Arama sonuçlarınız

1. bublegum

Ege Abiye Yaptığım Dağ Evi...

Selam bunu umarım okuyan Ege Abi! Bu konuda sana yaptığım dağ evini paylaşacağım.. İstersen mapin linkinide bu konuda bulabilirsin !Şimdi map'e geçelim. Map'i "Minecraft 1.7.2" versiyonunda yaptım. Güçlendiirilmiş dünya tipini seçtim ve bir dağ aramaya başladım. Dağı ilk başta deldim sonra video...
  2. bublegum

Sony NWZ-B172 model mp3'üm çamaşır makinasından çıktı!

Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Sony marka NWZ-B172 model mp3'üm çamaşır makinesinden çıktı.HEMDE 3HAFTA SONRA !Napıcam bilmiyorum ilk gördüğümde içim gitti,bilgisayara taktım ışığı yandı ama ekranı çalışmadı.Bilgisayar USB aygıtını tanımadı dedi.Sonra internetten biraz araştırdım...
  3. bublegum

Aynı Ip'ye Sahip Hamachi Hesabını 2 Bilgisayarda Kullanamıyorum

Arkadaşlar ben birkaç gün önce hamachi programını indirip hesap oluşturmuştum ve şimdi oyunu başka bilgisayarda oynuyorum ve hesabım diğer bilgisayarda kaldı :( .Yardım ederseniz sevinirim.
  4. bublegum

Ilk Mapim Olan "clup Minecraft"

Evet işte ilk mapim olan "Clup Minecraft" ile karşınızdayım. Umarım mapi beğenirsiniz. Çünkü en az "6 aydır" aralıksız çalıştım bu map için. Yorumlarınızı eksik etmeyin. Her türlü eleştiriye açığım. İsterseniz resim koyabilirim. Mapi benden çaldığınızı bir yerde görmiyim kötü olur :) . Map bir...