yükleyip de denedim olmadı :(
  11. Furkax

Sağ Click Sorunu

Deniyorum :) 1.8 ile uyumlu sürümü yok ki :(
  12. Furkax

Sağ Click Sorunu

Evet :( Ama olmadı...
  13. Furkax

Sağ Click Sorunu

Bütün modları silip de denedim yine aynı. Forge versiyonum 1450
  14. Furkax

Sağ Click Sorunu

Arkadaşlar 1.8 Forge oynuyorum ve boş bir yere sağ tık yapınca veya modlu bir bloğu yere koyunca crash veriyor. Yardım eden ve etmeye çalışanlara şimdiden teşekkürler ^_^
  15. Furkax

Ön Gösterim MINECRAFT 1.8.1 ÖN GÖSTERİM 4

2015'de Minecraft 2.0.0 çıkar bence :notch: NOTCH'A ELVEDA :notch:
  16. Furkax

Minecraft Oynarken Korkuyorum!

Herobrine :))))
  17. Furkax

İsteyene Banner!!!

Arkadaşlar, photoshopda banner yapmayı öğrendim ve birçok banner yaptım. İsteyen herkese Minecraft banneri verebilirim. İsteyenler bana ulaşsın. Skype: Furkan Cemal SALBAŞ Yaptığım bannerlar TIKLA
  18. Furkax

OyunMatik TheCreepers 1.6.4 Deneyimli Yetkili Alımı

hayır açık, ama kapalı olduğu zamana denk gelmiş olabilirsin bazen pluginleri ayarlıorumAdmin alımı bitmiştir builder, rehber ve reklamcı arıyoruz
  19. Furkax

WG yapmak yardım

Adminler hariç kimsenin kıramadığını nerden indirdin? Bana da o lazım :ecehver:
  20. Furkax

OyunMatik TheCreepers 1.6.4 Deneyimli Yetkili Alımı

Arkadaşlar yeni bir sunucu kurdum ve acil yetkili (Admin,rehber,builder) lazım sunucuya gelmek isteyen arkadaşlar: Sunucu Adresi / IP: 25.51.137.213 Hamachi Ağ Adı: OyunMatik_OAF Hamachi Ağ Şifresi: 123 Yetkili olmak isteyenler şu konuya nickini yorum atsın...
  21. Furkax

Minecraft Skin Paketi (Animated Player uyumlu)

Arkadaşlar isterseniz Animated Player moduyla, isterseniz modsuz olarak kullanabileceğiniz bir skin paketi yaptım hepsi kendi emeğimdir sadece 1 tanesini alıntı yaptım onu da düzenledim. Link: http://www.minecraftskins.com/1667606/Furkax/
  22. Furkax

Mineshafter Launcher Minecraft Açılmıyor

yardım ettiğin için teşekkürler...
  23. Furkax

Mineshafter Launcher Minecraft Açılmıyor

Arkadaşlar, ben mineshafter.info'dan Mineshafter Launcher.jar'ı indirdim. Giriş yapıp Play'a bastım dosyaları yüklemeye başladı. Yükleme bittiğinde Minecraft açılmadı (Play'a tekrar bassam da açılmadı). Lütfen yardım edin!!! :S:(:sinirli: Sistemim: Windows 8.1 Single Language İşlemci: Intel (R)...
  24. Furkax

[ACİL] Modlu server açamıyorum!

Arkadaşımla birlikte bir modlu server açmaya çalıştık (ikimizdede aynı modlar var) Minecraft_Server.exe ile minecraft_server.jar'ı indirdim, ilk başta ikiside çalışıyordu. Ama sonra ikisine de forge yüklemeye çalıştım; WinRAR ile açtım ve forge dosyalarını içine atmaya çalıştım. EXE dosyası...