Arama sonuçlarınız

1. bLuShark

Bitcoin Nedir Detaylı Bilgi

BitCoin bence hem yararlı hem zararlı ki bu yüzden gerçek paradan tek farkı: Sanal. DeepWeb'de (Özellikle Mariana kısmı) çok önemli bir yere sahip. Ama kesinlikle işin içinde iyi bir amaç yok. Ancak belirli güvenli sitelerde de kullanılıyor. (bkz: Humble Bundle)
  2. bLuShark

Siz Hangi Browser Kullaniyorsunuz yada tavsiye edersiniz

Windows 8.1 üzerinde İnternet Explorer 11 çalışırsa chrome'un kalıplaşmış ününü rahatlıkla geçer. Diyorum çünkü kendim kullanıyorum :).
  3. bLuShark

Alışılmadık Bi' Karşılaştırma : LoL vs Dota2

Kendimin profesyonel bir oyuncu olduğunu belirtmedim. Ben sadece düzgün bir inceleme yapma amaçlı oynadım. Hayır, moba başarısı kill almak değil, takımca oynayabilmektir. Saçma sapan konusuna gelirsek: Bu senin düşüncen. Zaten bu yüzden sana saygı duyuyorum. Ancak ruslarla pek çok defa oynadım...
  4. bLuShark

Bu PC Team Fortress 2 açar mı?

Ayarları en sona çek. Az oyuncunun bulunduğu sunucuları tercih et. Sonuçta source tabanlı performansı arttıracak bir kaç konsol kodu vardır eminim. Ben böyle rahatlıkla oynayabiliyordum.
  5. bLuShark

Bunu söyleyen sensin ama gerçek bu. Para yatıran daha çok şeyi daha kısa zamanda elde edebilir. Zaten pay 2 win mantığı budur.
  6. bLuShark

Selam dostlarım, forumdaşlarım. Yeni bir yazıyla devam ediyorum forum hayatıma... Bu sefer ki konumuz LoL vs Dota2. Ancak bilen bilir daha önce karşılaştırmıştım bu iki oyunu. Yani bu sefer farklı bir şeyler olmalı değil mi ? Evet farklılığımız şu: Ben bu iki oyunu da uzun süre oynadım ama son...
  7. bLuShark

Sword Art Online Minecraftta! | ElectroCraft

Senpai deme senpai deme :D. Bi milyon kızın senpai'si oldu bi sezonda pislik :D.
  8. bLuShark

Bunları Biliyormuydunuz ? [Konuya Gir ]

Gerçekten yararlı bilgiler. Bir kısmını ilk defa gördüğüm için şaşırdım da.
  9. bLuShark

Bak bu çok mantıklı işte :D. Kesinlikle olması gereken bir özellik. Tam anlamıyla bir SAO deneyimi...
  10. bLuShark

Oynarken ölürsek gerçek hayatta da ölebiliyoruz değil mi ? :D.
  11. bLuShark

Abeeyy bu kim korkuyorum

Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama kendi insanına bile saygı duymayan birinden de ırkçılığın kötü olduğunu duymak ironik. Evet bizim burada işler farklı. İnsanların düşünce yapısına ''SAYGI'' duyuyoruz.
  12. bLuShark

Abeeyy bu kim korkuyorum

''Komünist raconunu toplattırma bana rica ediyorum.'' demişsin yanlış okumadıysam. Bunun iması budur. Seninle aynı fikirdeyim konuyu kapatalım...
  13. bLuShark

Android Oyun Önerin

Order and Chaos Online ücretsiz olmuş. Oldukça güzel bir oyun. MMORPG türü oyunları seviyorsan ona da bir bak derim.
  14. bLuShark

cosplay dediğin böyle olur

Bu kadar benzer 0_0.
  15. bLuShark

go mu source mi

Bilgisayarın her ikisine kaldırabilecek bir durumdaysa CS:GO'yu öneririm.
  16. bLuShark

Abeeyy bu kim korkuyorum

Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur. Gerisi umurumda değil. Beni tanımadan düşünce yapımı tam bilmeden beni yargılamaya kalkma. Ben komünizmden bahsetmedim bile. Siyasi yapımdan da bahsetmedim. Ne hakla bana ''Komünist'' diyebilirsin ki ? İlk önce benimle uzun zaman arkadaş ol, beni tanı, ondan...
  17. bLuShark

Abeeyy bu kim korkuyorum

Eh o zaman beni de anlıyorsundur az da olsa. Neyse dediğim gibi konuyu uzatmak istemiyorum. Arapları sevmiyorum dostum. Bilmiyorum belki de ırkçılığa girmez bu ama ben sevmiyorum o insanları.
  18. bLuShark

Abeeyy bu kim korkuyorum

Bize yapılanlar gibi. İstersen özele gel sana neden arapları sevmediğimi anlatayım konuyu saptırmak istemem :).
  19. bLuShark

Abeeyy bu kim korkuyorum

Evet ırkçıyım :). Tıpkı pek çok insan gibi :). Ancak arapları insan olarak görmediğimden değil. İnsanlıktan uzak olarak gördüğümden. Neyse forum içinde tartışma çıkarmak istemiyorum.
  20. bLuShark

Çok Hoşunuza Giden Sözler

Lelouch vi Brittania: - Eğer kral liderlik etmezse, emrindekilerin onu izlemesini nasıl bekleyebilir? - Öldürmesi gerekenler, sadece, öldürülmeye hazır olanlardır. - İyi niyetlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmek, kötü bir davranıştan başka bir şey değildir.
  21. bLuShark

Din muhabbeti yapanlar

Konulara yaş sınırı konulurken insanların bir bildiği var. Girmeyecek arkadaşım girmeyecek. Forumda ki küçük çocuklar yüzünden kendi özgürlüklerimizden mi olacağız ? Zaten yapılan fikir alış-verişi. Ne forum kurallarına ne de ahlak kurallarına karşı geliniyor. Eğer +15 deniliyorsa girmemesi...
  22. bLuShark

Bugüne Kadar Oynadığınız En iyi Oyunlar

Call of Duty 4: Multiplayer Call of Duty 2 Team Fortress 2 Dota 2 Half Life 2 (Valve'ı severim :D.) Unturned Minecraft (Eskiden oynardım artık crack düşmanı olduğum için oynamıyorum Flappy Bird :D Battlefield 3 Battlefield 2
  23. bLuShark

Merhaba!

Fark ettiysen bende ''aradığın her konuyu bulabileceğin'' dedim...
  24. bLuShark

İnternet Kafe'den sesleniş

İnternet kafeler kadar oyun kültürünü batıran bir şey daha görmedim ben. GTA 4 varken GTA: Vice City, Battlefield varken Wolfteam, CS:GO varken CS 1.6 oynatıyorlar halen. Sırf bu yüzden internet kafelerden iğrenirim :D. Elimde özgürce, sınırsız kullandığım bilgisayarım var. Mis. :D.
  25. bLuShark

-Beyninizin Varamayacağı Birkaç Paradoks-

Bilginin ve varoluşun bir sınırı yok. Ama bizim beynimizin bir sınırı var. Sanırım bu yüzden bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyoruz...