Arama sonuçlarınız

1. gogorec

Muhteşem bir muzik keşfettim!

Selam millet önerilen videolardan rastgele açtım ve bağımlısı oldum sırf 0:10 ve 0:40 saniyeleri arası için dinliyorum diyebilirim bu tarz müzik bilen var mı? şarkı: yabancı rap önerisi olan var mı muzik dinliyeceğim bu gece keyfim yerinde :) bunlar da beğendiğim başka parçalar:
  2. gogorec

TROY # Survival Takımı !

Öncelikle merhaba arkadaşlar TROY takımına yeni dostlar arıyoruz Takım yeni kuruldu sunucuda yeni başladık Amacımız kaliteli bir dostluk ortamı kurabilmek ardından oyun geliyor o yüzden oyunu bahane sayıyoruz önemli olan dostluk, birlik, berbarlik :) Oynadığımız sunucu: SonOyuncu Şuanlık...
  3. gogorec

Adımı ve doğum tarihimi değiştirmek istiyorum yetkili biri yardım edebilir mi?

Adımı Çılgın Mülteci ve doğum tarihimi 08.11.2000 olarak değiştirmek istiyorum yetkili biri yardım edebilir mi
  4. gogorec

Logo,Banner yapıcak birisi var mı?

Merhaba arkadaşlar sunucum için logo ve banner yapıcak birisi var mı?
  5. gogorec

Pet Plugini arıyorum - Arsalarda Sectiğimiz gruba fly yetkisi verme

Merhaba arkadaşlar plotme dünyasinda sectiğimiz gruba fly yetkisi verebilme imkanım var mı? bi de pet plugini arıyorum peti sadece süs olarak kullanıcam levelmiş özellikmiş hiçbirine gerek yok sahibinin peşinden gitsin yeter :)
  6. gogorec

Minecraft chatte 2 tane tag çıkıyor.

GroupManageri editlerken karşılaştım arkadaşlar nasıl düzeltebilirim?
  7. gogorec

Essentials Broken hatasi

Arkadaslar yanlis bisey yaptim heralde essentialsa reload attıktan sonra config.yml broken yazmaya basladı plugin otomatik config.yml ekledi sizce kırık config dosyasını nasıl kurtarabilirim
  8. gogorec

DeathMessages Pluginini silmeden durdurabilme imkanım var mı?

Evet başlıkta da söylediğim gibi DeatMessages pluginini istediğim zaman durdurup, aktifleştirebilme şansım var mı? illa yoksa silmek mi gerekiyor
  9. gogorec

VoxelSniperdan anlayan yaratıcı biri yardım edebilir mi?

Selamlar millet sunucum için spawn hazırlıyordum da sıra geldi voxelsniper ile spawn çevresine dağlardan oluşturmak pek beceremedim gibi yardım edebilcek birisi var mı?
  10. gogorec

Görünmez blok / Fake block

Arkadaşlar merhaba sunucumun sürümü 1.7x / 1.8x olduğundan dolayı komut ile fake blok alamıyorum bunun başka bir yolu var mı?
  11. gogorec

Tam Otomatik market sistemi

Arkadaşlar söyle bir planım var anlatıyorum iyi dinleyin herhangi bir şahıs site üzerinden kredi satın alıcak satın aldığı krediler ile siteden eşyasını veya vip'sini alıcak aldığı eşya otomatik olarak oyun içinde verilecek böyle bir sistem yapma imkanım var mı? eğer varsa, nasıl yapabilirim?
  12. gogorec

VoxelSniper Plugini yardımı ile dağ yapıyorum yardımcı olabilcek var mı?

Merhabalar arkadaşlar spawnın çevresini ince sivri dağlar ile kaplıyacağım Voxel Sniper plugininden gerçekten anlayan birileri olupta yardım edicek olan var mı?
  13. gogorec

Projem için Banner ve Logo yapabilecek birileri var mı?

Merhaba arkadaşlar sunucu projem var sunucuyu tanıtmak adına banner ve server logosu istiyorum yapabilcek olan var mı?
  14. gogorec

[YARDIM] Tab listesinde vip grubundakileri gösteremiyorum

Tekrardan merhabalar, arkadaşlar vip grubunda olanları tab listesinde gösterme amacıyla vip tagını yazdım fakat bu sefer oyundaki ismim gözükmüyor ne yapmam gerek? kullandığım plugin : Coloredtablist
  15. gogorec

Boss ve Sanal Pazar plugini arıyorum

Merhabalar güncel kaliteli boss ve sanal pazar plugini bilen var mı?
  16. gogorec

Sunucum için spawn lazım

merhabalar küçük çaplı faction ve minigamesler dahil sunucu projem var fakat mapi halledemedim malesef build yeteneğim de yok sunucum için map yapabilcek birileri var mı?
  17. gogorec

Java programlama dilinin minecraft sunucu projesi ile olan alakası nedir?

Merhabalar, Sunucu açmayı düşünüyorum 1,2 başlıkta gördüm java ile sunucuyu kodlayabilme imkanımız varmış bunu nasıl yapabiliriz? ve java programlama dili ile neler yapılabilir yani javanın bize sunduğu olanaklar neler?
  18. gogorec

[YARDIM] Skript Nedir ? Nasıl Yapılır?

Merhabalar skript nedir ve nasıl yapılır?
  19. gogorec

Test sunucusu nasıl kurabilirim?

Merhabalar millet açıcağım sunucuyu herhangi bir test sunucusunda hazırlamayı planlıyorum bunun için ne yapmam gerekiyor
  20. gogorec

Faction sunucu açmayı planlıyorum plugin editleyebilcek birileri var mı?

Merhaba arkadaşlar dediğim gibi faction sunucu açmayı planlıyorum fakar plugin işine pek girmek istemiyorum belli başlı pluginleri bana özel editleyebilcek birisi var mı?
  21. gogorec

oyun videosu çekmek için hangi programı önerirsin içeri gel :D

merhaba arkadaslar oyun videosu çekmek için hangi programı önerirsiniz? Arkadaslar fraps denedim çok kastırıyor bilgisayarımı ve 15dakikalık video 20gb dosya boyutu vardı 20gb nedir :D bandicam veya miriles actionu önerirmisiniz sizce hangisi iyi veya daha güzel bi program varmı ?
  22. gogorec

YARDIM - Serverda anormal lag olmaya basladı artık çöküyor sunucum ve çok fazla hata logları var

Merhaba arkadaslar serverimde normalinden fazla lag var artak çökücek durumda ve çöküyor mesela mrlresetlite ile otomatik hammadde yenileniyor çöküyor veya lag oluyor eskiden böyle sorunlar yoktu loglara bakayım dedim ve çok değişik hatalar aldım sizce pluginlerimmi çöktü nedir bu sorun...
  23. gogorec

Nitradodan bağış yaptığı için tanertekintr ye tessekür ederim :)

Merhabalar TanerTekinTr ye hiç düşenmeden nitradodan 21tl bağış yaptığı için tessekürler :3
  24. gogorec

TimeForMc | Servera Rehber,Reklamcı aranıyor.

Öncelikle herkeze merhabalar,TimeForMc Faction serverine rehber ve reklamcı aranıyor rehber almadan önce faction ve oyun tecrübesine önem vericez ve saygısına önem vericez sonrada kaç saat oyunda aktif olabileceğine reklamcida ise ilk önce ne kadar iyi reklam yapabiceğine önem vericez sonra...
  25. gogorec

WGli alandaki chesti açmalarına nasıl izin verebilirim

merhaba arkadaslar wgli alandaki chesti açmalarına nasıl yetki verebilirim ./rg flag<wg ismi> <kod> komuduyla oluyormu yoksa perm vermekmi lazım serverimde chest eventi yapıcam ama sadice bazı wg lerde chestlerin açılmasını istiyorum