Arama sonuçlarınız

1. TüpsüzTelevizyon

1.4.5 Sürümlü Server Arsa Gelirim

Öncelikle lütfen IP nizi yazmadan önce nasıl kasacağımızı söyleyin :D servera giriyoz adamlar hiç bişeye cevap yazmıyo mesela deyinki kardeşim IP miz ........ dır /warp ... yazınca kasma yerine gidiyorsun. arsayı su yollarla alıyorsun diyebilirsiniz bide madenci ormancı gibi şeyler var onlar...
  2. TüpsüzTelevizyon

[1.4.5]osmanlicraft - Pvp Server

Serverdan hiç memnun deilim. girdim lag yok daha rastlamadım ama arkadas kimsemi yardımcı olmaz ya single playerde proyum neredeyse ama multide yeniyim adamlar para kasıyo arsa alıyo. Ben admine ve herkeze diyorum para nereden kasıcam ben 3 ay öncede girmistim oyuna /warp odun yazıyoduk mesela...
  3. TüpsüzTelevizyon

Geri Döndüm Ve Birkaç Unuttuğum Bişi Var :)

ben 3 aydır oyunda yokum oyunuda silmiştim D: gamemode yi kesfedince oyun cok sıkıcı geldi elmas bulana kadar canım çıkmıstı ama bulamıyordum D: gamemodeyi yapınca tey tey tey :D herneyse ben türk sunucularından multiplayer diyip direct connect diyince oraya sunucu IP sini yapıstırıyorum...
  4. TüpsüzTelevizyon

End endragon ..

sadece şu an hamachi programı hakkında bir şey bilmiyorum gerisi minecraftla ilgili çoğu şeyi biliyorum ayrıca Çok ön yargıyla yaklaşıyorsunuz. Oyundaki madenlerin yaratıkların oyundaki isimlerini bilmemek insanı oyun hakkında tecrübesiz yapmaz ?
  5. TüpsüzTelevizyon

End endragon ..

hayır deil bir tane mazemesi var ondan üretiyorsn eye li bişeydi nazar boncugu gibi ona sağ tıklıyorn bir yüne doğru gidiyo tıklıyon gidiyo öyle öyle sonra git git git takip ediyon yere inidiği anda orayı kazacan aşaoıya doğru endragona gidiyo lav var lavın kenarlarına o elindekinden koyuyorsun...
  6. TüpsüzTelevizyon

Yeni video ... Eylence işi

Beyler burada hergün 1 video ekleemeye çalışacam takip edebiirsiniz iyi seyirler... http://www.youtube.com/user/7seagle
  7. TüpsüzTelevizyon

Minecraft İcatlatr ve Yorumları Blüm 1 ( Video )

Tamamen bana ayittir şimdi yeni başladım basit bir şeyle başlangıç yaptım daha sonraki bölümlerde sesle devam edicem İzlerseniz memnun olurum :) http://www.youtube.com/watch?v=2IVOOVOiu9k&feature=youtu.be
  8. TüpsüzTelevizyon

Minecraft Mapım Saçmalık ama :P

Beyler öncelikle bir şey süyliyeceğim singleplayerde mütiş yaPTLAR SERGİLİYORUM MÜKEMMEL OLANI SİLDİM ÇÜNKİ ENDERDRAGONU KESTİM OYUN BİTTİ :d BİTİCEĞİNİ BİLMİYODUM YENİ sorvivor yaptım şimdi evim var gayet lüks ama map yapıp sizlerle paylaşmanın yolu varsa byük bir zevkle yapar paylaşırım )...
  9. TüpsüzTelevizyon

End endragon ..

:D herneyse işte :D
  10. TüpsüzTelevizyon

End endragon ..

gamemodu öğrendikten sonra elmas kuşanıp kitaptan özellik basıp :D end endragona gittim Oyun bitti konuşma yazıları çıktı sonra sescisi vs vs vs .. :D oyunu silidim şimi yine yüklicem.. :) belki yeniden başlıyordur bilmiyorum sonuna kdar beklemedim :D çok büyük çiftligim vardı çiftlikte...
  11. TüpsüzTelevizyon

Yardım Gamemode ???

yardımın için saol kardeşim :) aradıgım ı buldum options yani ayarparda creedt off modundamış ON yaptım onu açtım şimdi oluyor :)
  12. TüpsüzTelevizyon

1.2.5 kullananlar lütfen içeri 1.3.1 lerde girebilirler :)

kardeş ÇOK teşekkür ederim yardımın Ya sizlere sorular sorarak araştırma yapmam arttı sorun Options yani ayarlarda creets kapalıymış on yapınca / gamemode 1 deyince açılıyo /gamemode 0 deyince kapanıyo kimsenin aklına bu neden gelmedi söylemedi ben onu anlamadım :D :D D: Çok teşekkür...
  13. TüpsüzTelevizyon

nasıl yenilemem gerek bi fikriniz varmı veyada minecraftı sileyim komple siz 1.3.1 in linki ni atın ? direk
  14. TüpsüzTelevizyon

Yardım Gamemode ???

ka rdeş malesefki hepsini denedim olmuyor :(
  15. TüpsüzTelevizyon

Öncelikle yazacağım yazıya lütfen bildiklerinizi ben yapıyorum oluyor dedikleriniz nasıl yaptığınızı yazın .. Lütfen .. :) Ben 5 gün önce 1.2.5 i indirdim 2 gün öncede 1.3.1 i indirdim şuana kdar hiç gamemode imkanından faydalanmadım çok mütiş eserler verdim fakat ÇOOk sıkıldım.. 1.3.1 de...
  16. TüpsüzTelevizyon

Yardım Gamemode ???

bak oyunda ismim yani Single player( tek kişilik ) da ismim seagle .... t tuşuna basıyorum /gamemode 1 seagle yazıyorum yine olmuyor arkadaşım :D neden böyle oluyor :( anlamadım :( lütfen bana bir çağre
  17. TüpsüzTelevizyon

Yardım Gamemode ???

beyler Videolarda adamlar /gamemode yazıyor tüm eşyalara sahip oluyor hile galiba ama ben yazındabirşey olmuyor nedenini bilen varmı şu an 1.3.1 var ??? acil cvp istiyorum
  18. TüpsüzTelevizyon

Aranıza yeni geldim :) Tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum var ?

IP önemli bir şey IP sabitlenirse PC için fazla iyi olmaz :D sen snn serverına ben sabitlemeden girebiliyorsam sorun yok :)
  19. TüpsüzTelevizyon

Tecrübeli Kişilere Birkaç Soru Olacak :)

benimde birk aç sorum var spartancraft öncelikle hileler Singleplayerda geçerlimi 1.3.1 de ? mesela elmas fln ??? 1. maddede hilelerden bassetmişsiniz hileler onlineda kullanılıyosa sadece gerek yok ztn fazla oynamıyorum ama single playerda kimseye zararım yok hileler varsa singleplayer...
  20. TüpsüzTelevizyon

Madenden İyi Anlıyanlar Konu: elmas kaçıncı katta çıkar? Kesin sonuç ? .. :)

Konu başlığım herşeyi açıklıyor. Yer altında maden Dünyası var olağan üstü örümcek zindanı zombi zindanı dahi çok büyük 5. kattan 60. kata kadar genişlik desen bir orman sığmaz.. AMaaaa Elmas bulamıyorum öncelikle; Bana şu katta çalış kesin sonuç alırsın diyebileceğiniz kat varsa yazın.. Sonra...
  21. TüpsüzTelevizyon

havanın sıcaklarında etkisi var ama genelde yüksek grafikli çözünürlükte oyunlarda ısınıyor CAll of duty tüm serilerini rahat bir şekilde bitirdim mesela ama minecraftta foruma foto atmayı gösterirsen atarım devasa bir maden ciddi diyorum yukarda ihtişamlı bir Ballance adlı oyundan seinledim...
  22. TüpsüzTelevizyon

Senin arkadaşın varsa gelir benim çaıracağım kimse yok :D olmadı tek 2 miz oynarız daha iyi olur fazla kişi kötü olur gibime geliyor yine karar sana kalmış Thusubasa belki bakar bi ara forumada :D gelir D: 3 kişi ideal :) Pzt görüşürüz :D
  23. TüpsüzTelevizyon

tamam ben il dışından giriyorum en çok yapmak istediğim şey zindan bulup tuzak hazırlamak biliyorum ama şuana kadar en azından single de hiç bulamadım :) 3 ümüz girelim sadece .. Pazartesi görüşürüz hamachiyi atarsın anlatırsın sonra oynarız :D siz başladınızmı ??
  24. TüpsüzTelevizyon

haydar dimi ? kabul ettim PZT ye kadar il dışıyım suan PZT saat 2 de giricem :D Görüşürüz kendine iyi bak şimdiden Teşekkürler :)
  25. TüpsüzTelevizyon

Benmle Minecraft 1.3.1 Oynamak İsteyen İçeri Gir.

ben Dünden razıyım bende fraps var ama sorun var mesela 8 dk lık video 10 GB kaydediyor :) herneyse öncelikle bana hamachi indirme adresini ver türkçe olursa daha iyi olur link at bulamassan msn den bana at kendininkini hem daaha kolay olur . msn: [email protected] sonra sonra...