Arama sonuçlarınız

1. LegendofAnatolia

2600TL Sistem Topladım PC Toplamaktan Anlayanlar İçeri

Arkadaşlar bu şekilde bir sistem topladım ilk sistem toplayışım daha önce hiç toplamadım fazla bilgim yok neyse konumuza geçelim. Güç kaynağını muhtemelen 500'e indirebilirim ve kasayı değiştirebilirim. Onun dışında ekran kartı ile işlemci uyumlumudur anakart nasıldır bu bilgisayar nasıl...
  2. LegendofAnatolia

Lord Of The SOYAR Ekin Soyak Filmi

İyi seyirler...
  3. LegendofAnatolia

Naru'yu Tokatlayan Gromp Thug Life

TBF'de Naru'yu kesen Gromp için Thug Life videosu :)
  4. LegendofAnatolia

Ananas Ev

5. LegendofAnatolia

Don't Judge Challenge John Cena ve Randy Orton Montajım

Can sıkıntısına hazırladığım videolardan işte ikisi. Randy Orton: John Cena: Sizce de çok saçma değilmi bu don't judge challenge meselesi?
  6. LegendofAnatolia

Yasuo Zed Laf Kapışması

Dün canım sıkıldığı için yaptığım video:
  7. LegendofAnatolia

Uçan Bir Atınız Olsa Nereye Giderdiniz

Uçan bir atınız olsa nereye uçardınız, nedeni ile açıklayın. Uçan at icadının sahibi @Adragos un konusundan esinlenerek açtım konuyu :)
  8. LegendofAnatolia

Keskinlikmi Darbemi İşte Cevabı!

kısaca Keskinlik 5 kılıç diğer hepsinden fazla vuruyor. Zırh kırma oranları ise: Keskinlik 5 Kılıç 3 Keskinlik 5 Balta 3 Darbe 5 Kılıç 2 Darbe 5 balta 1 Dayanıklılık götürüyor. İyi seyirler...
  9. LegendofAnatolia

Nvidia GeForce 710M Mortal Kombat X Açarmı

Merhaba forum sakinleri bilgisayardan anlayanlar bakarsa sevinirim Nvidia GeForce 710m 2GB Ekran Kartı i5 3230m 2.60 ghz 4 çekirdek işlemci 8GB RAM windows 8.1 dizüstü bilgisayarım var acaba mortal kombat X kaldırırmı bunu sorucaktım. Bazırları Mortal Kombat X GTA V'ten daha fazla grafik...
  10. LegendofAnatolia

Minecraft TNT Şarkısı Türkçe Çeviri

Çeviriyi ben hazırladım. İngilizce'yi çok iyi bilmediğim için yanlışlarım olabilir, kusura bakmayın. Ama çoğu doğrudur, emin olabilirsiniz.
  11. LegendofAnatolia

Minecraft 1.9 Güncellemesi (Devamı) End Zindanı, Shulker vb.

Öncelikle konu daha önce açıldı fakat en son açıklanan ve netleşen bilgileri derledim bu videoda. Yani diğer konularda bu bilgiler yok. Aşağıdaki videoyu yeni hazırladım ve sadece yeni açıklığa kavuşan bilgiler mevcut, bir sürü görsel ekledim: Bu videoda ise genel olarak gelicek yenilikler...
  12. LegendofAnatolia

Minecraft Onlarda ve Bizde Videolarım (Şarkı ve Animasyon)

Öncelikle belirteyim kimseyi kötülediğim veya övdüğüm yok hepsini eğlence maksatlı hazırladım. Anlayışınız için teşekür ederim. Oynatma listesi: https://www.youtube.com/playlist?list=PLvsBTYeSLHlicneKaU-UW-DOz4ZeO4DXQ İlk hazırladığım video: Bugün hazırladıklarım:
  13. LegendofAnatolia

Oyun Delisine Hazırladığım 2. Thug Life

Bu daha kısa ve bence daha güzel oldu: Ben yaptıktan sonra başka yapanlarda olmuş :)
  14. LegendofAnatolia

Minecraft 1.9 Güncellemesi (Tüm Yenilikler)

Öncelikle zaten bu konu daha önce açıldı demeyin çünkü videoda foruma yazılmayan yenilikler mevcut. O sebeple konuyu açıyorum. Adresine giderek şuana kadar gelen yeniliklerin tamamına yakınını izleyebilirsiniz (Video 18dk sürdü). İyi seyirler...
  15. LegendofAnatolia

Onlarda ve Bizde Minecraft Şarkısı

16. LegendofAnatolia

Hazırladığım Oyun Delisi Tamer ve Melih Thug Life

Yorumlarınızı bekliyorum eğer güzel ise bu tarz videolara devam edebilirim.
  17. LegendofAnatolia

Ramazan Ayına Özel Yaptığım Cami

Bu da yapılışı:
  18. LegendofAnatolia

Acil Arkaplan Fon Müziği Önerisi

Arkadaşlar ben cami yaptım bunu videoya aldım yaklaşık 3 saat sürdü hızlandırarak 40dk ya indirdim. Videonun arkasına insanlar sıkılmasın diye müzik koyucam fakat cami olduğu için nasıl şarkı koyucam bilmiyorum :S Elektro vb. şarkı var elimde ama o da uygun olmaz camiye. İlahide koymak...
  19. LegendofAnatolia

Textcraft ve Achivement Maker Kullanımı -Türkçe-

Textcraft içerisinde güzel yazı tiplerinin bulunduğu bir site. http://textcraft.net/...
  20. LegendofAnatolia

Minecraft 7 Ader Shader Paketi İnceliyoruz / Test Ediyoruz

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki videoda 7 adet Shader Paketi test ediyorum. Siz de bu videoya bakarak en beğendiğiniz shader paketini kendi oyununuza kurabilirsiniz. Eğer Shader paketi kurmayı bilmiyorsanız aşağıdaki konumdan ulaşabilirsiniz...
  21. LegendofAnatolia

Kolay Yoldan Nasıl Doku Paketi Yapılır (Basit ve Hızlı)

Arkadaşlar basit ve hızlı bir şekilde doku paketi yapmayı göstereceğim sizlere. Link: https://minecraft.novaskin.me/resourcepacks Bu yöntem ile kaliteli doku paketi çıkmıyor. Düzgün bir paket isityorsanız...
  22. LegendofAnatolia

Minecraft Doku Paketi Nasıl Yapılır (Detaylı Anlatım)

Merhaba arkadaşlar, sizlere sırası ile itemleri, kopya çekerek item yapmayı, blokları, kopya ile blok yapmayı, camları (saydam ve yarı saydam olmak üzere iki çeşit) daha sonra buğdayların büyüme aşaması, çiçekler, kapı, ray, merdiven vb. tablolar ve daha başka şeylerin dokularını değiştirmeyi...
  23. LegendofAnatolia

Minecraft'ta Fazla Bilinmeyen 11 Bilgi

Arkadaşlar biliyorum bu tarz videolar çok yapılmaya başlandı fakat içerisinde belki de bilmediğiniz birkaç işe yarar şey olabilir. Zaman ayırdığınız için teşekür ederim iyi seyirler...
  24. LegendofAnatolia

Minecraft 1.8 Shader Kurulumu Türkçe Anlatım (No Forge)

Fazla söze gerek yok video: Videodaki linkler: Shader kurulum dosyası: http://www.shadersmod.net/downloads/ KUDA Shader paketi: http://files.dedelner.net/index.php?dir=KUDA-Shaders/v5 MrMeepz Shader paketi...
  25. LegendofAnatolia

Minecraft Yemek Kitabı - Türkçe Yemek Tarifi Programı

Can sıkıntısından yazdığım basit, yemek tariflerini ve özelliklerini anlatan, 04/04/2014 saat 22:00 ile yazmayı bitirdiğim Minecraft Yemek Kitabı programından birkaç görüntü: İndirme Linki: http://www.mediafire.com/download/jizheub4rquz55e/Minecraft+Yemek+Kitab%C4%B1.exe Virustotal...